Erken boşalma için tedavi önerileriniz neler?

Bu sorundan dolayı herhangi bir tedavi gören veya uyguladığı bir ilaç tarzı herhangi bir şey var mı?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• spreyler var alabilirsin sıkıyosun geciktiriyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• mast ta nekadar süre beraberlikte ne kadar süre sanırım astta daha uzun sebebide mast çünkü alışkanlık ve heyecan mast ta heyecan yok ihtiyaç var beraberliktede mast gibi sakin olursanön sevişmeyi uzun tutarsan arada bir dakika ola verirsen sen şeyini yönetirsin ypksa şey seni yönetir anında boşalırsın uzmanlar 3 dakika ve sorasını erken boşalma olmadığını söylüyorlarmış bir arkadaşım eşi için gittiklerinde öğrenmiş birde doğal gıda takviyeleri var enönemliside sağlıklı beslsnme

0|0
    0|0
  • Evlilikte böyle bir sıkıntı yaşıyorsanız , seksten önce üç dört defa mastürbasyon yapın , en azından eşiniz de tatmin olur

0|0
    0|0
  • Paxil kullan

0|0
    0|0
  • bence sprey kullanabilirsin benim sana tavsiyem www.eniyigeciktirici.com ben buradan alıyorum ayrıca hediyeside var

0|0
    0|0
  • prezervatf kullanmak en mantıklısı zevki bayag azaltsada karsı tarafı biraz daha tatmin edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Geciktirici ilaç kullanacaksın yapacak bir şey yok. Eczanede satılıyor geciktirici hap

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mast yaparken kendini kontrol etmeyi ögren ayninisi iliskide uygula.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;