Bilginiz varsa bu konuda cevap verebilir misiniz?

Haftada bir yasanan anal iliskinin saglik acisindan zarari olur mu? Haftada 1 cok mu?

Yargilamadan sadece "saglik" acisindan cevap verir misiniz?

0|0
1040

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• çok olsa iyi değil diyolar ama az olsa bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbir zararı olmaz sana... ama partneriniz mikrop kapma ihtimali var özellikle içeri boşalmak hastalık kapmasına yol açabilir.

0|0
    0|0
  • güzel güzel. devam et sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • anal zararlı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Haftada bür biraz çok olabilir bizde ara ara yapıyoruz ama o kadar sık değil

0|0
    0|0
    • Öğrenmek istediğim buydu bilemedim çok mu değil mi diye. Anladım teşekkür ederim

• Anladim tesekkurler :)

• Rica ederim yardıöcı olabildiysem ne mutlu bana

• Eşin istiyo diyemi yapıyosun yoksa sende zevk aldığın için mi?

0|0
    0|0
    • O istiyor diye ama asla beni zorlamadi ya da baskida bulunmadi yanlis anlasilmasin

• Birsey anlayamamis olmami deneme asamasinda olmamiza bagliyorum, tam basarili bir anal sayilmaz yavas yavas. Dedigim gibi sadece denemeler zevk almazsam tabiki yapmam o saatten sonra

• Demekki o zaman sende istiyosun bunu..

• önden yapıyormusunuz

0|0
    0|0
  • azalt bence nolur nolmaz

0|0
    0|0
  • NEDEN ANAL

0|0
    0|0
  • bunu 3 senedir yapan bir arkadaşımda senin gibi haftada birden bir zarar görmediğini söylüyor.

0|0
    0|0
  • Amaan bosver sağlığı 😂

0|0
    0|0
  • zuahah en fazla deliğin genişler osurugunu tutamaz rezil olursun bilenlerde anlar..

0|0
    0|0
  • Birşey olmuyor ben pasif ilişkiye giriyordum eskiden her gün yaptığım bile oldu ama birşey olmadı 4 kişiyle girdim

0|0
    0|0
  • evet çok

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle olmaz. Tabi doğru yapılması da çok önemli

0|0
    0|0
  • Evli olan ve 3yıldır her gece yapan bir çift olarak rahat ol diyoruz :) alıştırdığında sertte yapar zevkte alırsın bir zararıda olmaz.

0|0
    0|0
    • Bizde evliyiz yeni denemeye basladik simdilik yavas davraniyor tam bir basariya da ulasmis sayilmayiz aciksasi sadece denemeler diyelim :)

• Başlarda sık sık yapmalısınız kolay alışırsın. Artık acımıyorsa sert yapmasını iste bu seninde zevk almanı sağlar :)

• yirtilma catlama olabilir buda tuvalette bile aci cekmene sebep olabilir tutamaya bilirsin esin hastalik kapa. bilir ya kanalisazyondan ne anliyorsunuz :) sen zevk aldinmi peki

0|0
    0|0
    • 2 kere yasadim ikisinde de pek bisey anlamadim tam basariya ulasmis sayilmayiz sadece deniyoruz o yavas davraniyor

• Tesekkurler :)

• rica ederim

• Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:
    “Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
    ‘Kadınla dübüründen ilişkiye giren mel’undur/lanetlenmiştir’ buyurdu.”
    Ahmed Müsned 2/479, Albânî Sahihu’l-Cami 5864

Dübür : pisliğin çıktığı, bağırsakların sonundaki boşaltım organı Allah Affetsin!!!

0|2
    0|0
  • iç çamasırın sürekli nok olurr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;