Kizlarr yardım ?

Kızlar trabzon'da kizlik zar dikimi yapan doktor biliyo musunuz ve fiyatı ne kadar?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Yama yapsanda eskısı gıbı olur mu oraya derıyı yapıştırıyorlar esksı gıbı olmuyor fıyatlar 300 den başlıyor bıldıgım kadar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlara gerek yok seno kabullenen böyle kabullensin. Hata yaptiysan arkasında dur çünkü yalanın elbet ortaya çıkacak belki çocukların olduğu zaman olur bu zaman ve onlara bile rezil olursun.
    Hiç bir sır ömür boyu saklı kalmaz

1|1
    1|1
    • Ben bunu nasıl derim ama ya karşımdaki bunu kabul etmeyip daha çok beni rezil etmeye kalkarsa

• Kendi düşen ağlamaz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence oye islere girisme. Nedeni o doktor da sana meyledip seni cinsel istismar etmek isteyebilir bu 1. 2. Si evleneceğin erkek seni cok seviyorsa kabullenebilir bu durumu. Veya bajane soylersin mast yaparken felan kendim yanlislikla bozdum diye.. herneyse ama kesinlikle diktirme derim ben..

0|0
    1|0
  • Sonunda Karadenize kadar yayıldı demek ki sizin gibi virüsler... Neden açıkca anlatmıyorsun belki kabul edecek dürüst olduğun için

0|0
    1|0
  • ailenden önce o dr sana sıkar :)

0|1
    0|0
  • Katranı kaynatsan olur mu şeker?

0|1
    1|0
  • hahaha

0|0
    0|0
  • ucuz.

0|0
    0|0
  • Hayırdır kim patlattı 😆

0|0
    1|0
  • devlet hastanesinin karşı sokağından girince var 1 tane. 3500 lira istiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• devlette yapılmıyor.. özelleri birine bir sor... yönlendirir bir şekilde.. yapan varmıdır bilemem.

0|0
    0|0
  • Güvenme he yapacaksan da ilişki yaşamadan 1 gün önce yap

0|0
    0|0
  • kaza mı pişmanlık mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;