Erkekleri anlamıyorum, niye böylesiniz?

hem her haltı yiyorsunuz hem de bakire el değmemiş kız arıyorsunuz, nasıl vicdanınız rahatsız olmuyor, kendinizi nasıl temiz bir kıza layık görüyorsunuz? bakir olanlara lafım yok, onlar inşallah kendileri gibi temiz bulurlar. sevişen sevişenle evlensin adalet istiyorum ya...

0|0
242

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. Bence de sence. Zaten Kur'anda ayettir. Temiz kadınlar temiz erkeklere, murdar kadınlar murdar erkeklere layıktır.

O değil de bazı çılgın (sözde) bakireler "erkek deneyimli olsun, bakir erkek istemem" diyor. Ona ne demeli?

Bak sana şunu söyleyeyim. Kızlar bakir olmayan erkekle çıkmam diye net tavır koysun, ülkedeki fuhuş sektörü sekteye uğrar. Erkekler adam olur... Erkeklerin şu durumunda mesüliyet sizlere ait. Çünkü "erkek yapsa da önemi yok" algısı var sizde. Hadi biz birbirimizi "erkek adamsın, yaparsın" diye gaza getiriyoruz da, sizin hiç mi aklınız yok kardeş? "Pislik heriflerle ilgilenmiyorum"u çekebildiğiniz gün erkekleri adam etmeye başlarsınız. Biz nasıl ki (haklı olarak) sizleri kadın/kız diye ayırıyoruz, sizinde aynı ayrımı yaparak karşılık vermeniz gerekiyor... "Biz takmıyoruz, sizde takmayın" derseniz haklıyken haksız duruma düşersiniz.

1|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Doğru bir konuya değindin.her kızla sevişip evlenirken bakire isteyenlere söylüyorum sizler seviştiğiniz kızlardan daha temiz değilsiniz,günahına değinmiyorum bile.kızlar sevişir orr*spu derler ama erkeklere bişe diyen yok.kusura bakmayın ama sizde erkeğin or*spususu sunuz.bakire kız kendini eşine saklıyo ama evlendiği erkek bisürü kızın tadına bakmış oluyo haberi yok neyazıkki,yok böyle bir dünya be.kendi akrabalarımda da var böyle erkekler kızıyorum ama zihniyet değişmiyo işde...

2|1
    0|1
    • yapıp tövbe edenlere lafım yok, yapmış pişman olmuş Allah affediyor ben kimimki affetmeyeyim ama yapıp yapıpta temiz kız arayanlara Allah sözde bakireleri yazsın, özde olanları temizlere yazsın.

• Amin.Tövbesine bişe diyemem allahla kendi arasında tabi

• sende haklısın güzel kardeşim. ama burada tek yanlı bir düşünce var gibi. bu gibi durumlarda hep erkek suçlanır. mesela karısını aldatıyormuş diye erkege kızılır ama onunla ilişkiye girenin de bir bayan olduğu unutulur. şimdi her şey ortadan kalktı. isteyen istediği ile ilişki yaşıyor. şurada soruları okuyoruz kaç yıldır beraberiz ilişki yaşadık ayrılıyoruz deniyor demek ki her şey bu kadar basit hale gelmiş. Evlenmeden ilişki yaşanıyor sonra anlaşmazlık çıkıp ayrılıyorlar. belki normal degil. ama evlenip çocuk olduktan sonra anlaşamazlarsa daha kötü değilmi. En iyisi bu ilişkileri evlenmeden yaşamamak ama insanlar nefislerine yenik düşüyorlar. senin söylediğin en doğrusu aslında ama olmuyor. adalette yerini bulmuyor

0|0
    0|0
  • Bence bu konuda kafanı yormana gerek yok diye düşünüyorum. Eğer karşındaki kişi yani bu erkek ve bayan için de geçerli illaki bakire olacak veya bakir olacak diye düşünüyorsa evleneceği kişiyi bence o normal sağlıklı düşünen biri değildir diye düşünüyorum. Gerçekten karşısındaki insanı anlamaya onunla bir ömür geçirmeye kendini adapte etmiş kişi için bunların önemi olmamalı. Sanırım bu tür durumlar hep aile, toplum, çevre ve kültür seviyesinden kaynaklanıyor. Ancak bizim aklımız mantığımız var bazı şeyleri aşmayı öğrenmemiz gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Erkekle kadın doğanın hiçbir evresinde eşit olmamıştır olamaz,he konu cinsellikse avrupa bunu yüzyıllardır aşmış durumda zaten, bu konu çok derinde saklı aslında sadece dinle alakalı değil. Müslüman bir ülkede yaşıyorsun;ama buna önem vermeyen insanlar bulabilirsin.Tam manasıyla özgürlük istiyorsan istikamet avrupa bebeğim.

0|1
    1|1
    • senden yol, yön isteyen olmadı, nereye gideceğimide senle biliyor değilim, ben fikrimi sunarım beğenirsin beğenmezsin açıkcası umrumda da değilsin. erkekle kadının doğası tırı vırı lafları bırak benim doğamı sen nerden bileceksin, Müslüman bir ülkede yaşıyorsun;ama buna önem vermeyen insanlar bulabilirsin.Tam manasıyla özgürlük istiyorsan istikamet avrupa bebeğim. cümlesinininde benim anlatmaya çalıştığım şeyle ne alaksı var nerede özgürlük lafını etmişim ben, yazdığımı tekrar oku, idrak et

• Evet ve bunu """" inşallah""" kendileri gibi temiz bulurlar. "sevişen sevişenle", "s*kişen, s*kişenle" evlensin adalet istiyorum ya... gibi kelimeleri kutsallığını düşünmeden utanmadan yanyana yazan kişi bekaretten ve ahlaktan dürüstlükten bahsediyor.Biraz kitap oku be,hayvan.

• hayvanlık senin vasfın haddini bil, yazdıklarımla ne alaksı var seks özgürlüğünün gerizekalı akıl fukarası seni, edebi hayayı öğreneceğim sen mi kaldın nickine bak, koyduğun resme bak, bir kızla nasıl konuşulur önce onu öğren!

• seks kirlenmek demek değildir. dilerim türk toplumu önümüzdeki 500 yıllık periodda bunu aşacaktır. ama 500 yıldan önce aşabileceğini hiç zannetmiyorum

1|0
    1|2
  • Haklısın, sana katılıyorum gizlicim. Kadın-erkek sadece fiziksel güç açısından eşit değildir.

Hak ve özgürlüklerde iki cins de eşittir, erkek yapınca ''erkektir, yapar'' kadın yapınca ''****puya bak''

şeklinde bakar ataerkil toplum bu olaylara, şahsen bekarete önem vermem. Namus bacak arasında değil, beyindedir. Bir de küfür etmeseydin iyiydi de, çok öfkelenmişsin galiba...

Sakin, relax... :) https://youtu.be/Oo4OnQpwjkc

0|0
    0|1
  • bence fazla kafani yorma. etrafta eline erkek eli degmemis kiz bulmak samanlikta igne aramak gibi birsey. erkeklerde kendi kendilerini kandiriyor, hic ellenmemis isterim diye. kizda benim hic iliskim olmadi deyip kekliyor. aslinda bu kisir dongunun herkes farkinda ama anlamamzliktan geliyor. bazi seyler vardir, insan kendine bile itiraf etmekten korkar, iste buda boyle.

0|0
    0|0
  • çok haklısın

1|0
    0|0
  • bakir değilse bulduğuna şükretmeli bence de.. vicdanını rahatlatması şöyle olabilir; bu zamandaki kızlar da pek düzgün ve el değmemiş olmuyor zaten diye düşünebilir. bir de yozlaşmış kültürümüzdeki yetiştirilme tarzından dolayı kendi her haltı yemiş olması normal, kızın yemiş olması anormal gelebilir.

0|0
    0|0
  • Sayin uyemiz bu bir kamu mesajidir.

Sorununuz isleme alinmistir , kurula gonderilip gerekli tasarilari yapilmistir.

Artik SKM`nin onderligini yaptigi bu yasa soyle.

SKM yani Sexde Kimlik Memuru .

Artik Kimliklerinize islenecek , evet evet yanlis duymadiniz kimliklerinize islenecek.

Ornk

isim : Falan Filan

Soyisim : Kafali

Sex Durumu : Yapmistir

Sex Durumu 2 : Oral , Vajinal , Anal , Hardcoree .

Ne diyon len sen manyak ne ictin amk :D

0|0
    0|0
  • İstemek suç mu ?neden sevişen bayan kendini aklamak için erkeğin sevişmesini öne sürer. Savunmaya bak . Sen yaptın bende yaparım. Yapma sende senin gibi birini bul. Niye kafana takıyorsun elalemin ne istediğini. Sen kendinden sorumlusun. Herkes kendinden sorumlu.

0|0
    0|0
    • sen yaptın bende yaparımı nerden buldun yazdıklarımdan sen ya, adaletten bahsediyorum evet istemek SUÇ, benim gözümde öyle kuranı kerimdede öyle. onla bunla sevişmiş el değmemiş kız, yok yaaaa sen elin tarlasını sürersen elde senin tarlanı sürer karın yapmasa kızın yapar, ah almak kolay değil elbet çıkar...

• sapık hocam bu cevap verme,salak ya.

• aslında bu dediğin allahın adaleti,

insan yeterince acı çekmediği için cahil kalıyor bence bu konularda

0|0
    0|0
  • o zaman sen 13*14 yasında bir delikanlıyla hemen evlenmelisin yoksa evde kalıcaksın

1|0
    0|1
  • Alkiş :) )

1|0
    0|1
  • kim demiş benim bakire el değmemiş kız aradığımı, ben ne kadar yaptıysam onunda yapmış olma ihtimali ve hakkı var...

0|0
    0|0
  • Adalet anlayışın fazla gelişmiş.

0|0
    0|0
  • Sanki ol öyle küfürler yakışmıyo sana.. O karaktersiz insanların meselesi.Burda olmasa da Allah sorar hepsini hiç merak etme.Yaptıkları iyi bişeymiş gibi utanmadan öyle istiyolarsa o onların adamlığı..

0|0
    0|0
  • çoğu böyle aramıyor artık ;) fazla dilin yanmış heralde sadece bir kuruntuysa pek takma derim

0|0
    0|0
  • dogru soyluyorsun. bakir bir erkek olarak elin artıgı kızlarla asla evlenmem. bu bekıre kızlar ıcınde gecerlı olmalı temız bır erkek onlarında hakkı tabı.

0|0
    0|0
  • en azından dürüst olabiliyoruz,yapıp üstüne diktirip yutturtmuyoruz ya da hiç bişi yaşamadım dokunmadılar demiyoruz genel için konuuyorum

0|1
    0|0
    • bedel ödemediğin mevzularda dürüst olmak basittir, bir kız olsan böyle bir hata yapsan gene dürüst olabilir miydin?

• keşke herkes sizin gibi dürüst olabilse ama malesef insanlar sadece kendilerini haklı görüyorlar, neyse ney sağolun:)

• verdim +`ni :)

• Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle dusunen erkekler ya dalga geciyorsunuz ya da anlayamadim bu isi ben. Normalde bu konusma tersine olmaliydi herkes kizi hakli cikarmis. Ya tepki gormemek icin bu tavirlar ya da digerleri damlamamis boyle dusunenler bu siteye toplanmis

2|1
    0|0
  • ay sonunda benm gibi düşünen biri çıktı katılıyorum sana sonuna kadar namusu olmayanlar namus arıyolar işte

3|3
    0|1
    • alakaya maydonoz gel bize bazı bazı

• açık açık söylemiş "namusu olmayanlar.. " noktayı koyarım arkadaş.. :)

Yükleniyor...