Cinsel ilişkide zevk alamamak?

20 yaşındayım ve bugün ilk cinsel deneyimini yaşadım ancak hiç umduğum gibi olmadı çok nadir zevk aldım ve ilişki halinde boşalamadım elle boşaldım heyecan ve çekingenlikte vardı normalda mastürbasyonuda 3-4 günde bir yaparım sebebi nedir arkadaşlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gaysin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben de alamadım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nedeni masturbasyonu 3-4 günde bir yapman olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlkler boyledir ilki hep biz unuturuz ileride hatirlqrsan kahkalarla gulersin takma kafana bu hepimizin basina gelen bir mevzu.
    Not: seks icin bir beklenti gutme umma sadece dogru kisiyi bul ve yasa nasil sekilleniyorsa.

0|1
    0|0
    • Kadın ilerde sorun yaşayabilirsin ele alıştırmıssın felan dedi ama ben ilk olduğuna verdim valla hiç adapte olamadım ki

• Kadin kadin olsaydi sen masturbasyon yapmazdin. Kendi eksikligini sana atmis.

• İlk başta heyecan be baskıdan dolayı boşalamamak normal. Aynı şekilde ön sevişme yetersizliği de, ve cinsel denemeden önce mastürbasyon yapmak da kötü etkiler.

0|1
    0|0
    • Aynen dostum baskıda vardı baya heyacanda

• İlk olduğu için böyle olmuş ama yinede iyisin genelde ilk beraberliklerde erkekler hemen boşalır

0|1
    0|0
  • Heyacan yeğen heyacan ilk milli oluyorsun zamanla düzelir takma kafana

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon kaç dk sürüyo

0|0
    0|0
  • sikinnn ele alışma durumu :) ben 13 yaşında yasadım anlattıklarını ama sağolsun o zaman ki 20 yaşında ki abla eliyle tassakları oksayınca boşaldım ilişki esnasında :) korkma normalsin alışman lazım sadece beyin sadece ele ve masturbasyona alıştıgı için böyle düşünmen normal kasma kenini üzülme ve kafana takma yoksa iyi olan durumun daha kötü olur

0|0
    0|0
  • sevmediğin eşin olmayan insanla zina yaparsan böyle olur.
    yapmasaydın keşke

0|1
    0|0
  • Senelerdir mastürbasyon yaptigindan penis eline alismistir. El ile penise uyguladigin baski ile sekste penise uygulanan baski farklidir.. Düzenli seks yaptiginda bu düzelir ve normal bosalirsin ve zevk alirsin.

0|1
    0|0
  • Aşk yok sevgi yok
    Acemilik vaaar. ..

0|1
    0|0
    • Aynen hiç duygu felan yok normaldir takmamak gerekir

Yükleniyor... ;