Kızlar 12-13 yaşında başlıyormuş ya ben 3,5 yaşımdan beri yapıyorum bu konuda yalnız mıyım bu sitede?

Troll soru falan değil. Kendimi bildim bileli yüzüstü uzanarak veya sert cisimlerin üzerine yatarak müthiş orgazmlar yaşadım. Anneme de yakalandım bir kaç defa hatta sakın bir daha yapma diye uyarmıştı. Tam hatırlayamıyorum şu an, yaşım çok ufaktı ama zihnime kazınmış benle biraz uzun bir konuşma yapmıştı beni pişman ettirecek cinsten sonra bıraktım anaokuluna başladığım zamanlar 6 falandı yaşım yine başladım şu an 23 yaşındayım o zamandan beri hala yapıyorum. Hiç bir pişmanlık duygusu olmuyor. Kız çocuğu olanlar beni anlayabilir. İnanmak istemeyen erkeklere de hak veriyorum 'nasıl yaa biz 15 yaşından önce boşalamıyoruz haksızlık bu' diye kabul etmek istemeseler de durum bu :) böyle bir şey gerçekten var.

0|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok olası bir olay. şu an biz ailece bunla uğraşıyoruz. Yiğenim 1.5 yaşından beri yapıyor yaklaşık 9 aydır devam ediyor. Bittikten sonra terliyor uyuyor. Sürtünme esnasında nefes alışverişi değişiyor ve dış dünyaya kapatıyor kendisini. İlk başlarda görmemezlikten gelin dedi dr. Sonra ilgisini başka yere çekin dedi ama ne yapsak faydasız. Sehpa kenarı, koltuk kenarı, mama sandalyesinin ayağı neresi olursa. Hepsini engelleyincede bacaklarımıza çıkıyor. Çok kötü bir duygu aile için. Kim olduğu fark etmeden her yerde herkesin yanında yapıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bunun , şu an bildiğin cinsellik ve masturbasyon ile hiç bir alakası yok.

Kız ya da erkek çocukları dünyayı tanımaya başlarken kendilerini de tanımaya başlar ve bedenin bazı bölgelerinin diğerlerinden farklı bir şeylere sebep olduğunu da bulurlar.

Kız çocukları erkeklere göre daha içe dönük ve kendini inceler yapıda olduğu , ayrıca açık sisteme sahip olmaları , elbisenin ya da iç çamaşırın sürtmesi ya da normal bir kaşınmanın veya temizlenme anındaki dokunmalardan bazısının farklı bir his yarattığını daha çabuk bulur. Bu hissi arada yaşamak ister ve ayıp duygusu olmadığından saklanarak da yapmaz. Ne zaman uyarılırsa bırakır ve sakıncalı konu olduğunu keşfeder ama , gizliden devam edebilir.

Bu anlarda yapılan masturbasyon , hissedilen de cinsellik değildir, sadece çok değişik ve yükselen bir çeşit gıdıklanma hissidir. Konu bu kadar basittir. Konunun cinsel anlam kazanması , ancak 15 16 yaş yani regl döneminden itibaren sebep sonuç ilişkilerini bir şekilde ogrenmesi ile başlar.

Erkekte bu daha geç olabilir , 11- 12 yaş civarında elbise sıkıştırması nedeni ile ya da başka keşif etkenleri ile olur. Bu da cinsel anlam taşımaz.

Her iki cinsten de böyle bir şeyler yaptığını söyleyen , utanıp saklamadığı sürece bulmak mümkün , yüzlerce bulursun hem de...

Sonuç olarak , bir çocukluk dönemidir, eksi ya da artı hiç bir özelliği yoktur.

0|0
    0|0
    • Ben bedenimi keşfetmek dışında orgazm da oldum hep yıllardan beri, dediğin gibi sadece bu dokunmayla hissetmeyle sınırlı kalmadı. Resmen kasıla kasıla orgazm olup mışıl mışıl uyurdum alışkanlık haline gelmişti. Bunu televizyonda öpüşen kadın ve erkek gördüğüm zamanlarda yapma ihtiyacı da hissediyordum. 10 yaşında daha ufakken hem de. Seni tanımam etmem senle inatlaşmak için yazmadım bu soruyu buraya onu bil.

• Soruyla bağını koparabiliyorsun. Yani silmiş oluyorsun. Ayrıca silmesem de olur burda kimseyle konuşmadım, kimse beni tanımaz etmez zaten. Mesaj da gönderemez :)

• yok artık yaa daha neler :O

1|0
    0|0
    • www.anneysen.com/.../7-aylik-kizim-masturbasyon-yapiyor-35163

İnanmazsan da inanma. İlerde kız babası olursan görürsün muhtemelen

• Çokeşliliği doğru bulmuyorum. Bir erkeğe bişeyler hissetmeden yaşayamam zaten.

• çok eşlilik konusuna katılmıyorum ama bir şeyler hissetmeden seks yapmama konusuna sonuna kadar katılıyorum hayatım.

• Bakire misin hala?

1|0
    0|0
  • Yoo bende 7 yaşından beri orgazm oluyorum ;) gayet olabilicek birsey

1|0
    0|0
    • Oo süper eküri tamamlanıyo yavaş yavaş :)))

• İnanması güç falan değil gayet normal, ben var ya bir keresinde 40 kişilik sınıfta öğretmen ders anlatırken oturduğum sıranın demirine çok yavaş çaktırmadan sürterek müthiş orgazm olmuştum kimse de farketmemişti :D bu arada fotoğraftaki sen misin?

• WoW çok iyiydi. Ben olsam yatarmiydik

• gerçekten erken başlamışsın ama taktir ettim ve saygı duydum sana

1|0
    0|0
  • Ben 12 de başladım sızdırmaya :-D

1|0
    0|0
  • 15 yaşından önce boşalamıyoruz ama 6 yaşında çıplak kadın görünce pipim sertleşiyodu.

1|0
    0|0
    • Biliyorum çıplak kadın görünce pipisi sertleşen bebekler görmüştüm :D çok sevimli ya bişeyden de haberleri yok içgüdüsel işte

• 6 yaş tam bebek değil ya okula başlıyoz o yaşta. yani kadın gördüğün için olduğunu anlıyosun. annem de çıplak kadınlara bakma derdi sürekli.

• biliyorum bu başıma gelmişti bir arkadaşımın kızında 2 yaşında başlamış

1|0
    0|0
  • Vajinanami surtuyon yan

1|0
    0|0
  • Gersekalimsn ne 3.5 yasi lan bebek halinlemi yapiyordun salaq 3.5 yasinda ben kndi halimi bile hatirlamiyorum o yasi gec 6 yasinda bile yapamazsn daha wajinanin ne oldgnu bile bilmyn ahlaksz yok yok kimi dwr bn 7 yasinda yaptim yok bilmem ne ya birakin su trol sorularini mk ya

0|0
    0|0
    • Düzgün konuş hakaret edemezsin. Soru troll değil.

• Ya birak 3.5 yasindaymis lnn slk olma ben o halimi bile hatirlamiyrm ne yapmasi

• 15 de start

0|0
    0|0
  • Yani o şekilde bekaretin gitti

0|0
    0|0
  • Bende 6 yaşın da başla dım normal bir durum.. ;-)

0|0
    0|0
  • Bilmediğin çok şey var 6-7 yaşındaki kız çocuklarını zengin insanlar büyük paralar vererek elleri ile kız çocuğnu orgazm edip keyif alıyorlar.. bunu yaşamak için otellerde toplanıyorlar,

0|0
    0|0
    • sen nerden biliyorsun

• günüm otellerde geçer HK müdürü bayan arkadaşım var onla paylaşmışlar arkadaşında kızı var dı 10 yaşında ona bile teklifde bulunmuşlar. Bunların içinde türk azınlıkda yabancı çok ama

• olmaz değilde çocukken yaptığınla şimdi yaptığın aynı değil ;)

0|1
    0|0
  • Tıp 6. sınıf ögrencisiyim yardımcı olabilirim özelden yazarsanız

0|0
    0|0
  • 2014 yapımı çekmeceler filmini hatırladım

0|0
    0|0
  • Ben o yaşlarda penisimin başını avuç içime sürterek zevke geliyordum acayip bir haz dalgası oluşuyordu vücudumda sanki elektrik verilmiş gibi :) o yüzden inanıyorum sana :)

0|0
    0|0
  • sen seçilmiş insansın arkadaş :)

1|0
    0|0

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• O zamanda olmasi normal

Dünya işlerinden tek haz aldığın ve boş kalınca yaptığın şey o.
    Ailen iyi bakmamis ilgilenmemis senle.
    Bir çocuk Gelişimci olarak bunu söyleyebilirim.
    Cinsel boyutu değil psikolojik boyutlu yapıyorsun.

0|2
    0|0
    • Ben zaten keyif aldığım için yapıyormuşum ilk keşfettiğimde onu anladım. yaşım büyüyünce anladım cinsellikle alakası olduğunu.

• Teşekkürler canım

• Üzücü bir yorum... :(

• Yalnız bu buyuk yaslarda psıkolojık sorunlara yol acabılır

0|0
    0|0
  • Aynen ben. 2yaşımdayken hatta

0|0
    0|0
  • Evet küçük yaslarda olabiliyor , benim yegenim vardı gözümun önünde yapmıştı. şoka girmistim

0|0
    0|0
  • Ben de sürtünüyorum genelde yatağa... Bir şey olur mu ki? 11 yaşında falan başladım yaşım 19

0|0
    0|0
    • Hayır sürtünebilirsin bişey olmaz. Pişmanlık duyma seni rahatlatıyosa yap. 11 gene iyi ben daha erken başladım hatta anneme sorsam anlatır eminim ama utanıyorum soramam...

• 30 saniye normal. Çok yorgunsam benim de bir kaç dakikamı alıyor. Aslında yere uzanıp halıda yaparsan yataktan daha sert olduğu için daha çok zevk alabilirsin. ya da elinin üzerine yat öyle yap yatakta.

• Hmm. Şimdi yapmaya gidicem odaya :) Bismillah :D Deniyim

Yükleniyor... ;