Erkekler, İlk gece kadın ne?

Ne hisseder acı oluyomu hafif knama ve yara olyo diyorlar 2 gun beklemek gerekmiş öylemi ya adamlar azgın oluyor beklemez ki hatta sık dişini benim için katlan diyen var yani kadın zevk almıyorum ki

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiye girip girmeme sana ve eşine kalmış kızlık bozulduktan sonra araştırdım öyle bir şey yok ya

1|0
    0|0
    • Zaten erkek durmaz ki

• Oğğ sevgilim gibi konuştun duramam bn acısa da durduramam derdi ayıı 😐

• Ama onun zevkini alan insan nasıl dursun :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• 30 sene beklemiş adam 30 yılı 1 gece de atmaya çalışyıor bırak azgın olsun =D =D

1|0
    0|0
    • Yatağı kıracaz oyle duşnyoz

• Olmasın el değmemiş olmalı depremm varr akşama 🙈

• kolay gelsin =D =D

• Öyle diyen erkeklere acıyorum. Kendini bir imza atmak için bekleten kadınlarada acıyorum. Açık açık kendinizi saklanması gereken bir eşya olarak görürken erkeklerin sizle evlenmeden önce birlikte olmadığı kız kalmıyor. Bunu neden buraya yazıyorum çünkü daha neler olacağını bile bilmeden evleniyorsun ve evleniyorlar 0 deneyim 0 tecrübe.

0|0
    0|0
    • Dimi onune geleni s.. ik gitsin 😉 tecrubesiz olurmu hiiç aa lütfen

• Bayılıyorum sizin gibi kendini eşya mal gibi gören insanlara bak bak nasıl hakarete başladı :) Zeka , kültür seviyen düşünce yapından belliydi zaten :)

• Hasiktr ya uza şurdan

• Ben üç gün beklemiştim.

1|0
    0|0
  • İlk ilişkiden sonra en az 4 gün beklemek gerekir. 1 hafta idealdir.

İnsan olan bekler.

0|0
    0|0
    • Ya okadar bekleniyomu 1 hafta yapan var yok anam ben evlenmicem sevgili kalmk en iyi

• Cahil birisiyle sadece cinsellik için evleneceksen evlenme daha iyi tabii

• Vazgeçtim pipiniz kopsun 😂

• ilk gecemde yatıp uyumuştum :)

1|0
    0|0
  • Bişi olduğu yok abartmayın

1|0
    0|0
  • hep bu gereksiz korkular yüzünden insanların cinsel hayatları yerlerde sürünüyo. evet hafif bir kanama olur. ve çoook hafif bir ağrı da hissedersin. ama bu bir çocuğun ufak bir tırnak değdirmesinden fazla olmaz. tabi partnerinin yaklaşımı burada önemli. nazik olmalı ön sevişmeyi uzun tutmalı ve sabırı olmalı

0|0
    0|0
    • Ya insan doğal şole duşun popona bişiyin grdini bide buna utanç ekleniyo kadında kasıyor kolay değil aslında basit gbi ama ya da çok azgınlıktn bazısı anlmior

• fiziksel olarak popo bişey girmesi için değil çıkması içindir. ama vajina ile bunu kıyaslaman saçma.

• abartiyorlar korkma nedenmi gevezelikten korkutuyorlar düşün gerdekten önce canını verdigin güvendiğin adam gerdekte canavarmi olacak sanki ha şu da var eğer zorla evlendirildiysen gerdeğe zorla atıldıysan seni sevmedigi için sana. acımaz ama severek evlenen eşler neden korkuyorlar anlamıyorum😕

0|0
    0|0
    • Ya bn o acıtır demiyorum ki hani sonuçta ilk daha iyi davrnsada acmzmi

• Sanada cektrmiş hatun sanki 😐

• unut gitsin 😕en iyi ilaç zaman başkada bişey demiyorum

• Acı mutlaka olur. Ön sevişme, kadının kendini ilişkiye hazırlaması, erkeğin kadını tahatlatması, ortam bu durumu kolaylaştırır ya da zorlaştırır

0|0
    0|0
  • Bizimki ikinci üçüncü günde oldu acele etmedim. Lan mal kız zaten hep senin ha o gece ha iki gün sonra grzkalı aceleniz anlamı ne demi ama

0|0
    0|0
  • Bune kadar soru cicim ya

0|0
    0|0
  • Bazen beklemek zorunlu , zevk le alakası yok
    Eğer kanayan yer apse yaparsa hastanelik olursun

0|0
    0|0
  • erkeklere soruyon ama erkeklerde acıyacak bir şey yok
    bayanlara sorman gerekmezmi

0|0
    0|0
  • Yasamis gibi konusuyon

0|0
    0|0
  • İlk gece zar yirtildigi için kanama olur ve yara oluşur 2 3 güne geçer e haliyle acı da hissedilir

0|0
    0|0
  • İlk gecem olmadı daha olsun yazıcam sana

0|0
    0|0
    • tamam beklerim ona göre evlenicm 😂

• Of kandanmi bahsediyruz acıdan

• Gözünde büyütme vajinusmus olursun

Yükleniyor... ;