Vajinamda bir süredir şişlik var. Yardımcı olur musunuz?

Vajinamda deliğin kenarında bir süredir şişlik var. Et parcası gibi sanki farklı bir görüntüsü yok. Yuvarlak değil . Mercimek büyüklüğünde. Kaşıntı yok idrar yaparken vs hiç bir sekilde acı yok donunca da. İlişkiye girmiyorum bekarım. Ne olabilir acaba?

Güncellemeler:
Keşke bir kız yazsa :( erkek ne bilir

0|1
313

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel bölge temastan ya da temiz tutulmamasından sebep pek çok hastalığı ve sorunu sizlere yansıtabilmektedir. Örneğin kadın ya da erkeklerin genital bölgesinde oluşmuş bir et beni, büyük bir hastalığın habercisi olabilmektedir.
    Genel olarak kadınların bu tip hastalıklar da taşıcıyı görevi gördüğünü biliyoruz. Erkekler, genel olarak HPV gibi hastalıkları vücudunda taşımadığı ve dışarıya atabildiğinden sebep %8 oran da erkekte rastlanırken, %80 oranda da kadın vücudunda görülen bir hastalık türüdür. Tamamıyla kurtulabilmek ve et benlerin sizler için bir hastalık ürünü olmasından sıyrılmak adına da yoğun bir araştırma içerisine girebilirsiniz.
    Bu hem sizlere büyük ölçü de psikolojik bir travma, hem de zaman kaybı olarak yansıtılmaktadır. Çünkü et benler normal ve olağan gibi görülseler de, rahim ağzı kanserine kadar giden pek çok hastalığı içerisinde barındırmaktadır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gitmen en mantiklisi, kasinti yanma yoksa tahris ya da mantar olma ihtimali yok.. beze olabilir onu da en iyi kadin dogum uzmanlari bilir..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bilemedim rahatsızlık verecek derecede ise doktora görün

0|0
    0|0
    • rahatsızlık yok ama kotu bısey mı dıye doktora gıdıcem evet

• Yani kafanı kurcalıyorsa gitmende fayda var.

• kaşıntı yanma yoksa mantar değil doktor karar versin önemlidir.

0|0
    0|0
  • ben ya da beze olabilir

0|0
    0|0
  • Benim nazarım değmiştir :))

0|0
    0|0
  • Resmi var mı bir bakayım

0|0
    0|0
  • Doktora gitsene arkadasım 18 20 yasındakı kızlardan beklenti içindesin.

0|0
    0|0
  • Bence doktora git. Burada kimsenin yardımı olmaz

0|0
    0|0
    • haklısın ama merak edıyorum

• Hic doktora göstermedinmi belki intihap olmusustur canim

0|0
    0|0
    • doktora gideceğim. ama acıma yok iltihap olsa acıma olurdu dımı?

• buradan yazın.

• Özel konularin baskalarinin ukumasini istermisin ben istemem ya istersen gel

• Fotosunu çek yolla bakayım

0|0
    0|0
  • Erkegim ama yinede müsade edersen cevap vereyim, ne zaman farkettin?
    Önemli olan sanci, kasinti olmamasi, tahminin kücük bir kist, eger kistse rahatsiz ediyorsa doktor lokal anestezi ile alir, eger degilse zaten önemli birsey degildir, belkide hep vardi simdi dikkatini cekmistir..

Herhangi korkacak bir hastalik olmadigindan emin olabilirsin, HPV olmadigindanda kesin emin olabilirsin, korkuya kapilma..

0|0
    0|0
  • Kullandığın deterjan ya da yumuşatıcı dan kaynaklı olabilir ya da giydigin iç çamaşırından. Pamuklu iç çamaşırları giyin

0|0
    0|0
  • İlhitsp falandır dr ye git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet ya o illet bende de vardı scidit eas diye bir hastalık. Çözümü ise Mesir macunu sürmek.2 gün içinde hallediyor

0|0
    0|0
  • Sivilce gibi bir sislik mi yoksa bölgesel bir sisilik m

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;