Kızların aldatma sebepleri ne olabilir ki?

Bu sorum kızlara... Bir kız olarak erkeği neden aldatırsınız ki? İster evli, ister nişanlı, ister sevgili olsun.
Bence derin sorunlar bunlar; kişilik farklılıkları, intikam alma, kısasa kıssas, huy farklılıkları, zamanla eskiyen ruhlar, ruhun yenileme heyacanı, bağlanmama hissi, değişik arayışlar, fantazi, çocuk problemleri, değersiz hissedilme, monotonlaşma, öküzlük, hastalık, ilgi eksikliği bir sürü duygu yüklü kelime veya hikaye bulabiliriz. Her insan farklıdır sonuçta.

Dayanabileceğiniz seviyede şeyler vardır. Fedakar olur, alttan alır, kabullenir, düzeltmeye çalışır, tolere edersin ve bu sebepten aldatılmaz dersin. Veya ölüm pahasına (veya inancın nedeniyle) aldatmazsın devam edersin.
İşte bir kırılma noktası vardır ya insanında. Benim de merakım da işte bu kırılmanın ne olduğu yönünde? Neden, hangi sebepten, başınıza neler gelse aldatırdınız?

1|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Ben değer görmez dayak yersem zarar gorursem aldatrm aski başka yerde ararim başka turlu aldatmam intikam salaklktan ibaret beni aldatti diye aldatmam ayrlrm

0|1
    0|0
    • dayak yiyen biri aldatırsa ölümü göze alıyor demektir... iyi cesaret

• Soruyu beğenebilirsin ;)

• Olmuyor

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük neden erkeğin kadınına olan ilgisizliği

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu an dünya üzerindeki suçların birçoğu bence fazla özgürlükten

0|0
    0|0
    • özgürlük kısıtlandıkça da bastırılan duygular nedeniyle patlamalar yaşanabilme ihtimali de var bence

• eskidendi o

• duygularını tatmin etmediğin içindir sadece cinsellik değil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;