Bikini bölgesini nasıl almalıyım? Doktorlar bir bakabilir mi?

Önceden ağda ile alıyordum bir doktor bana tüy dökücüleri kullan dedi ama emin olamadim şimdi tüy dökücü de bikini için zarar verici olmaz mi... Hem tüy dökücü dibinden almıyor hem... Ağda dibinden sokuyor ve ağda ile cogalmiyor gerçi tüy dökücü ile de cogalmaz ya... Bilgi verir misiniz...

0|0
524

En İyi Erkek Görüşü

• Lapiden Tüy Dökücü Krem
    Günlük yaşamda bayan ve erkeklerin ortak sorunu vücudunda tüyler olmasıdır. Temizlenmesi birçok seçenekle yapılabilmektedir. Âmâ çoğunda insanları canı yanmakta, her insanın vücuduna göre değişkenlik gösteren morarmalar olabilmektedir. Tüm bunların dışında kolaylıkla ağrısız ve acısız tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lapiden tüy dökücü krem cildinize tazelik canlılık vererek yumuşamasını sağlar. Hem tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur hem de cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Nerde olursanız olun gerektiği zamanlarda hem erkekler hem de bayanlar tarafından kullanılması gereken bir üründür.
    En modern tüy dökücü krem olan lapidenin kullanımı çok basittir. Kremi cildinize sürdükten sonra ince bir tabaka elde edilecektir. 5 dakika bekleyin ve içerisinden çıkan spatula yardımı ile tüylerinizden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Kullanan kişiler tarafından yan etkisine ya da memnuniyetsizlik yaratan bir ürün olmadığı kanıtlanmıştır. Alerjisi olan kişil

1|0
    0|0
    • Alerjisi olan kişilerin bu ürünü kontrol ederek almaları gerekmektedir. Bu kremin parfümlü olanları da bulunmaktadır. Tercihe göre istediğinizden alabilme imkânına sahipsiniz.
      Tüylerden kurtulmak için kullanılan ağda bantları, evde yapılabilen ağda, jilet vs. yöntemleri değil lapiden tüy dökücü krem kullanmanızı öneririz. Acı ve yanma hissetmezsiniz. Vakit almaz. Bu şekilde kullanırsanız en iyi sonucu elde edeceksinizdir. En kısa tüyleri bile tüy dökücü kremle almanız mümkün. Kokusu biraz dayanılmaz olsa da etkisi çok büyüktür. Lapiden tüyleri köklerin alarak köklerin zayıflamasına yardımcı olur, sert tüy oluşumu yapmaz. Bir dakikada temizliğini sağladığınız cildinizi sizi yaklaşık 6 hafta idare edecektir. Bu uzun süre içerisinde istediğiniz kıyafeti rahatlıkla giyebilecek ve sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Gün içerisinde acil işleriniz çıkabilir ve gideceğiniz yere göre elbise ya da etek giymeniz gerekebilir. Ağda yapacak kadar vaktiniz de olmayabilir. Toplam yaklaşık her şeyi dâhil 10 dk. İçerisinde lapiden tüy dökücü krem sayesinde tüylerinizden kurtulabileceksiniz. İstemediğiniz tüylerden kurtulmanız için üretilen tüy dökücü yönteminden yararlanmanız size hem zaman kazandırmakta hem de işinizin çabuk bitmesini sağlamaktadır.

En İyi Kız Görüşü

• Tüy dökücünün jiletten bı farkı yok ağdaya devam et canım kararma kalınlaşma çoğalma olur yoksa -,-

0|5
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Ağda acı veriyor ve zamanla karartıyor. Tüy dökücü ise tamamen pürüzsüzlük hissi vermiyor. Jiletse hem sertleştiriyor hem çoğaltıyor. Geriye sanırım düzenli olarak uzun süre gidilmesi gereken lazer kalıyor.

1|0
    0|0
    • Of evet ya aynen ne yapicam bilmiyorum

• İmkan varsa git lazere, kasma hiç. 1-1.5 sene içerisinde gayet güzel netice alınıyor. Ama tabi bunun sonrasında maalesef yeniden çıkmama garantisi yok.

• Her türlü kimyasaldan uzak durmanızı tavsiye ederim. İnsan cildi emicidir ve bu maddeler size ileride ölümcül sürprizler hazırlayabilirler.

0|0
    0|0
    • Bende bundan korkuyorum ama bir doktor bana morarmalar olmasin krem kullan tüy dökücü dedi

• Görünüm sağlıktan önemli olmamalı... Neden kısa kesen bir sakal kısaltma makinası denemiyorsun? Erkek berberlerinde olanlardan.. 30 lira civarıdır.

• Jiletle.

0|0
    0|0
  • Jiletle al sinek kaydı olsun

0|0
    0|0
  • sen takma doktorun dediğini onlar o tüy dökücü firmalarından ilaç firmalarından prim alıyorlar ya lazere git kökten çöz ya da ağdana devam et.

0|0
    0|0
  • Poşet çayı ısıt bas o yakar eritir kanka

0|0
    0|0
  • tüy dökücü de jilet gibidir daha fazla sert ve siyah çıkar

0|0
    0|0
  • Doktor koca bul.

0|0
    0|0
  • En iyi çözüm ağda 👍 Can yakar ama kesin çözüm

0|1
    0|0
  • tüy dökücü krem kullan zarar vermez ama değiştirmiyceksin sürekli aynı kremi kullanıcaksın

0|0
    0|0
  • Dr nwden boyle biaey dedi

0|0
    0|0
  • evlimisin

0|0
    0|0
  • Yine en iyisi senin icin agda paran varsa lazer yaptir

0|0
    0|0
  • ağda iyidir

0|0
    0|0
  • Epilasyon Lazer

0|0
    0|0
  • Alma boşver nasılsa sevişmiyosun kimse görmez

0|0
    0|0
  • Ağdayla almaya devam edersen oran çirkin şekilde sarkarsa karşıma gelip ağlama

0|0
    0|0
  • Kıllı olursa emmem :)

0|0
    0|0
  • tüy dökücü kullandıkça azaltır ağda ise sürekli kullanımda daha çok çıkar

0|0
    0|0
  • cımbızla tek tek kopar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktorum ben doktor

0|0
    0|0
  • Acıya dayanılıysan eldiven kökten alıyo ve epilasyon gibi geç çıkıyo ve çok temiz oluyor

1|0
    0|0
  • paket yaptır

0|0
    0|0
  • tüy dökücü ile çoğalır

0|0
    0|0
    • Gercekten çoğalır mi ben ilk kez kullandım doktor bana tüy dökücü yaparsan bikini bölgenin kararmaz dedi

• doktorun ya. kararmasını bilmem ama çoğalır ve daha cabuk cıkar knk

Yükleniyor... ;