Erkek arkadaşımdan hamile kaldım! bebeğimizi istemiyor napmalıyım?

Erkek arkadaşımdan hamile kaldım! bebeğimizi istemiyor napmalıyım?

1 aylık hamileymişim
Ölücem ağlamaktan ya erkek arkadaşımı çok seviyodum ilişkiye girdik hamile kaldım nolur yardım edin napıcam ben şimdiiii

Güncellemeler:
Nolur yardım edin ben artık ailemin yüzüne nasıl bakııcammmmmmmmm

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Getir Ben Bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Erkek arkadaşın adam değilmiş. Seni yarı yolda bırakmış. O ne seni nede bebeği sevmiyor. Ayrılman en doğrusu. Bir halt etmişsiniz. Cezasını mecburen cekeceksiniz. Eğer bebeği kabullenmiyorsa savcılığa "zorla tecavüz etti bana" de.. görsün anyayi Konyayı. O erkek musvettesinden sana yar olmaz. Aldirirsan hem katil hem zinakar olarak allah katına çıkarsın. Benim kızım bunu yapsa Azad ederim silerim evlatliktan ama ailen bunun bilincini sana vermemiş ise onların da suçu. Sen onu bunu geç Allahın karşısına ne yüzle çıkacaktır. Biraz fazla yükledim ama yediği nane yenilir yutulur değil.

0|0
    0|0
  • Mecbur aldıracaksın. Umarım maddi açıdan çok sıkıntıya sokmaz seni!

1|0
    0|0
  • Aldırmak için 6 haftalık bir süreniz daha var diye biliyorum. Evli değilseniz ve doğuracak, bakacak bir durumunuz yoksa aldırmaktan başka çareniz yok.

0|0
    0|0
  • Penisi içine almadan önce iki defa düşünecektin

1|0
    0|0
  • Beyninizin belli bir bölümü koku duyusunu yönetir. Burun hücreleriniz; ter, ten gibi keskin kokularla uyarıldığında, beyninize sekse hazır olduğunuza dair sinyaller yollanır. ABD'deki Berkeley Üniversitesi uzmanları yaptıkları çalışmalarda özellikle kadınların koku duyusunun çok gelişkin olduğunu ve böyle kimyasal durumlarda daha çabuk ereksiyon olduklarını ortaya koydu.

0|0
    0|0
  • Iyi oldu

1|0
    0|0
  • Bizlik bir şey yok hadi geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • ilişkiye girerken düşünmedin demi

0|0
    0|0
  • yapmadan önce düşünecektin bazı şeyleri bundan sonra bize geçmiş olsun demek düşer hadi gözün aydın 8 ay sonra alırsın çocuğu kucağına tabi bu arada aldırtmazlarsa sana

1|0
    0|0
    • Ya moralimi bozmayın nolursunuz

• biz bozmuyoruz sen zaten moralini başta bozmuşsun niyeti bozarak geçmiş olsun

• İyi olmuş ders olsun buradikelrede

1|0
    0|0
  • bebegi bana verin ben bakarım

0|0
    0|0
  • İstemiyosa naapmayı düşünüyosun seni zaten sevmiyomuş bence. Tek başına doğurup büyütme şansın var mı

0|0
    0|0
  • ailen biliyo mu

0|0
    0|0
    • Hayır

• Aldırmam lazım yapacak bir şeyim yok

• o karar senin hayırlısı olsun artık da biraz dikkatli olursun seçeceğin insanlara dikkat et sevdiğim diyeceğin insana da

• ALLAHIN olmadığı bir yerde aldır

0|0
    0|0
  • anca bebeği doğur aramızda bir çeyrek alırız canım

0|0
    0|0
  • Valla yurt disindakiler doguruyo ama senin isin zor aile cevre baskilari allah kolaylik versin bunlari goze alabilirsen dogur yoksa aldir

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyor muş demekki

0|0
    0|0
  • ailen yaklaşımı nasıl aile vesosyal palitikalardan yrdım al

0|0
    0|0
  • doğurup doğurup çöpe atın adiler... o çocuğun ahı ikinizi iflah etmez

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 12

• iyi bir jinekoloji uzmanı ve gerektiği kadar para bulacaksın, şu anda temel meselen bu. utanmakmış, erkek arkadaşa ilenmekmiş, bunlar sonraki mevzular.

önce kendini kurtar. dünyayla ne yapacağına sonra bakarsın.

ha benim bu ülkede tek başıma doğuracak cesaretim var dersen... buyur o da bir seçimdir.

1|0
    0|0
  • Aldır.

0|0
    0|0
  • Bakmayı göze alıyorsan doğur ya da kürtaj. Bir işi yaparken sonunu da düşün ders olsun sana bu.

0|0
    0|0
  • ya yürü git.

1|0
    0|0
  • Sende dogru kisiyle girecektin ilişkiye. İstemiyormus. Tanıyïn önce karşınızdakini.

1|0
    0|0
  • Ailen?

0|0
    0|0
  • ağlıcan

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmusss

0|0
    0|0
  • aldırsan iyi olur. ya da doğur esirgeme yurduna ver.

1|0
    0|0
  • Yapmasaydin

0|0
    0|0
  • Hemen doktora git aldir o adam seni istese evlenirdi simdiye

0|0
    0|0
  • bana ver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;