Çok korkuyorum ya eşime yetemezsem?

merhaba arkadaşlar

endişeliyim , kızların hayalinde ki erkeğimdir kişilik olarak , anlayışı , laf ebeliği , espri insan gibi insan oluşlar falan , olur da eşim dışarda görüp şuna bak ne vücut var demesin başkasına diye vücut yaptım ve formumu koruyorum falan , ideal bir erkek modeliyim çevremde bunu sık sık söyler ama benim arada kafama takılan , ya eşime yetemezsem :( cinsellik yönünden de bilmem gerekenden fazla bilgiye anlayışa sahibimdir konuştuğum kızlar nerden biliyosun senmisin kız benmi falan der , ben eşime cinsellik bakımından yetemezsem bitermi :( yeteceğime inanıyorum fazlasıyla ama arada kurt görevini yapıp ya giderse diyor :(

sorumun ana şeması şudur ;

bir bayan seviyor aşık eşiyle mutlu , cinsel anlamda da tatmin oluyor ama daha da fazlasını istiyor , eşi bu daha fazlalığa yetemezse sırf bu yüzden boşanırmı yada aldatırmı :(

• Evet aldatır yada boşanır
    A seç
  • Hayır olur mu öyle şey
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel ilaçlar faydası olur belki bide yetmeme durum sebebi çok fazla mastürbasyondur bir ara bırakmak yada kontrol altına almak lasım her daim cinsellligi köreltmek kötü evlendikten sonra...

0|0
    0|0
    • sorun yetmemem den ziyade onun normal standartlar dan daha fazlasını istemesi , sen böyle bi durumla karşılaşmış olsan ne yaparsın .

• rica ederim yardımım dokunduysa...

• tabi ki önemli olan hislerindi onları da aldım sağol .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bilemiyorum evli olmak lazım

0|0
    0|0
    • sen bayansın evli olmasan da taşıdığın iç güdüler evle olduğunu düşlemeye elverişli bu biçimde zihnin de şekillendirip cevaplayamazmısın .

• sıkıntı etme bal yiyen baldan usanır... zihnimde şekillendirdim bu çıktı:))

• :) seninle evli olmak istermiydim acaba bide ben zihnim de şekillendirim bakim :) teşekkürederim , zahmet verdim sana da .

Erkekler Ne Diyor 3

• aldatır. boşanmaz eger seviyosa mutluysa. mutsuz + sevmiyor + no cinsel hayat = boşanma

0|0
    0|0
  • yetersin rahat ol

0|0
    0|0
  • bir model yok başta bence bunu düşün yetmem diye de birşey yok kadının gurununu okşadığın sürece ona her türlü yetersin dilinden anla gerisi çorap söküğü gibi gelir

0|0
    0|0
    • bi problem yok , tadmadığı mutluluğu duyguları tadacaktır , ama kimi bayan doyumsuz oluyor ya , erkek çıkıpta ben yarım saat te 5 kez orgazm oluyorum dese inanmam yani öyle bi muhabbet yok :) ama bayan açısından bu farketmiyo doymayan birine denk gelirsem göte geldik diye düşünüyorum erkeklerin ilişki modeli bellidir

1 kere orgazm olursun iner bi 5 10 dk sonra tekrar kalkar falan bu şekilde 3 yada 4 gidersin ama buda yetmeyip daha fazlası istenirse 1 saat için de falan nebilim ya kurt işte

• sen o kurda çözüm bulamazsan olayı baştan kaybedersin

Yükleniyor... ;