Sikayetlerimi yazsam hamile ya da cocugu olan bayanlar cevap verebilir mi 😇?

Goguslerimde hassasiyet var bir haftayi gecti sanirim, agriyo uclari da ayni sekilde yani baya hassasiyet var. Daha once fark etmedigim sekilde kahverengi kismin etrafindaki kabarciklarin gorundugunu hissettim eşime sordum o da hastalik var diycem sandi galiba normalde de yok mu onlar dedi 😊 normalde var ama bende belirgin degildi pek 👀
Kasiklarimda hassasiyet ve ara ara giren agrilar var.
Basim donup duruyo gozum karariyo kan sekerim mi dustu ki diye ustunde durmasam da.
Cok yorgunluk oluyo bir de normalde sabahlari eşimi kaldirmaya zamaninda uyanirim bu ara gozlerimi acip durtebilirsem sukur diyorum sonra geri uyuyup kaliyorum zaten 😇😊
Akinti var kokusu vs olmayan.
Idrarimin bir kac gundur kopuklu gibi oldugunu fark ettim.
bir de basim agriyo ara ara.
Normalde ayin 1 inde regl olurdum bir kac aydir baya duzensiz mayisin 17 sinde oldum bu ay. regl oldugum kadar yogun kanamam yoktu hatta 👀
Bitmesine bir gun kala basladi bu saydiklarim da hani reglim bitti ama niye goguslerim hala hassas diye dusunurken bu saydiklarim da basladi.
Ayin 1 i gectikten sonra doktora gitmeyi dusunuyorum belki kendi duzenine donuyodur reglin belirtisidir belki diye gectiginde yine olmazsam gidicem ama su an bunlari merak ediyorum baya 👀
Umutlanip hayal kirikligi yasamak istemiyorum cunku bir kac ay once gittim enfeksiyon vardi ilac kullanmistim simdi yine ayni seyi der diye hem umut ediyorum hem de umut etmek istemiyorum 👀

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olası hamilelik belirtileri bunlar ama umutlanmak istememeni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı şeyi yaşadım kasıklarım ağrıdıkça evet adet olcam işte hamile falan değilim diyorum adet olmadıkça daha ümitleniyodum adetim geçtikten 5 gün sonra test yaptım ve çift çizgiydi şimdi karnımda tepiniyo sıpa. Bence de kendini umutlandırma o hayal kırıklığı çok kötü onuda yaşadım kimseye çaktırmadım da üzüldüğümü ama şunu çok iyi anladım ki herşeyin bir zamanı var ve bunu biz bilmiyoruz. RABBİM bu duyguyu bana öyle bir anda yaşattı ki yeniden hayata tutundum. İnşallah gönlüne göre veri.. Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın kimseye aratmasın. İnşallah hamilesindir değilsen bile demek ki daha hayırlı bir vakit için bekliyodur

0|0
    0|0
    • Allahim hayirlisiyla kavustursun inşallah evladina seni.. Amin inşallah Allahim nasip eder bize de 😇 bugun ayin 30 u bugun gidecektim iki gun daha bekleyip 1 i gectiginde tekrar regl olmazsam gidicem hastaneye enfeksiyon vs demesinden korkuyorum ya da sadece yumurtlama agrisidir demesinden. Allahim hayirlisini versin inşallah dileklerin icin de Allah cok cok razi olsun senden

• Senden çok merak ettim sanırım 🙈🙈 hadi hayırlısı

• Kesiklikle ogrenir ogrenmezhaber vericem 🙈🙈

Erkekler Ne Diyor 7

• Karın ağrısı, mide bulantısı, sırtın tek tarafında ağrı ve iştahsızlık idrar yolları enfeksiyonuna işaret. Bence doktora git bir idrar testi yapsın lökosit oranına baksınlar.

0|0
    0|0
  • Hamile oldugunu düşünmüyorum
    Daha çok enfeksiyon veya başka bir durumdan kaynaklı kadın hastalıkları ve doğum uzmanina Bir görün

0|0
    0|0
  • Aslan pençesi çayını sabah akşam düzenli iç, duzelirsin. Artı düzensiz Bir cinsel hayat bayanlarda kadın hastaliklarina neden olur.

0|0
    0|0
  • Hamilelik testi yapın bir 😇

0|0
    0|0
  • Burda kiler sana yardımcı olmaz çoğu trol amaçları farklı sen doktora git bence

0|0
    0|0
  • Tkp at arkadasim hem evli hem k. doğumda çalışıyorum hemde çocuk var :)

0|0
    0|0
  • hamile değilisn onu söylemek istiyorum

0|0
    0|0
    • Ne biliyosun peki

• Yani nerden anladin onu soruyorum

• deneyim yaş ve tecrübe bırakta olsun yani

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında bunlar gebelik belirtisi ama sen adet olmuşsun , hiç merak edip evde test yapmadın mı

0|0
    0|0
    • Yeni bittigi icin testte cikmaz diye yapmadim aslinda 👀 hasteneye gitmeyi dusunuyodum ama onu da erteleyip duruyorum

• olur mu iki hafta geçmş nerdeyse , test çift çizgi çıkarsa git bence

• Kardeşim sana katılıyorum bende senin döneminden geçtim bak iyi dinle hekesin bir ilişkisi var benimkiside bitmek üzere arkadaşlar artık dayanamıyorum. Beni sürekli tehdit eder hale geldi artık ne yapmam lazım inan hiç bilmiyorum o kadar zoruma gidiyor ki çok üzülüyorum ne yapacağımı şaşırmış haldeyim gerçekten usanıyorum herkesten bu linkteki video bakın benim videomu çekmişler mega.nz/
    lütfen hakkımı aramalıyımıyım?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;