Bakir / bakire olmayan biriyle evlenir misiniz?

Bakir / Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Emin değilim
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Bakir olmadığım için bakire birini istemeye hakkım yok . Ama bakire biri bana aşık olursa benim için sorun değil derse ''hayır kısasa kısas olacak defol'' diyecek te değilim . Aynı şekilde seversem bakire olmayan güvendiğim biriylede geleceğe dönük birşeyler düşünebilirim .

4|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakire olmayan biriyle imkanı yok evlenemem, ama bakirse düşünebilirim.

1|4
    0|1
  • istemem aslinda ama öyle bir erkek bulmak zor zaten anlayabilmem imkansiz giib birsey o yüzden ben neutral kaliyorum fark etmez

0|0
    0|2
    • bakir hemcinslerim çoktur.. görene..

ama karşı cins hakkında bir bilgim yok..

• bakir olmasın herzaman tecrübeliyi tek gecerim:)

0|0
    0|0
  • önemli değil

0|0
    0|0
  • bakireym evlendğim kişide öyle olmalı ...

2|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakirim ve hakkettigimi isterim

0|3
    0|0
  • evlenirim tabi sonucta evlenip ayrılmış bi ton insan var yeniden evleniyolar önemli olan mutlu olabilmek..

1|1
    1|2
    • eksi veren eksik beyinli beynini örümcek bağlamış neyin ezikliğini yaşiyorsun ?

• la erkeklere şaşıyorum nasıl mideniz kaldırıyor kardeşim analı orali falan filan kaç kişi ile yaşamış bi kıza hiçmi takılmicaksınız neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ha namus abidesi değiliz ama e bu kadarda midesizlik olmaz kanımca

0|0
    0|1
    • Bakire olan biriside anal oral yaşamış olabilir çamaşırsız sürtünmüş olabilir sitede hiçmi okumuyorsun nasıl anlayacaksın anal oral yaptığını ? Önemli olan karşındaki insana güvenmektir onla mutlu olabilmektir kızlık zarını diktirir , yapay kızlık zarı kanı takar bir şekilde kandırırlar merak etme kandırmak istedikten sonra önemli olan dürüst hatasını anlamış ve güvenilir insan bulabilmek .

• evlenmek için mesele bakire yada bakir olması değil karı yada koca olabilmesidir

0|0
    1|0
  • seversem evlenrim :)

0|0
    0|1
  • evlenırım tabıkı yeterkı seveyim

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;