İntihar etmeyi düşünüyorum .. Sizce sabaha çıkar mıyım ?

Bozuk balık yedim.Şimdi ise süt içip intihar etmek istiyorum.Yöntemimi nasıl buldunuz ? Lütfen google gibi 'did u mean' çakmayın ! Bide şu yandaki reklam panelindeki çocuk çok tatlı ^^ (iks.de) NOT:Gay değilim.

Güncellemeler:
arkadaşlar yorumları okudum da ciddiye alanlar olmuş . intihar filan aklımın ucundan geçmez.hayatımdan çok memnunum.2.5 yıllık bir ilişkim var evliliğe giden .. darısı hepinizin başına olsun inşallah.hayatımda 1 kez aşık oldum onuda alıcam kısmetse 2.bir insan olmayacak . iyisiyle kötüsüyle yorumlarınıza teşekkürler .

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle intihar meselesinde sen bilirsin diye yorum atan insan kılığına girmiş varlıklar kendiniz deneyin burda milletin aklini karistirip kötü yola sevketmeyin sana gelince kardeşim neden intihar etmek istiyorsun?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bi dene bakalım çıkarsan soruyu güncelle BRO

0|0
    0|1
  • Tebrik ediyorum seni

0|0
    0|0
  • sabaha çıkarsan bile tekrar dene sen

0|0
    0|1
  • Sütü çabuk içççç

0|0
    0|1
  • :Deger bozuksa süt ölürsün

öyle birşey yok halka inanma sen atmasyon

0|0
    0|0
  • sen bilin.

0|0
    0|1
  • kardeşim mektupta yaz usüldendir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim arkadaşım yapmıstı sırf heyecan olsun diye 1 çay bardağı ilacı içti manyaklık diye biz buna dedık işte. kolundan tutuyorum lan kalk gidelim hastaneye mideni temızletelım yok diyordu merak edıyorum nasıl bir duygu diyodu. neyse gece yattık sabah kalktık hala bunda tık yok. neyse işe bırakıcam bunu biz hala şaşkınlık içindeyiz bişey yok diye şaşırıyoz.herneyse tam arabayı calıstırdım. mos mor oldu su gibi ter döktü sonra birden bayıldıydı. artık hastaneye nasıl gittiğimi sen düşün bişeyi yoktu gene mideyi yıkadılar bunun. doktor soruyor olum neden intihar ettin diye. rapor tutucaklar delimi diye :D o sıra hastaneden kaçtıydı :D:D:D

0|0
    0|0
    • vay be.benden mallarıda var tanrım şükürler olsun.

• :D haha :) yanımdaşu ankendisi selamı var elemanın :D bunu yazarken bile gül gül öldük yahu :D

• intihar edeceksen çok daha sağlam yöntemler var hacı...

0|0
    0|1
  • Zehirlenme ihtimalin bile yok. Hadi oldu diyelim kusarsın işkence çekersin ölmezsin

0|0
    0|0
  • ayran iç :)

0|0
    0|1
  • temiz olsun

0|0
    0|0
  • neyse..alan genisler fizuli oksijen tuketimi azalir..hayirlisi hepsi

0|0
    0|1
  • balık baştan kokar, ama sende ötten kokmuş.

0|0
    0|0
  • Sabah oldu sayılır artık! yarın intahar edersin

0|0
    0|1
  • Umarım işe yarar kurtuluruz senden. bu nasıl soru

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;