Bekaret konusunda insanlar neden saçmalıyor?

neymiş efendim "bakire kız istiyosan bakir olacaksın" hmmm
bakir ve bakire aynı şey mi ki?

bakire kız: aranan kızdır istenen kızdır
bakir erkek: KADINLARIN (!) alay ettiği kişilerdir
bakir erkek ezilir sevilmez bakire kızlar bile tecrübesiz olduğunu düşünür

ve bir kız bakir erkek istiyosa zaten onun amacı da sahiplenmektir "köpeğim olsun" psikolojisidir

erkek yaptıkça fizyolojisi güçlenir özellikle düzenli yaparsa vücudu cinsel hayatı daha sağlıklı olur

kadın için ise durum aynı değil ki
kadının yatakta bişey yapmasına gerek yok isterse patates çuvalı gib yatsın
burada rol yine erkektedir, yanlış kadında da olsa bu iş olmazsa "iktidarsız/beceriksiz erkek" damgası yer

Güncellemeler:
not: burada bakire kızları patlatıp bakire erkek isteyen gavatları savunmuyorum
eğlenilcek evlenilcek kız ayrılmalı onu kastediyorum

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• Hak verdim. bakireyim ama bakir erkek istemem cok tecrübesiz olur. bakireleri bakirlerle yakıştırmaları benimde hoşuma gitmiyor. sesli dile getirince de mal mal bakarlar.

0|2
    2|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakir olduğun, kadının bir şey yapmasına gerek yok demenden belli. Utanılacak birşey yok bakir olmakta, üzülme be çalış seninde olur.

2|3
    0|0
    • bak yine bakir erkekle dalga geçmiş :D

• ben hiç görmedim "sekste beceriksiz kadın" diye bir söz
      hep erkeklere atılır o
      yanlış mıyım?

• Meğer toplum baskısı ilk seni yaralamış...

0|1
    0|0
  • Namus sadece kadında mı vardır? Yani her erkek namussuz mudur? Kadın gitsin oralini analını yapsın gelene gidene elletsin zar yerinde kalsın o namuslu mu? Onu mu istersin yatağında? Ben bakire evlendim benim kocamın benim olacak bedene ihanet edip başkasına sunmaya hakkı yok. Ben nasıl temiz geldiysem aynı temizliği isterim. ERKEĞİN ZARI YOK DİYE FAHİŞE OLMAMALI

0|0
    0|0
    • olay zar değil sen anlamamışsın
      bu olay'da rahatsız edici tefarruatlar var

• hay bu zihniyete

0|0
    0|0
  • Valla benim icin tecrubeli olmasi degil de ilk hislerini benimle yasamasi onemli. Afedersiniz zevk iscisi aramiyorum kendime sevgili ariyorum. Gercekten bu kadar cahil bir zihniyete tahammul edemiyorum ya

1|0
    0|0
  • Nasıl saçma bir zihniyetin var o zaman git şişme kadınla ilişki yaşa.. kadın bu insan bitki değil! ayrica sen kimsin de kadinlari eglenilecek evlenilecek diye kategorize ediyosun

1|0
    0|0
    • siz zengin erkek yakışıklı erkek
      şöyle erkek böyle erkek
      bakir erkek deneyimli erkek diye kategorize ederken iyi
      ben böyle kategorize edince kötü
      vay bee

• senin gözünde yapmaz
      ama çoğu kadının gözünde yapar

• Kadınların gözündeki erkegi bilmem ama senin gözünden kadınlara bakış açın çok yanlış sadece yatsa da olurmusta bakire kız aranan kızmış ama erkek dedigin tecrübeli olmaliymista cok sinir bozucu cidden

• Evleneceğim kişinin ilki olmak isterim. Ama her şeyden önce beyni bakir olsun. Ben varken başka bir kadın aklına gelmesin, yaşadıklarını hatırlamasın, yaşadıklarını bende bulmaya çalışmasın. Önemli olan bu.

2|0
    0|0
    • biz "başka kadın aklına gelsin" demiyoruz zaten yanlış anlama
      ama kadında "bakirelik beyindedir" diye bişey olmaz

şimdi bak kaba konuşcam kusura bakma ama
      düşünsene ilişki yaşadıkça bozulan bir organın var
      seni 10 tane adam düzüyor ve lastik gibi bir organa sahip oluyorsun artık seks'ten soğumuşsun...

senin beynin bakire kalabilir mi o zamandan sonra?

• Çok gereksiz genelleme yapıyorsun. Orada zar olunca bakire olmuyoruz. Bir sürü erkeğe oral yapan, erkeklerle anal ilişki yaşayan ama zar sahibi olan mı bakire? Yoksa birisini sevip, aşık olup, güvenip kendini teslim etmiş ama zarsız olan mı bakire?

• bu konuda haklısın işte
      ben zardan bahsetmiyorum aslında
      namuslu namussuz demem gerekirdi
      bekaret yanlış oldu

• çok cahil gördümde bu kadarını görmedim

3|2
    0|0
  • Ben el değmemiş isterim puripak ilkim olan adammm 👌

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazık l*n , ömründe asla bir kadını cidden cinsel açıdan tatmin edemediğin gibi, tecrübeli bir kadının nasıl fark ettiğini de bilemeyeceksin.

Senin gibilere prim veren kezbanların da ta *

3|0
    0|1
    • 1- kim bana prim versin mk hepsi size verir primi
      2- tecrübeli kadın ile eğlenilir tecrübesiz kadın ile evlenilir
      3- beğenmiyosan beğenme kardeşim, işine geliyosa

• kendi adına konuş o zaman kardeşim :D

• E senin de kendi adina konusman lazim.

• bu muhteşem zekanla sen neden profesör falan olmayı düşünmedin

3|0
    0|1
  • Benim herhangi bir deneyimim olmadı ama hiç alay konusuda olmadım. Adamlığıma laf edecek kişinin aklını alırım. Keşke herkes en az benim kadar adam olsa. Ben deneyim yaşamadığıma göre deneyimi de olmayan bir bayan isterim arkadaş bu en doğal hakkım. Ama tabii ki duruma göre de değişir. uzun mesele açıkla açıkla bitmez

0|0
    0|0
  • Kaçın beyler bakir olmayan erkek isyanlarda.

0|0
    0|0
  • sen ne saçmalıyosun?

1|0
    0|0
  • ne kadar cahilsin keşke ölsen :P

1|0
    0|0
  • Hayir buna katilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hiç yaşamadım hiç yaşamamış isterim evlenene kadar da öyle olacak. Ben kendime bu kadar özen gösteriyorum başkasının ahlaksızlıkları beni alakadar etmez.

0|0
    0|0
    • Sitede ahlaksız çok takma...

• Hee öyle mi erkek önüne geleni yapacak kızlar illa bakire olacak senin beyin yapına koyayım o halde kardeşim

1|0
    0|0
  • Bekaret konusunda @kumrusahin diyorki
    Ben ona bekareti kaybetmek demem kadınlığımı kazanmak derim diuor.. haklı belkide

2|0
    0|0
Yükleniyor... ;