Duz kalca duzelirmi?

Arkadaslar benim kiz arkadasimin kalcasi duz ben bunu sonradan farkettim. Fakat her erkek bende kiz ardasimin fiziginin duzgun olmasini istiyorum. Sozun ozu duz kalcali bir insan normal bir kalcaya sahip olabilirmi. Lutfen onerisi olan arkadaslar yardimci olsun?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Duzelir mi? Valla abicim hastalik mi ki bu da duzelsin.. valla garibanim ne deyim baska sana ya hic sevdiginizi oldugu gibi beyenemez misiniz :D
    Ta Allah'im ya, senin de takildin seye bak abicim ya valla zaten sen oyle dusunursen kiz ice komplex eder kendini.
    Neyse neyse ya uzun lafin kisazi degisir. Yani yasi kac bilmem de zamanla zaten kilo alip o duz kalcalar egri buyru olur lar bu sefer de yok tuhaf deyip de soylenirsin.
    En kotu ihtimal evlen onunla hamile kaldiginda hop butun yedikleri kalcaya gider :D
    Oyle spor falan da yapsa tamamdir bu is ama kizi perisan etme bak kizarim sonra haaa abi mabi dinlemem girisirim ablama sahip ol :)
    Mesela onunla yuruguse cikabilirsin birlikte spor bisiklet guzel zaman gecirip ayni zamanda caktirmadan o kalca bacak isini de halletmis olursun.

Ama birazcik kizdim sana abicim ne yalan soyleyim. Keske szvgilini oldugu gibi sevip de su bacaklari dert etmeseydin ya

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat yapsın

0|0
    0|0
    • Duzelirmi peki o zaman baya

• Günde 50 tane yapym o 15le başlasın 15 tane 3 tekrar

• tamam tesekkurler

• Derde bak

0|0
    0|0
    • Ya niye oyle diyonuz sen pipisi kucuk erkek istermisin hiii... herkesin bir takintisi var yanin

• Squart mı ne var ya ondan yapsın

0|1
    0|0
  • şaplak at ama aşağıdan yukarıya doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;