Çok çabuk ve şiddetli orgazm oluyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

İlişki sırasında orgazm olamıyorum ama kendim yaparken biri görse yok artık abartma dedirtecek kadar titriyorum gözlerim kayıyo ve aşırı ses çıkartıyorum ama elimde değil yani kendiliğinden oluyo bunlar. Nedeni ne olabilir ve daha sakin bir şekilde orgazm olmak için ne yapmalıyım?

0|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• geçen akşam yataktan düştüm..

1|0
    0|0
  • sal kendini rahat ol sende böyleysen bunu kabullen ki mutluluğa ulaş seni de böyle sevecek biri çıkar elbet ;)

0|0
    0|0
    • Bana bunları yaşatacak biri olsun kendi kendime yaşatmaktan sıkıldım

• o zaman bunu dert etmemen lazım işte neysen osun bu kadar

• Ederim ya

• İliskilerinde sanirim rahat degilsin buda orgazm ini etkiliyor. İliski orgazmi yasasan ya da yasatan olursa emin ol kendini tatmin yolunu secmezsin

0|0
    0|0
  • O an icine seytan kacıyor asıl bagıran ses seytanın cıglıgı. O öyle zevkli olmasa kimse iliski yasanazdı isin tadıda orda zaten

0|0
    0|0
  • çünkü seks yaşamı evli değilseniz bilinç altında baskı içinde oluyorsunuz evlenince rahat bir partnerle bu sorun geçer

0|0
    0|0
  • mast sırasında kendı hıslerıne gore yon verıdıgn ıcın rahat orgasm oluyorsun. dıger turlu partnerını senın tercıhlerını bılmesı gerekıyor.

0|0
    0|0
  • Senin kontrolünde değil ki engelleyemezsin.

0|0
    0|0
  • Böylesi daha iyi işte sessiz sakin harejetsiz olmaz ki

0|0
    0|0
    • Buda fazla hareketli

• O hareketin yapmacık mı doğal mı olduğu zaten mimiklerden filan anlaşılır.

Doğalsa, biri gördüğünde abartma demez, hoşuna gider, tahrik olur, vayy arkadaş, ovv şett vs.. der :)

• Tamam 😀 😀

• cokmu yapıyorsu mast ?

0|0
    0|0
    • Hayır

• bana kalırsa pek sıkıntı etme orgazm dedigin zaten senin yaşadıgın sekilde olursa zevk verir gerisi sadece boşalmadır

• Cok sansli bir erkegin var 😒

0|0
    0|0
  • NE güzel işte

0|0
    0|0
  • Ee ne guzel iste kizlar orgzm olamoyor

0|1
    0|0
  • Ağzına çorap sok.

0|0
    0|0
    • Titreme ve gözleri napcaz

• Hayali soruları bırakın da kendinize dönün artık :D Ayrıca ben bu sitede kimseye mesaj atmadım sana mı mesaj atıcam mahmut abim benim Hadi Bak dalgana şimdi.

• He ya he

• heyecanlısın

0|0
    0|0
  • Kadinlarin cogunda var bu iliski sirasinda orgazm olamamak. Ayrica kadinlar erkeklerden daha siddetli orgazm oluyolar sebebini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • sürekli mast. yaptığın için ilişki de o tadı yakalayamıyorsun mast. yapmayı bırak titremek aldığın zevk den titreyerek boşalman da hoş

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi daha kaç kişi söylicek ya ben yoruldum ilişkiden haz alamadığım için masta başladım

• neyse işine hadi yazarsan yollarım sıkıntı yok

• İşine ne olm ya burda ki erenlerin de halleri beni öldürecek

• Sen ustasına denk gelmemişsin güzelim işini bilen biri seni gibi mastla bu sekilde orgazm olan birini aya çıkartır hele bide benim elime düşersen vay haline

0|0
    0|0
    • Hmm

• Valla nedersen de tecrube bende yasamak isteyipte yasaymadığın hersey bende mevcut

• 👏👏👏

• Off yaaa

0|0
    0|0
  • ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • İliskide olamamaniz çok buyuk sorun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu çok iyi birsey

0|0
    0|0
  • mastr na alıştığın için orgazm olamıyor olabilir misin? Evlisin galiba?

0|1
    0|0
    • Hayır gerçekte olamadığım için masta başladım

• Maalesef

• diğer soruma cevabın?

• Ben neden olamıyorum yok mu beni orgazm edicek erkek

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;