Çevrem mi bozuk........

uzun zamandır sevgili edinmedim kendime bunu nedeni de artık ciddi bir ilişki istiyorum sonu evliliğe kadarda gitsin...çevremdeki kızları araştırıyorum ya biriyle yiyişmiş ya yatmış kalkmış ya bir cinsellik var yani mutlaka sizinde çevreniz böyle mi yoksa benim mi çevrem bozuk anlamadım? yok mu düzgün bir kız arkadaş?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulen düzgün olmak demek kimseyle sevgili olmamış olmak demek mi? sen düzgün müsün bari?

0|0
    0|1
    • ben öyle bişey mi dedim ?

• terbiyeni topla, ahlaksızlığa gerek yok.

• bacım git işine yaaa ne yazdıgımı anlamadan yorumlama önce okumayı öğren

• annen bulabilir mesela. burdan tanışmayı düşünme bile isterse namuslu olsun problem çıkar

0|0
    0|0
    • annem bir kaç kişi önerdi ben arkadaş çevresini araştırıyorum yine bişeyler çıkıyo alttan anneler babalar bile yanılıyo kim düzgün kim değil sanırım yok yaaa böyle bişe kalmamış ya da çok nadir

• evet tabikidee

• madem belli neden aşık oluyoruz aşk acısı çekiyoruz ayrılıp barışıyoruz?

Erkekler Ne Diyor 1

• senin bu soruna benzer bir soruyu bende sormuştum daha önce bazı kişilerden tepki almıştım özelliklede kızlardan..kardeş sorun çevrende değil.ben küçük muhafazakar bir kasabada yaşıyorum buradada aynı dediğin gibi kızların kimisi ailesinden habersiz bahçelerde işi götürüyor ,kimisi evine girip çıkan aile dostlarıyla yiyişiyor..problem sende veya çevrede değil problem kızlarda. düzgünü vardır elbet ama çok uzun süre araştırıp araman lazım

0|0
    0|0
    • birazda erkeklerde sorun var bu kadar aç gözlü olup bozmamalıyız kızları ama kıızlarda edepli durmalı

• kancık it kuyruk sallamazsa erkek it peşine takılmaz..bu sözü biliyorsun değilmi..kimse kimsenin kızını zorla s..k..m iyor sonuçta

Yükleniyor... ;