Gizli eşcinsellik dürtüsü?

geçen bir eşcinselle tartıştım. biraz makara filan atıştık. eleman dedi ki: hiç kimse tamamı ile normal değildir. herkes de biraz i*nelik var... dedim ne alaka... ben şimdi hiç bir zaman erkeğe ilgi duymadım. o dedi ki üniversite araştırmaları filan. sizce durum nedir. benzer geyikler çok dolanıyor, yok herkes ateistmiş aslında ya da kimse ateist değilmiş. misal verdim, soru ile bir ilgisi yok... sizce sizin görüşünüz nedir. herkes de gizli bir eşcinsellik dürtüsü var mıdır?

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım, olayı saptırıp başka yola sürüklemenin ve bilimi buna alet etmenin bir yolu bu. kendilerini haklı çıkarmanın cahilce bir şekli

kadında da erkekte de vücutlarda ortak benzerlikler vardır. hem hormonlar açısından hem de organlar ve beden açısından. erkeklik ve kadınlık hormonu her iki cinste de bulunur sadece seviye oran farkı var. makat bölgesinde her iki cinste de sinir uçları var. erkek de anüse yapılan uyarıdan eğer düşünce yapısını bozarsan zevk alabilir. fiziksel olarak bu olabilir.

eşcinsel olmak tercihe kalan bir şey. insanı zorlayan birşey değil. bu yanlış yolu tercih etmek bilimle sıvanamaz. sexte de her konuda olduğu gibi sınır olmalı. sınırsız hiç bir şey olamaz. canımın istediğini yaparım anlayışı olamaz.

bakın insanlar din denince ucube yaşamdan kopuk yaşamla alakası olmayan bir şey gibi algılamaya başladı. arkadaşlar din insana sağlıklı ve güzel yaşamanın klavuzudur insanlığın yaratılışından bu yana insanlara doğru yolu din göstermiştir. ne zaman bu yoldan çıklır insanlar zıvanadan çıkar. iyice inceleyin özellikle son dönem dinimizdeki yeni açıklamaları dikkate alın bilimle birebir birbirini destekler. din yasak koymuşsa mutlaka insan sağlığını tehdit eden birşey vardır.

sigara içmenin alkol almanın ya da uyuşturucu kullanmanın zevk verici olduğunu hepimiz biliyoruz. peki sağlıklı olduğunu ve tüm insanların kullanması gerektiğini savunabilir miyiz? insana zevk verici olması, bazı insanların tercih etmesi doğru olduğuna ispat değildir.

cinselliğin bir tanımı konmuştur. adı üzerinde cins yani ingilizcede sex. insanların cinsel ilişki durumu her iki cinsin bir araya gelmesi ile olur. hemcinslerin değil. eğer bu doğru olsa allah cins olarak yaratmaz cinsiyetsiz tek varlık olarak yaratırdı. yaratılışa karşı koymanın ana temeli arzulara göre sarsmanın kılıf aramanın sadece insanlara zarar verdiği aşikar.

yaratıldığınız sisteme göre yaşayın. her zevk alınan şey doğru değildir. sistemleri amacına göre kullanmak gerek. anüs sindirim sistemine ait bir organdır. cinsel organ değildir.

0|3
    2|0
    • aferin güzel açıklama ilave bişe daha cocukluk doneminde ebebeynlerin dikkat etmesi gereken bir sey arkadas secimi cunku ogrenme asamasında cocuk cinsel konulara merak etmeye basladıgında yanlıs yollara girebiliyor

• emeğe saygı, iyi yazmışsın... haklısın, hiv virüsü de eşcinseller arasında daha yaygın. bununla alakalı bir yorum okumuştum, bir eleman demişti ki: because they fuck everything walking. :)))

• teşekkür ederim. evet onlar yürüyen her şeyi...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben bir eşcinselin "hiç kimse tamamı ile normal değildir. herkes de biraz i*nelik var... " gibi bir cümle kuracağına inanmıyorum bir kere.

1|1
    0|0
    • herhalde argo bir şekilde cümle kurmadı. konuşmada penguenlerden, ve bilimsel bir kaç şeyden, düzgün bir üslupla bahsetti. bu benim algılama ve aktarma şeklimden kaynaklanıyor.

• kullandığı kelime "straight" idi. tabi ki onlar da kendilerini anormal olarak sınıflandırmıyor... dediğim gibi sorunun aktarılışı benim algılamama göre deforme oldu sanırım.

not: üniversitenin ilk senesinde LGBT topluluğu yere speyle yazı yazmıştı: İbneler burada diye :))) şimdi o da aklıma geldi...

• kendilerine i*ne diyenlere gönderme ama o, aynı şey değil :) evet, biraz deformasyon olmuş sanırım :P

• Bazı uzmanlar aslında herbireyin biseksüel doğduğunu ve zamanla yönelimini belirlediğini söyler.Bazıları her iki cinsede ilgi duyarken bazıları sade karşı veya kendi cinsine ilgi duyar.Ben her birey olmasada çok büyük bir kesimin senin tabirinle eşcinsellik dürtüsü taşıdığını düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Özellikle bizim ülkemizde ben erkek adamım diye gezinen heteroseksüel olduğunu iddia eden erkeklerin travestilerle iliskiye girdikleri vs. olmustur haberlerde gördük kaç zaman. Demek ki bu adamlar bunu yasıyosa var bisey. Sandıkları kadar normal değiller :D

1|0
    0|0
  • bütün gayler aynı muhabbeti yapıyor sanırım. doğru olabilir de olmayabilir de. çok takılmamak gerek, içinden geldiği gibi yaşamak en iyisi. hissediyorsan korkusuzca yaşamak, hissetmiyorsan da şüphe duymamak ideali.

0|1
    0|0
  • selim ağbi sen incelikli haytasın. seni seviyorum <3

0|1
    0|1
  • gay bir arkadaşımdan duymuştum. başka yerden duymadım

0|0
    0|0
  • erkeklerdede azda olsa östrojen hormonu olduğunu biliosnz belki bunun için demiş olabilrler.benim aklıma bu geldi

0|2
    1|0
  • bence saçma bu önerme herkesin aynı zamanda hetero olabileceği sonucuna götürür bizi ve bu homofobiklerin ekmeğine yağ sürmek gibi bir şey olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok arkadaşım senin aklına girmeye çalışmış bence .seni bir şekilde ikna etmeye çalışmış .bu kadar insan normal değil sankide kendi düşünceleri çok normal bir şeymiş gibi konuşmuş .insanın aklı almıyor bole konuları .aykırı olan bir durum .gerçekten çok normal olsa idi bu zaman kadar bir açıklığı olurdu zaten .ks da bende konuşmaya çalıştım ,yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım bir kişiye kendine söz söyletmiyolar .

0|0
    0|0
  • sadece i*nelerin bunu söylemesi manidar kendilerini savunuyorlar bence.. Buzamana kadar hiç içimde öyle bir dürtü olmadı

0|2
    2|0
  • bende duydum bir biyologdan hemde kanıtlanmıs bişey bu herkeste belli bir oranda hemcinsine ilgi özelligi bulunurmus..

0|0
    0|0
  • biim buralarda bir söz var got sıken gotunu sıktırır dıye

nedeni ise sıktıgı ıbnenın veya kadının asırı zevk alması ondada bırseylerı harekete gecırıp merak duygusu olusturur

0|0
    1|0
  • bence de olabilir böyle bişey.. ben bisex.im her iki cinsle de olabiliyiroum bugüne kadar 50 tane bayanla yattıysam 10 tane de erkekle yatmışımdır. anal sexi seviyorum ve cinsiyet ayrımı yapmadan birlikte olabiliyorum... bir erkeğe sahip olmak da çok zevkli geliyor bana...

1|0
    0|2
  • yıldız tilbe ve justin biber ile bir adaya düşseydin hangisiyle yatardın ?

1|0
    0|2
  • kesinlikle saçmalamış abi benim midem bulanıyor bu olaydan adam geçen yazmış oral yaptım çok keyif aldım die erkek adam başka erkeğin adamın penisini ağzına alıyor dünyanın sonumu geldi ne

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;