Niye laf atiyorsun farkli mı geldik? Biseksuellik icin diyorum.

Ben sonunu bile bile belkide acilamiyacagim bir kisi icin yıllarımı veriyorum:) senin belkide feda edemiycegin zamani etmisim. Gelmissiniz eşcinsellere sapık damgası vuruyorsunuz. 3 gun once kursta manken arkadasim wc de pantalonunu indirdi ve bakmadim, senden benden guzel fistik gibi kiz. Bugun metrobuste kizin biri goz göze gelmek icin ter döktü. Ve hic oyle bir tavrı yokken ben o durakta indim diye indi ve otobüse kadar takip etti, hep 2 3 adim onde olmaya calistim. İnsan olarak bakın olaya cinsellik degil. Heterolarin nasil beyni düşmüşleri varsa bizim icimizdekilerinde vardır. Kotu birsey yapmıyoruz. Siyaseti de dini de bu konuya bağlamayın.

0|0
911

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyi yargılamak kimseye düşmez..Cinsel ve siyasal ya da dini olarak bakmıyorum olaya..

Saygı duyulacak birisin.

3|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Tabi bu çıkar amaçlı bir arkadaşlık olarak algılanmamalı, sonuçta arkadaşlığın bir vizyonu var ama insan ister istemez düşünüyor ; alışverişe gittiğinde bir arkadaşımla hasan veya hüseyin bu pantolon nasıl olmuş diye sorduğunda, at şeyine kelebek konmuş gibi yanıtını alma olasılığın yok meela, beşiktaşlı olupra hadi fenerin maçına gidelim diye kafa utulemez, birlikte yemeğe çıktığında ayak kokusu yerine parfüm kokusu olur etrafta. Ve en önemlisi bunları yaparken bir kızın triplerini yaşamassın, beni seviyormusun benim için naparsın niye aramıyosun niye ilglenmiyosun demez. Hayatta en büyük kaybım böyle bir arkadaşımın olmamamış olmasıydı cinsellik felan yere batsın, on sevgilim olduysa onunuda verim homoseksüel bir kız kanki için.

1|0
    0|0
  • Biseksüel kız bulsam ya da homoseküel asla aşağılamam ve küçük görmem. Tam tersine kanka olurum ki, her erkeğin bir homoseksüel kadına ihtiyacı vardır. Tanımak istediğin kadının ortamına girer her türlü bilgiyi toplar. Hangi renk iç çamaşırı giyor, kaç sevgilisi olmuş, senin hakkında ne düşünüyor... Bunlar önemli detaylarda malesef bulamıyoruz toplumda çok azlar.

0|0
    0|0
  • Ne olursan ol yine gel :))))))

1|0
    0|0
  • Seni yargılamak bize düşmez... Herkesin kararlarına saygı duyuyorm.

1|0
    0|0
  • Bu haykırış neyin nesi kardeşim ya, metrobüs fantazilerini anlatsak bitmez napalim yani,

0|0
    0|0
    • Başlık tan konuyu anlaman gerekiyor senin, detay aklı yetmeyenler için. Sence amacım metrobüs fantezilerimi anlatmak mı şimdi yine bir düşün.

• Ne yani tezlerini desteklemek zorundamıyım, cinsel kimliğin tanımlanmamış beyninde ne anlatıyosun boş boş.

• kafam kazan gibi oldu.

ne yapıyorsan yap nabıcan kimin ne düşündüğünü.salla gitsin.

0|0
    0|0
  • şimdi benim anlamadığım şey bu yazı neden

0|0
    0|0
  • ne çektin be synthetic

0|1
    0|0
  • sanırım birileri daha önceki sorularda kızdırmış olmaslı seni :)

0|0
    0|0
  • valla ibretlik konu:D

0|0
    0|0
  • Kişi kendi tercihini ve özelini yaşarken bu bence kimseyi bağlamaz , aşırı tepki gösterenler ya muhafazakarlık perdesi altındaki bastırılmış cinselliğini yaşayamamasının öfkesini kusuyordur, ya da kendi bedenini çözememiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yönelimler bu yöndeyse bir çok kişinin laf atma hakkı yok bu yaratılıştan gelen bir durum yani dini buna bağlamanın da bir manası yok. Neticede onlarda kadın onlarda erkek. Bu konuda yargılayamam kimseyi nasıl mutlu hissediyolarsa öyle devam etsinler. Eleştirenlerinde hepsi normal insan olsa canın yanmaz.

3|0
    0|0
  • Yürü be kim tutar seni! :)) her zaman destek tam destek. Lakin bu ülkede iki yüzlü insan çok.

Yatağında eşcinsel iken evli barklı adam, ertesi gün sana demediğini bırakmayacaktır.

Yine de bu aşk gerekirse uğruna ölmeye değer...

5|0
    0|0
  • Demirden korkan trene binmez :) Dışlanıcam ya da suçlanıcam diye sevmekten korkmuyorum.Kimsenin ne düşündüğü g*ötümde bile değil.KİMENEBUNDAN

3|0
    0|0
  • bilincim beni hep kışkırtıyor rüyalarımda hep kadınlarla birlikte olduğumu görüyorum ve inanılmaz etkileniyorum :) evliyim eşime söylediğimde dalga geçtiğimi sanıyor ama evet böyle bir his var kabullenmek istemeselerde...

1|0
    0|0
    • :) yanlış anlamayın ama sanki sizinki biraz heyecan gibi, tutkuya dair birşey yok gibi.

• Farklı geliyodur belki o yüzden olabilir hiç hoşlandığınız bir hemcinsiniz oldumu

• kadınlar ilgimi çekiyor ama bastırdım hep yakın arkadaşlarım güzeldir güzel kızlarla samimi olmayı dost olmayı severim ...

• Biseksüelleri severim. Benim icin sorun yok.

2|0
    0|0
  • insanlar neslin devamı için üreme iç güdüsüyle yaratılmışlardır. bu yüzden kadın ve erkek birbirine aşık olur.belki östrojen hormonun eksiktir ve testestoron hormonun fazla salgılanıyordur bir problem vardır. belki psikolojiktir tacize falan uğramış olabilirsin bilemiyorum ama bunu kabullenmek yerine çözümünü aramalısın. umarım beni dinlersin (:

0|0
    2|0
    • iyimisin sen

• iyi ama neden? belki bir rahatsızlık yüzünden böyle düşünüyorsun. belki tedavi olsan bir erkeği mutlu etmek seni daha çok mutlu edicek. ne kadar mutlu olacaksın ki insanlar seni garipserken. sevdiğin kişiye açılamıyorken nasıl mutlu olabileceksin? bir doktora görün anlat derdini ne kaybedersin ki? buraya yazacak kadar cesursan gidip bir doktora anlatacak kadar da cesur ol hiçbir şey kaybetmezsin (:

• Bir doktora anlatırım, bu sorun değil. buraya yazmakta cesaret işi değil, ben cesaretli olabilseydim kaybetme pahasına gider açılırdım. rahatsızlık değil aşık olduğumda 14 yaşındaydım ona şu an 20 yaşındayım. Onun en yakın arkadaşı olmaya çabalayarak başladım, sonra da yüzünü görmemeye dayanamıycağım için açılamadım. Ama yavaş yavaş duygularım eridi, bu kısmı biraz özel. Şu an ona aşkım bitti sevgim var. Ve garipsemicek insanlarla ilişkilerimi yürütmeyi düşünüyorum. Mutlaka vardır bir dengim.

• Gelinliği kim giyecek yaa :// Hep aklımı bu olay karıştırıyo :// Nası kararlaştırıcaksınız bunu :D

1|0
    0|0
    • Hadi iyi gunumdeyim normal cevapliyim :D gelinliği normalde sevmiyorum zaten ne o oyle kabarık kabarik abartili

• Ahahaha :)) Bu güzeldi..

• allah allah ben niye görmüyorum bana bakanları filan ilginç?

0|0
    0|0
    • ne gibi bakanları ?

• tuvalette manken arkadasın pantolonunu indirmiş biri seni takip etmiş filan bana kimse yapmıyor bunları demek ki sende var çeken bir şey :)

• belki tesadüf :) yani hiç mi bir kızın baktıgını görmedin ? o arkadaşım bilmiyorum niye yaptı ama zaten yine yapsa yine bakmam.

Yükleniyor... ;