Allahını seven sünnetini anlatsın da gülelim biraz :) ?

Sene 93 yılında sünnetim oldu , tabi sünnetten günler önceden telkinler başladı korkmak yok , bak sana sunu alacaz bunu alacaz falan ee cocuksun kanıyorsun bunlara :) Neyse o gun geldi çattı tabi o zamanlar simdiki gibi bayıltarak ameliyat eder gibi veya lazer olayları yok sünnetçi bir geldi elinde kocaman çanta , çantayı açıp masaya dizmeye başladı , makas , neşter falan filan Allah'ım sanki kardiyolog p... venk :)) Ben bir topuk doğru agacın tepesine :) İndiremediler de zor ikna oldum.. Sizde durumlar neydi :))

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• :D ahhaa

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüyordum onun yüzünden, kan kaybından hastaneye zor yetiştirdiler. Adam tanıdık diye ona yaptıralım demişlerdi, evdeydik oldu, dikişi attı, zaten eli titriyordu, neyse öylece bekliyordum ama kan durmuyordu, tatlı bir uykum geliyordu ambulans zor yetişmiti. Hastanede düzeltildi, yaklaşık 1 unite kan kalmıştı vucudumda. Zaten deri parçasını olması gereğinden fazla kesmişti, sonra estetik falan yapıldı da düzgün bir hale geldi

0|0
    0|0
    • kardeşim valla senın ıcın baya sıkıntılı olmuş komik de değilmiş neyse Allah'tan kurtulmuşsun daha beteri olmamış...

• Sağol öyle, uzun bir hikayesi vardı zaten adam onun üzerine birde aileme, ne olacak nasılsa yaşınız genç, bir daha yaparsınız demiş aileme. Büyüdüğüm zaman aklıma geldi o söylediğide adamın ama olaydan sonra evini satıp kaçtı zaten. Baya ameliyat falan geçirdim onunla ilgili

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• hatirlamiyom bile kuzenim olmustu ama onu hatirliyom verne tuhaf tuhaf sesler cikariyordu ve acaib komik bir sekilde yuruyodu

0|0
    0|0
  • Bu Nasıl soru başlığı ya.

0|0
    0|0
  • Valla ben kacamadim kardes. Bir kolumdan babam yapisti diger kolumdan da sunnetcinin oglu. Hala sevmem adami. Yer etti bende masaya koydular yandim diye bagirdigimi hatirliyorum bir

0|0
    0|0
  • bende kivremin suratına işemisim keke :)))

0|0
    0|0
  • Kanka belediyenin toplu sünnet şöleniyle oldum sırayla alıyorlardı içeri babam vardı yanımda babaa kesiyorlar beni kurtar beni baba diye bağıra bağıra ağladığımı hatırlıyorum 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;