Arkadaşlar Lütfen bu alay edilecek bir durum değil bilen varsa cevaplasın Erkeklik organının kalkık olması?

Lütfen kırıcı olmayın ve alay etmeyin. . Hakkımda ne düşünürseniz aynısı sizin başınıza gelsin. Hoşlandığım bir bayan ile yolda merhaba ettiğimde hemen cinsel organım ereksiyon geçiriyor ve pantolonda çok belli oluyor üstelik keten ve kumaş giyiyorum hep bunun sebebi nedir. )

Güncellemeler:
detay
tşkler arkadaşlar

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Onları seks objesi olarak goruyorsun once bunu kabul ettir kendine.. çünku insanlar bu amac için değil sosyal amaclar ićin görünmeli bize.. beyninin seks mekanizma merkezi.. cok yogun çalisiyor anlasilar bunu ilk basta aklindan at ilk olarak temasları seyrelt

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Buda bir nevi hastalık beynin seks bölgesi hemen idareyi ele alıyor demek ki.. Yardım alsan iyi olur..

0|0
    0|0
  • Abazanlıktan canım kardeşim. Yat birileri ile de geçsin...

0|0
    0|0
  • Heyecandan dolayı oluyor arkadaşım. O heyecanını yendiğin zaman normale dönecektirmerak etme.

0|0
    0|0
  • yav bunun nasıl açıklamasını bekliyorsun sevgilimin yanında falan benimde olurdu ama tanımadgın bir kıza seyin kalkıyorsa abazansın. biraz tecrübe yasasan düzelirsin alıştıgın için.

0|0
    0|0
    • yok tanımadıgım kıza kalkmıyor ya tanıyıp da hoşlandıgım ya da yüzüne bakınca etkilendiğim kişilerde oluyor

• temasda bulunma rahatsız oluyorsan . ben 20 yılda 5 tane kıza dokunmusumdur ancak el sıkışma vs.

Yükleniyor... ;