Hamile olma ihtimalim var mı?

2ay önce sevgilime kendimi teslim ettim bunu neden yaptım bilmiyorum ama olan oldu ondan sonra 2aya yakın bir sürede adet gördüm yeni bitti diyebilirim 4-5 gün oluyordur biteli yani nerdeyse bir ay adet görmedim şimdi böyle göğüs uçlarım falan acıyor kusura bakmayın açık anlatmak zorundayım çünkü artık stres yapmaktan sıkıldım testte yaptırdım negatif çıktı ama biyerde okumuştum hamilelikte göğüs uçları acırmış. Ama hem adet gördüm hemde test yapmıştım negatif çıktı bunlara rağmen hamile olma ihtimalim var mı şu an bebek istemiyorum sevgilim için farketmiyor ama benim daha okulum var buarada ben 18 yaşındayım sevgilim 26 yaşında

Güncellemeler:
Sadece sorumu mantıklı bir şekilde cevaplayacak olgun insanlar yorum yaparsa benim için daha iyi olur 20 yaşında kıskanç veletlerle uğraşamam cidden

0|0
824

En İyi Erkek Görüşü

• hamilelik testleri %99 güvenilirdir. ancak 15 güne kadar olan hamileliklerde yanılabilir. şüphelendiğin ilişki 15 günden eskiden önce olduysa sonuç doğrudur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• adet gorduysen eger hamıle kalmazsın cok suphen varsa gıt hastaneye

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• eğer bunu çözebilen matematik uzmanımız olsaydı şu an dünya önümüzde eğilirdi. böyle bir soru şu an çözümsüz.

0|0
    0|0
  • hamile deilsin ama yanlış yoldasınız hamile olma ihtimalin yüksek böyle gidersen kafan nerde kızım evlenmeden ne yapmaya çalışıyorsun ortada kalcan sonra patlak lastik gibi

0|0
    2|0
  • adet olmuşsun, nasıl hamile olabilirsin?

1|0
    0|0
  • bulantı ve baş dönmesi yoksa değilsin..

1|0
    0|0
  • Testlere inanma bir hastaneye git

1|0
    0|0
  • Beynin bedeninden daha orspu MK sevgi ile cinsel çıkarı ayırt edemeyecek kadar hemde 26 yaşında diyorsun ya.

0|0
    2|0
  • La 23 olacam 18 yasindaki kızlara bakamıyorum seninki se ks amaçlı :)

1|1
    0|0
    • Benim babamda annemden 10 yaş büyük ya ben zaten yaşıtım biriyle anlaşamam çekemem yani sevgilimi çok seviyorum oda beni seviyor hissettiriyor yani koruyor kolluyor ben daha ne istiyim

• İnşallah hep öyle devam eder çünkü bu yüzden seni başkaları kabul etmeyebilir

• ilişkide içine boşaldıysa hamile kalma olasılığın var
    onun dışın da değilsin

1|0
    0|0
  • Dayan kızım Gülo teslim etme kendini o ırz düşmanına. :/

0|0
    2|0
  • İyi halt yemişin.

0|0
    1|0
  • Hamile falan değilsin, seninki tamamen psikolojik. Az biraz rahatla.

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra adet gördüysen bebek yoktur

1|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    1|0
  • Cicim belirtilere aldanma önemli olan içine mi boşaldı

0|0
    0|0
  • hamıle olma ıhtımalın yıksek gıbı dorunuyo. test yaptırma zamanın gelmıs

0|0
    0|0
  • Yuh bee siz nasil tanistiniz yaa

0|0
    1|0
  • hadi hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Ohh adam sıcacık mala vurmus

0|0
    1|0
  • sevgılın sağlama yapamamış hamıle degılsın

0|0
    1|0
  • yerim göğüs ucunu

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu durumda en mantiklisi kan tahlilidir. Hamile olsan bile üzerine adet olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aradaki yas farkina maassallah deyip sorunu cevaplayim = hamile degilsin.

0|0
    0|0
  • Değilsindir

0|0
    0|0
  • Hamilelik boyunca adet goren var. Kanamayla anlasilmaz

0|0
    0|0
  • saçmalama sakın!!! bence hamile değilsin doktora gidip kan testi yaptırdıysan ve negatip çıktıysa o kesin testtir..

0|0
    0|0
  • Eğer adetse olduğun kesinnlikle değilsin fakat bazı kadnlarda üstüne görme oluyor yani adet kanına benzer bir kanama tabi adet değil bazen karıstrlabiliyor kan testi yaptr derim

0|0
    0|0
  • Değilsindir. Psikolojik

2|0
    0|0
Yükleniyor... ;