İkili ilişkiler üzerine biraaz düşünürsek eğer?

geçmişimiz ile bugünümüz öylesine çok çelişkili ki. eskiden sevgililer birbirinin elini tutmaya kıyamazdı şimdi ise eller münasip yerlerden ayrılmıyor. yok efendim cinsel deneyim cinselliği öğrenme fiziksel ihtiyaç adı altında dinimizce haran olan bişeyi helalmış gibi göstermeye çalışıyorlar. öncelikle bi düşünün ya seni gerçekten seven biriyle biirlikteysen nasıl olurda senin dünyanı karartacak şeyler yapabilir ki. ferhat sevdiği uğruna dağları delmiş mecnun çöllere düşmüş. böyle bi geçmişe sahip olan bi moilletin bugün geldiği noktayı görünce gerçektende çok üzülüyorum ya. insan olan insan sevdiği kişinin namusunu korur ona gelebilecek laflardan onu üzebilecek şeylerden korur kollar. değil ilişkiye girmeyi elini bile tuttmaya çekinir ya. taaa ki evlenince kadar. evlenince birbirlerinin hellai olurlar ve hayat yolunda her şeyi paylaşmaya yemin ederler. işin cinsellik boyutuna gelirsek eğer. sevdiğin insanla evlenince bırak ilk bi kaç ilişkide acemi ol ya ne olacakki nasılsa bi ömür birliktesiniz cinselliği keşfetmek için uzun bi zamanınıız olacak . ayrıca anlayışlı olmak da gerekirki iki tarafda mutlu olsun ve evlilik müessesesi devam etsin. yok cinsel organı ufak yok erken boşalıyo yada yok ilk gece bişey yapamadı gbi saçma dşuncelerden kendimizi uzaklaştırmamız lazım ya.eğer hayatı paylaşmayı istiyorsanız anlayışlı olmanız ve elde olanla yetinmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. ama kesinlikle cinsel deneyim falan deyip de hem ahiret hayatınızı hemde dünya hayatınızı mahvetmeyin. kim ne derse desin bi erkek bi sürü kızla gezebilir ama evleneceği insanda saflık ve temizlik arar. ve eğer sevgiliniz sürekli sizinle ilişkiye girmek istiyorsa bilinki o sizi değil bedenizizi seviyor ve sizinle işi bittğinde hoşçakal deyip gidecektir. kızların bu noktada dikkatli olması gerekmektedir kısa süreli zevkler için hayatınızı da ahiretinizide yakmayın. sonuçta zina dediğimiz evlilik dışı cinsel ilişki haramdır ve af olayı ALLAH a bağlıdır. gece uyumadan önce gecenin karanlığında durun ve kendinizi ışıksız olan mezarın içinde düşününn ve başınıza gelen sorgu meleklerini ve vereceğiniz hesbabı düşünün. o hesaptan sonra nereye gidebileceğinizi vve nasıl bi güzellik ve nasıl bir azap çekebileceğinizi hayal edin. ve ölümü unutmayın. siz ölümü unutsanız bile o sizi unutmaz. gelelim erkeklere; biz erkeklerde her türlü çakallık vardır. kılıf uydurmayı nabza göre sşerbet vermeyi çok iyi biliriiz ama kızlar için söylediğim herşey bizim içinde geçerlidir. erkeklerinde cinsel yaşamı evlilikle tadmaları gerekir. kadınlar ALLAHın bi emanetidir ve o emanete en güzel şekilde sahip çıkmak korumak ve kollamamk gerekmektedir. anlık zevklerle hem karşı tarafın saf ve masum duygularını hem dünyamızı hemde ahiretimizi yakmayalım. kısacası hem erkekler hemde kızlar ilk gece iyi performans sağlamak için cinsel deneyim denilen saçmalığa inanmayın. cinselliği evlenincede öğrenebiliriz HAK YOLU VARKEN BOK YOLUNDA GİTMEK insanoğlu gibi düşünen bir varlığa bir kula yakışmazz değil mi?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevap vermeme gerek yok.Herşeyi harfiyen benim düşündüğüm gibi yazmışsın.Birileri benim sesim oluyor ya çok güzel oluyor.Yalnız değilmişim.

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• düşünceelerimde yanlız olmadıgıma sevındım :) kımısı gerı kafalı dıyo kımısı ıse cok abartı olarak goruyo. ınsanlar ne kılıf uydurursa uydursun gercek olan sey bu ya ve sacma sapan yalanarla da degıstırılemez..

• Valla geri kafalı diyorlar,ya da eğer beni görmedilerse örtülü sanıyorlar.İşte önyargılar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;