Böyle bir gebelik olma ihtimali var mı acaba?

Kız arkadaşım ile 2 kez beraber olduk ve korundum yani prezervatif vardı ve ters ilişki oldu . İlk olduktan sonra prezervatif i çıkardım,genital bölgemi şampuan ile öyle bir yıkadım sonra kuruladım ve gidip üzerimi giydim ve kot pantolon giydim ,kız arkadaşımda üzerini giydi ve yanyana yattık bir 10 – 15 dakika durmuşuzdur herhalde ya da daha fazla tam kestiremiyorum. Ondan sonra kız arkadaşım oral yapmak istedi ve öyle yaptı,dokundu doğal olarak. Neyse o öyle yapınca ben 2.ciyi istedim ve eline ıslaklık gelmişti dokunduğu için,bende dedim sakın vajinana dokunma,neyse biz tekrar beraber olacağız diye ona üzerini çıkartmasını söyledim ama sakın dokunma kendine dedim. Üzerimizde battaniye vardı işte battaniyeyi almak,pantolonunu ve üzerindekileri çıkartmak için ellerini battaniye ve pantolonuna mutlaka sürmek zorundaydı ve sürdü doğal olarak. Ben hiç dokunmadan prezervatif taktım ve tekrar öyle yaptım ama prezervatif var diye içine bırakmadım kendimi yani geri çekilmeyide uyguladım aynı anda. Korkum tam olarak şu. İlk seferden sonra ben genital bölgemi yıkadım kuruladım ve üzerimi giyindim öyle bir 10 15 dakika kız arkadaşım ile yanyana yattık. Acaba buna rağmen genital bölgemde sperm kalmışmıdır ve kalmışsa dahi kurumuştur diye hatırlıyorum. Ve kız arkadaşımın eline gelen zevk suyu,üzerini çıkartırken battaniye ve kot pantolonuna sürüldü sonra battaniyeyi üzerine alınca onada sürüldü ve dokunmadım vajinana dedi fakat ben dokundu diye düşünüyorum ama dediğim gibi battaniyeye,kot pantolona dokunduktan sonra dokunmuştur ya da aradan 2-3 dakika geçtikten sonra. Bende prezervatif taktıktan sonra yakınlaşdım. Böyle bir gebelik olma ihtimali var mıacaba ? Bir de spermler ne kadar canlı kalır ve kuruduktan sonra yine de canlı kalırlarmı tekrar ıslanırsalar ?

Adam gibi yorum yapanlara çok teşekkür ediyorum.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o kadarla da gebe kalınmaz.

Şunu söyleyeyim. Eline bulaşanı hemen şeyine direkt sürmezse bir şey olmaz.

Hepsini geçiyorum, zevk suyu dediğin şeyin içerisinde sperm kalıntısı olabilir ama bebek yapacak kadar olacağını da sanmıyorum.

Zira döllenme şu şekilde oluyor: Hani diyorlar ya, 1 tane sperm yumurtayı döllediği için çok az sperm bile hamile bırakabilir. Buna inanmayın. 1 tane sperm yumurtaya giriyor ama onun girebilmesi için yumurtanın etrafında yüzbinlerce spermin toplanıp içeri girmeye çalışması gerekiyor. Bu olay anında yüzbinlerce sperm yumurtayı ısırıp girmeye çalışınca, yumurta bir reaksiyon gösteriyor ve bu reaksiyon sonucunca sperm içeri girebiliyor. Yoksa tek sperm o işi yapamaz.

Haa ama tıp bu. Olmaz diye bir şey de yok. Örnek veriyorum, bir tanıdığım dışardan spermin o bölgeye gelmesi ile hamile kaldı...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ihtimal bile veremedim. korkun yersiz.

0|0
    0|0
  • sorma aynı sorunu bizde yaşadık regli geç olunca ama merakk etmeee hiç hiç birşey olmuyor imkansız ya hele sizinki bayağı bir imkansız sakın kız arkaadşaına da strs yaptırma reglisi gecikir dahada korkarsınz

0|0
    0|0
    • Şükürler olsun bugün olmuş, ama gerçekten çok büyük bir korku bu

• Çok teşekkür ederim yardımın için,elim ayağım titriyor yanlız bunları yazarken dahi. İhtimal bile verme stres yapma dedim ama dinlemedi beni şimdide az geliyor,1 ped yetiyor rengi de açık kan renginde diyor içim içimi yiyor adeta

• yahu benmde aynı hiçbişey olmaz strsten dolyııııı :) erkek arkadşımda bana öyle değdinde bnde stres yapmaya devam ettim ama merak etmesnnn bişey olmazz

• Hayır kız arkadasının dokunma ile hamile kalması imkansız.

Spermlerin yumurtalığa gitmesi için belli bir hızda içeriye atılması lazım.

0|0
    1|0
    • İçimi rahatlattığın için çok teşekkür ederim kardeşim

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok daha neler artık,Han,i bir laf kadının üzerine çeketimi atsam hamile kalır diye senin kuşkularındabu hesap yani,birşey olmaz bukadrıda fazla vesvese .

0|0
    0|0
    • Ah be kardeşim çok güzel diyorsun da şeytan işte giriyor akla

• Aynen öyle olmuş işte,aslında sende birşey omıyacağını biliyorsun fakat Şeytan aklına girmiş .

• Sperm çıkışından sonra işemediysen hala penis içinde sperm içeren meni kalmış olabilir ama hamilelik diyorsun, son durak'taki ölüm şahnelerinin gerçekleşmesi kadar bir ihtimal var.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorum için,sadece eli ile dokundu hani direk penis vajinaya dokunmadı. Elinide dediğim gibi kıyafetlerine ve battaniyeye sürdü ki dokunduysa ondan sonra dokunmuştur. Bu koşullar altında olur mu diye içim içimi yiyor. Birde 30 günde bir regla oluyor,dönemi bittikten 5 ya da 6 gün sonra bir birliktelik oldu ve kızlığı var yani bozuk değil

• Kızlık zarı ve doğrudan vajinaya spermin gitmemesi hamileliğe engel değildir. Fakat spermin vücut dışında hareketliliği azalır ve rahime gitmeside birden fazla olasılığın biraya gelmesi ile ancak olabilir.

• Eyvallah kardeşim teşekkür ederim

• olum hiç aklın alabiliyor mu la dediğin olaydı dünyadaki insan sayısı 7 milyar değil 10 trilyon filan olurdu herhalde

0|0
    0|0
    • Öyle güzel kardeşim ama işte insanın aklına düşünce bir kez yerleşince çıkmak bilmiyor

• tam emin olmamakla birlikte bir yazı da okumuştum sprem yaklaşık 18 saat canlı kalıyor die biliyorum. Ayrıca çok düşük bir ihtimal olmasına rağmen hamile kalma riski mevcut.

0|0
    0|0
    • Yüzeysel bir temas olmadı ama kardeşim ya da direk vajina içine girme, sadece eline temas etme gibi bir durum oldu ve işte dediğim gibi dokundu diye düşünüyorum

• kafanın rahat olmasını istiyorsan ertesi gün hapını kullanın olsn bitsin

• Korkacak bişey yokk

0|0
    0|0
  • bişi olmaz korkma sıkıntı yok öyle hamile kalınmaz rahat ol sen

0|0
    0|0
  • La evli çiftler içe boşaldıgı halde tek seferde hamile kalamıyor. Sen içe de boşalmamışsın nası hamile bırakçan kızı. O şartlarda hamile bırakabilmen için Johnny sins olman lazım :D

0|0
    0|0
    • Kardeşim doğru diyorsun ama bazı gevşekler öyle şeyler yazıyor ki insanın kafasına takılıyor. bu yüzden acaba dedim kendi kendime ama korku işte biran yerleşiyor insanın içine

• Sorun yok kanka vuruşmaya devam :D

• :)

• havada giden uçaktan yerdeki ağaçtan elma alabilirmisin

1|0
    0|0
    • Kardeşim öyle ama hani zevk suyundan gebe kalınıyor diyorlar ya bu kafamı karıştırıyor

Yükleniyor... ;