Kızlar erkeklerde uzun saç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Offf yoksa bu çocuk gay mı ? Kızlar erkeklerde uzun saç hakkında ne düşünüyorsunuz? Sakalsız temiz bir surat arkadan siyah toka ile toplanmış saç ?

Güncellemeler:
arkadaşlar benimde saçım uzun.sadece konu ilgi çeksin yorumları göreyim diye gay muhabbeti yaptım ;))
Arkadaşlar herkes beni yanlış anlıyor.Ben oraya ben böyleyim yazsaydım kimse yorum atmayacaktı yukarıdaki gibi yazmamın tek nedeni var konunun ilgi çekici olması ve yorum atmanız için

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• ben uzun saça bayılırım :)

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• alllah belasını versin emi. etekte giysin etekte.

0|0
    0|1
  • Sac kendı halındeyse tamam.

0|1
    0|0
  • Kesin Tro :(((((((((((((((

0|0
    2|1
  • Saçlar joleli mi?

0|0
    0|0
  • Uzun saçı severim.

1|0
    0|0
  • Bence çok itici duruyor

0|0
    2|0
  • igrencsin o zaman.) dürüst olup ben byleyim dye blirdin.)

0|0
    1|1
    • ben böyleyim zaten diyorum bundan utanmıyorum sadece eğer ben böyleyim yazsam konu ilgi çekici olmuyor kimsede yorum atmıyor ;))

• pardon ya sn eksldn sandim kesn yorumculrn eksledi.uzn scli sevnler vrmis onlrla neden arkds olmuyn.)

• hayatta hep zıt kutuplar birbirine çeker.diğer arkadaşlardan (aynı görüşte) aynı hissiyatı alamadım.açıkçası birazda konuşmaların hoşuma gitti ;)

• igrenc ötesi.

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 4

• ne var ki bunda. uzun saç olması gay olduğunu mu gösterir :) iyi misniz siz?

0|0
    0|0
  • sakal bıyık bırak, toka takma

0|0
    0|0
  • gaylıkla ne alakası var, depar attır beynine

0|0
    0|0
    • yok hayır.aksine benimde saçım uzun.sadece konu ilgi çeksin yorumları göreyim dedim

• Ne alaka gay? he uzun saçın vardır sakal bırak bırakma senin bilceğin bişey.

0|0
    0|0
    • güncellemeleri okursan sevinirim ;))

• tebrik ediyorum seni çok güzel yorumlarda aldın :)

• teşekkür ederim ;))

Yükleniyor... ;