Lütfen yardım edin iki göğsüm birbiriyle alakasız derecede farklı boyutlarda? (Herkese +1)?

Bir göğsüm 70b iken diğeri 90b aralarında inanılmaz derecede fark var ve kıyafetlerde dahi belli oluyor sütyen bulmakta çok zorlanıyorum bikini yakışmıyor nefret ediyorum bu durumdan ne yapabilirim neden böyle oldu? Göğsüm ergenlikten beri büyürken hep sol büyüdü ve sağ aynı kaldı milimetrik büyüdü diyebilirim. Sol 90 sağ 70 yardımcı olursanız gerçekten çok minnettar kalacagim estetik vs yaptırmak gelmiyor içimden tabi tek çare buysa düşünücem doğru düzgün cevap yazan herkese +1 şimdiden teşekkür ederim :( :( :(

Güncellemeler:
Biri avucuma tam geliyor diğerinin yarısı bile avucumuna sığmıyor baya büyük
Az birşey değil dağlar kadar fark var ve ergenliğe girdiğimden beri yani 10-12 yıldır hep orantısızdı göğüs büyümem kist olduğunu zannetmiyorum?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Arada baya fark var estetik disinda cozum olduğunu sanmiyorum malesef keske ergenlikte gitseydin belki daha basit bir cozumu olurdu

1|0
    0|0
    • Pekii teşekkürler :(

• @balyafatih zaten estetikcide ol hemen yat demiyo adam eğitimini almis kardes bilmeden yorum yapma

• zaten estetikcide ol hemen yat diyo demedim ki ben sen neyin kafasını yaşadın anlayamadım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• tek tek sen bunu evde ölçebilecek donanıma sahip değilsin. saçmalama.

ayrıca bizim gibi cahillere değil git bir doktora danış bilgi al. hatalı bilgilerle dünyanı karartma

1|0
    0|0
  • Çok fark olduğu için estetik tek çözüm olur.

1|0
    0|0
  • oha arada çok fark ya doktora gittin mi

1|0
    0|0
  • Iyide tek cozum estetik :(

1|0
    0|0
  • Bu fark sadece sana özel değil herkesde var

1|0
    0|0
    • Hayır hiçbir kızda bir beden bile fark edidek kadar yok az bir fark oluyor benimkiler arasında birkaç beden fark var

• Ben ediyorum ya hiçbir kızda yok bu kadar fark neden ben ya

• Vücudunu sevmeyi dene. Bu saatten sonra yapacağın radikal bir çözümün yok

• Sık rastlanılan durum

1|0
    0|0
  • dr gıtsenee

1|0
    0|0
  • Fotoğraf var diye soruyu açarken odama geçtim la deminki soru neydi öyle rezil olduk millete :D

1|0
    0|0
  • Yardım aramak için yanlış yerdesin , doğru adres kadın doğum uzmanı ve estetik cerrahi uzmanı.

1|0
    0|0
  • Doktora görün

1|0
    0|0
  • Tek çare estetik maalesef

1|0
    0|0
  • Hormonal salgı bezlerinden olur bu alana hangi doktor bakiyorsa bence ona Daniş

1|0
    0|0
  • Doktora gozukmen lazim ama iyi bir doktora profosor olmus birine ya da estetikciye

1|0
    0|0
  • endokrine randevu al ve bir dr ye görün bence

1|0
    0|0
  • 20 fark orantısız bir büyüme söz konusu.

1|0
    0|0
  • doktara neden gostermedın

1|0
    0|0
  • hiç anlamam :((

1|0
    0|0
  • Mast yaparken buyuk olani daha mi cok avucladin?

0|0
    0|0
    • Bu yorum eskidi

• Amaç yardım almak salak mısın? Neden kapatayım aptal aptal yorumlar yazma çok mu zor

• Farkindaysan bende sana yardimci olmaya calisiyorum. Ayrica soruyu sen kapatmiyorsun sistem kapatiyor.

• Doktora goster normal dediyse mutant olma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • resim warmı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 9

• Şimdi sana şöyle söyliyim 70 90 vs sayıları senin belinin ölçüsüdür a b c d cup ölçüsüdür yani göğsünün kendisinin ölçüsüdür birinin 70 b iken diğerinin 90b olması ihtimali yoktur hani 70 d desen anlarım neyse. Gelelim eşitsizliğe hiçkimsenin göğüs orantısı birebir değildir diğeri az bir şey de olsa büyüktür yani sıkıntı yapma

1|1
    0|0
    • Ya o konuları pek bilmiyorum ama şöyle diyim biri 70 giyen birinin memesi kadar ufak diğeri 90 giyen birininki kadar büyük hep böyle orantısız büyüdü

• Peki hangi alanda ki doktora gitmeliyim

• Açıkçası pek bir fikrim yok

• Biri tam gelişememiş

1|0
    0|0
  • Destekli al sol tarafta ki süngeri çıkar bikinidede kıyafette de çözüm olur

1|0
    0|0
  • doktordan fikir al

1|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

1|0
    0|0
  • Doktora gittinmi? Kist de olabilir senin derdinin devası burda değil doktorda

1|0
    0|0
    • Gitmedim çekiniyorum ve ayrıca kist olsa 10 yıldır 12 yıldır ortaya çıkmaz mıydı yani ergenliğe girdiğimden beri böyle 11 yaşımda girdim 23 yaşımdayım hep böyle orantısızdı

• Çekinme git bu kadar beklediğin kabahaatt

• Bence estetik uzmanına git yardımcı olur

1|0
    0|0
  • 70b ve 90B yazmışsın. Bu yazdığın olacak şey değil, 70 ve 90 senin sırt ölçün oluyor, cup olarak B göğüs ölçüsü oluyor. Şu demek ki göğüslerin aynı, ama sırtında mi eğrilik var?

0|0
    0|0
    • Biri daha böyle bir yorum atmıştı açıkladım ayrıca güncellemeye baksaydın tam anlatamadığımı olayın şöyle olduğunu anlatıp açıklamıştım

• Böyle birşeyi de ilk defa duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;