Prezervatif alıp yakalandınız mı hiç?

Babam nasıl olduysa bulmuş olucakki bana; oğlum tamam kanınız kaynıyo ama dikkatli olun bu yaşta bir anlık zevk için yakmayın kendinizi dedi. Çok utanmıştım zaten prezervatifide denemek için almıştım

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• abi denemek için prezervatifmi alınır? tişörtmü bu?

-hmmm bugün çilekli olanı giyeyim bari B-) yarın da böğürtlenliyi giyerim ;)

1|1
    1|0
    • Nasıl takılıyo nasıl bir his veriyo diye merak etmiştim. Hormonlar işte anla :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• kime dendinki onu

0|0
    1|0
  • utanılcak ne var bende almıştım

0|0
    1|0
    • Sen niye aldınki

• balon yapıp ucurdum

• :D eh bunuda duyduk. Alemsin beni güldürdün boğazım ağrıyor

Erkekler Ne Diyor 8

• arabamda her zaman bulunduruyorum babam belki görüyodur ama bişey demedi hiç

0|0
    2|0
  • annem bulmuştu prezervatfleri hemen kaçtım içeri zira konuşacak birşey yok, sonrada bişey demedi

0|0
    1|0
  • sen ne diyon be usta eve ilkkez kız arkadaşımı getirdim, ailemle tanıştırdım yaşlar 18... bizimkiler gidince bişeyler yaşadık. prezervatifi banyoda unutmuşum ertesi sabah valide buldu... gerisini hayal et!

1|0
    2|0
  • nerden alıyorsunuz alırken sorun olmuyormu

0|0
    2|0
    • yok hacı ne sorunu olacak git migrosa al ya da bimden filanda alabilirsin. kimse napacan bununla diye sormaz. soran olursada cern'deki proton çarpıştırmasına katkıda bulunacağım ondan alıyorum dersin.

• ben hiç kullanmadığım için böyle bir sorunum olmadı hiç :D

0|0
    1|0
  • Bişey olmaz la ne olacak :-)

0|1
    1|0
  • evet itiraf ediyorum babam sigara içiyor muyum diye okul ceketimin ceplerini kontrol ederken bulmuştu :D nasıl utandım anlatamam :))

0|0
    2|0
  • evet işte yakalanmamak lazım kardeş

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;