Bakirelik ve zar takıntısı

Para ile cinsellik yaşayıp milli oldu diye sırtı sıvaslanan erkekler kızların bakireliği söz konusu olunca namus timsali oluyorlar..neden acaba...cinsellik sadece erkekleremi serbest ...devriniz bitiyor haberiniz olsun...

Güncellemeler:
namus kadının zarında değilde beyindeki zarda dır...bu arada zina evlilik dışı ilişkiye deniyor bekar sevgililerin ilişkisine değil...

0|0
1118

En İyi Kız Görüşü

• takmışlar kurana yahu. Bıktırdılar. Kuranda zardan bahseden tek bir şey gösterin bana ya. Zina etmeyin der kuran. Peki neye göre zina? O dönemde cariyeler caizken neye göre zina? Haklısın valla abicim. Bekaret gitmesin diye hak yolu yerine b*k yolunu kullanıyor millet onlara laf yok çünkü sözde bakireler. Daha geçen gün gördüm erkekler sevgilisinin daha önce bir erkek yerine kızla sevişmis olmasını tercih ediyorlar bunu doğru karşılıyorlar. Neden? Çünkü zar bozulmadı. Sapkınlik tavan yapmış ama yinede aman ha zar bozulmasın!

5|2
    1|4

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• yaşasın eşitlik kadınların özgürlüğü!

5|1
    3|5
  • Aynen sıkıldık onlardan

5|1
    0|4
  • Nedim69 İdolümüzsün :*

2|1
    1|5
  • beyin zarı diyip geçme nedim69.

2|4
    0|1
  • helal olsun böyle düşünenlere yaşaşın eşitlik

5|1
    2|5
  • nikahlı olmadan yaşanan yakınlaşmaların hepsi zinadır. bunun istisnası yok...

1|1
    1|2
  • nikahlı olmadan yaşanan yakınlaşmaların hepsi zinadır. bunun istisnası yok.

0|0
    0|0
  • Kafadaki zar nedir bana açıklar mısın? Ayrıca yanlış bir bilgi vererek,insanları yanlış yola sevketmenin vebalini taşıyabilecek misin ? Doğru bildiğini paylaşmaktan yanasın farkındayım ama bence sen Kuran'daki tanımı kendine pusula edinirsen daha doğru kararlar verirsin.Yada bunu yapma ama insanları da yanlış yönlendirme.

3|2
    3|4
  • sen benim zarıma saksı muamelesi yapamazsın.

0|0
    1|3
  • aynen baya sıktı ama anlında yazmıyor kaç kere yazdığı bizde öyle değil iste konuyu açıp diyincede erkeğiz biz yaparız tecrübeli olması lazım derler... ohh valla

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• Kızları bu naralarla mı kandırmaya çalışıyorsunuz artık?

"Bakın kızlar, erkekler yapıyor, sizde yapın..."

"Hatta önce gelin ben başlayayım, siftahı benden olsun..."

"Zar beyindedir..."

Ve bunun gibi evlilik dışındaki ilişkileri meşru kılmaya yönelik nidalar... Böyle diyince gelip sevabına veriyorlar mı anlamış değilim. Hakikaten bunları yiyen bayan var mı?

Evlilik dışı ilişkiler yasaktır. Bu erkeğe serbest değil onlara da yasak. Ama bayanlara da yasak. Lakin zina yapan bayanı erkekler ciddi bir ilişki için istemezken, zina yapmayan erkeği istemeyen sözde bakireler var. İlla deneyimli olmalımış falan... Allah akıl fikir versin hepsine ne diyeyim..

Ayrıca zina, evlilik dışı ilişkil, bekar sevgililerin ilişkisini de kapsar. Öyle langır lungur konuşuyorsunuz ki azıcık bir mantık olsun söylediklerinizde... İyi herkes bekarken birbirini becersin, evlenince başkası olmasın... "Alışmış kudurmuştan beterdir..."

Hem ayrıca adam niye evlensin ki. Madem bekarken istediğinle sevişmek serbest ve zina değilse..

Ha şu zar olayı. Zar "sadece" bacak arasında değildir. Yada sadece beyinde de değildir. Bacağın arasındaki zar, beyinin durumu hakkında bilgi veren en önemli göstergelerdendir. Şu anki teknolojimizle beynin içini açıp bakamadığımıza göre...

0|1
    2|1
  • Senin gibi erkekler herkesin rahatça zina yapmasını savunarak bunlardan prim yapmaya çalışanlarsınız. Artık Türkiyede zar ve bakirelik takıntısı olmadığında işler daha da kolaylaşacak. Al gülüm ver gülüm. Kendi çıkarınıza olmasa bundan söz etmezsiniz bile.

1|2
    1|1
    • zina evlilik dışı ilişkiye deniyor oda özellikle bakireliğe takan kesimde evlendikten sonra bol bol var merak etme...

• erkek her boku yicek ama karşısındakinin hiç bişi yapmamış olmasını beklicek. ohh ne güzel valla. nerde bu çifte standart.

2|1
    0|1
  • kadınlara da en az erkekler kadar hak vermek gerekiyor gerçekten, erkek evlenmeden önce girmedik delik bırakmasın sonra da evlenirken el değmemiş delik arasın, bu hiç etik değil, erkek kadar kadın da bu konuda haklı diye düşünüyorum...

1|1
    0|0
  • isteyen istediğini yapsın umrumda değil ama git bir zinanın ne olduğunu öğren. kadınlarla ilişkiye girmekten, kendini dünya zevkine kaptırmaktan dine zaman ayırmadığın belli oluyor

2|1
    1|1
  • Güncellemene katılmıyorum. evlilik dışı her cinsel ilişki zina dır. evli olanın da eşinden başkasıyla cinsel ilişki kurması zinadır.kadın erkek fark etmez. zinanın ne kadar büyük günah olduğundan ayrıca haram olduğundan bahsetmiyorum bile...

3|0
    1|1
  • Doğru diyorsun Nedim abi. Verdim 5 yıldızını.

0|1
    1|2
  • Namusun hala bir zardan ibaret olmadığı bir çoğumuz hala anlamadı,23 yaşına kadar öyle bakire kızlar gördüm ki o**** farkları yok ama sorsan bakireyim temizim derler.

1|1
    1|0
  • abi ben o işi yapmadım yapanları vicdanlarıyla ırakıyorum ben niye yapmam helal olanı beklerim

3|1
    3|2
    • sana saygı duysamda o zamanda eşini nasıl mutlu edeceksin bilip bilmeden...

• kahve ye gitmem ben sevdiğime bağımlı kalırım işi bilip bilmemek günah napayım mutlu etmeye bakarsan ikimizde birbirimizin ilk olursak mutluluğu birbirimizde tadarız başkalarıyla yaparsam aklıma onlarla yaşadığım duygular gelir aynı durum karşı taraf içinde geçerli

• Kadın bilip bilmeden erkeğini mutlu ediyorsa, erkekte karısını mutlu edebilir . Herşey yaşanılarak öğrenilecek diye bir kural yok. Günümüzde erkeklerin %45 i cinselliği p*rnolardan öğreniyor.

• Süpersin. Her kelimesine katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Bekarların yaşadığına ne deniyor

1|0
    1|0
    • aşk deniyor...sevgili olmak saygı duyulması gereken bir ilişki..

• Maşallah müftüde kesildin neyse bu konuyu seninle tartışmam ben. aşağıdaki cevaplarını görünce cevap verdiğime pişman oldum.örneğin adam demişki hiç yapmadım evlenince yapacam onada gider yapmışsın ne emmeye geliyon ne gömmeye diye sorarlar adama.alim ile sohbet etmek lalü mercan incidir cahil ile sohbet etmek günde bir can incitir.ve cinsellik kategorisinden dilini çekip soru sormaya vakit ayırdığın içinde ayrıca tebrik koyuyorum.

• Herşeyin ilkini evlenince yaşamak lazım

0|1
    1|0
  • ikisi de hoş değil

0|0
    1|0
  • isteyen istediğine versin umrumda bile olmaz her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0
    • erkek koyunlar evlenmeden önce ilişki yaşıyorlarmı...

• hatun düşürmeye ihtiyacım olduğundan bu konuyu açtığımı düşünüyorsan gerçekten yazık...hatun böylemi düşürülür...ayrıca liste ve arkadaşlarım beni ilgilendirir,herkes kendine baksın öncelikle...

• fikirler uyuştukça zayıf noktadan ilerlersin bunları benim söylemem gerekmez sende biliyorsun uzatmaya gerek yok.

• link takip et bunu

0|0
    0|0
  • o kadar ya tebrikler kardesim, zar zar zar... sanki bayanlarin hic hormonlari yok sanki onlar. hic ihtiyac duymuyor. boyle dusunen erkeklerin beynini skym

1|1
    0|1
  • senin yaş olmuş 45 bir kız çocuğuvar mı?nedim, ona da bu bu konuşmaları yapıyormusun

3|2
    3|1
  • Sen şimdi herkesin rahatça zina yapmasını mı savunuyorsun; yoksa iki taraf da yapmasın mı diyorsun ?

Neyin peşidesin...

6|4
    4|0
    • bvekar insanların ilişki yaşamasına zina denmiyor zina evlilik dışı ilişkiye deniyor...

• Evli olmadan yaşanan her türlü cinsel ilişki zinadır. Hatta nikahlı olmadığın bir bayan şehvetle bakmak bile göz zinasıdır.

(Öğren de gel.)

Yükleniyor... ;