Penis pompası işe yarıyor mu? [Kullananların Yorumları]

Gizli Üye

Kadın çok bilimsel konuştu bana doğru gibi geldi. Penis kalınlığını ve ereksiyon süresini arttırdığı doğru mu? Daha önceden penis pompası kullanan var mı? Penis pompası işe yarıyor mu gerçekten?

Penis uzatmak için türlü türlü sanal tuzaklar mevcut. Yok ameliyatlar yok haplar yok jeller vs. Penis pompası penis vakumu aleti aklıma yattı bir tek. Normal egzersizler de var ama bu vakumlama işi aklıma yattı benim. Sanal ortamlarda yabancı kişilerin tabi kişisel blog sayfalarında haftalık olarak videolarını izlediğimde vakumlama yöntemiyle baya ilerleme kaydettiklerini gördüm. Bu yöntemi uygulayanınız veya çevrenizde uygulayan var mı? Sonuçlar nasıl?

Penis pompası işe yarıyor mu? [Kullananların Yorumları]