Arkadaşlar lütfen dalga geçmeden?

Benden kan geliyo sürekli ama bu kanın adetle alakası yok sürekli geliyor. Böyle olup doktora giden var mı? bir de ne doktoruna gitmeliyim bunun için korkuyorum artık kötü bişey çıkar diye?

Güncellemeler:
Sağolun arkadaşlar gittim bugün çok şükür bişey yokmuş stresten kaynaklanıyo olabilir dedi bir hap yazdı kullandıktan sonra tekrar gidicem :)

0|2
59

En İyi Erkek Görüşü

• Jinekoloğa gideceksiniz ve büyük ihtimal ile genital yollardaki kılcal damar y8rtılmaları ya da rahim duvar8nda ç8kan miyop dediğimiz küçük yaralardan çıkan kanamalardır. ya da mast ve benseri aktivitelerden kaynaklı yine tahriş ya da yırtıklardan da olabiliyor ya da vajenbicinde mantar ve benseri türevlerinin oluşturdüğu daku tahtisine bağlı küçük çaplı kanamalardır nedeni ve nihayet bir doktora görünüp doğru olanı yapm8şsınız. Sebep ne olursa olsun doktorlarım8za güvenip gecikmedn önlemimizi alıp tedavi olacağız. Geçmiş olsun...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir an once doktora gorunmelisin.

0|1
    0|0
    • Evet yarın gidicem o zaman ya daha fazla beklemiyim

• Eig icin tesekkur ederim. Kotu bisey cikmamasina sevindim. Cok gecmis olsun 😊

• Ben teşekkür ederim 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın doğum uzmanına görün mutlaka.

2|0
    0|0
  • jinekolog doktor yani kadın hastalıkları ya da eski ismiyle nisaiye kliniğine git. muhtemelen rahim ağzında yara veya rahim içi miyomlarında kanama olabilir, kesin teşhisi doktorun muayenesi ile koymak lazım. geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • kan nereden geliyor idrar yolundanmı yoksa vajinadanmı. idrar yolundan geliyorsa ürolojiye vajinadan geliyorsa jinekoloğa gitmelisin.

bu arada senin aklına büyük tuvaletini yapayım ya kötü birşey çıkarsa diye doktora gitmemek nedemek. zaten varsa vardır yoksa yoktur. eğer kötü birşey varsa en baştan haberin olur tedavini olursun ama kötü birşey var ve doktora gitmediysen son safhada öğrenmiş olursun ve helvanı yeriz.

0|0
    0|0
  • Pis kan çıkıyor sürekli işte

0|0
    0|0
  • tabi gitmelisin geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • jinekolog kadın hastalıkları

0|0
    0|0
  • sence aslı var mı

0|0
    0|0
  • e bir zahmet git artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle doktora gitmelisin çok hassas bir bölge

0|0
    0|0
  • bekleme git daha kötü bir durum haline gelebilir kadın doğum doktorları işte

0|0
    0|0
  • Jinekolog muyuz? Acil doktora git

0|0
    0|0
  • Bozuldun

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;