Kızlık zarını diktiren var mı ?

bu işlemi yapan siteleri dolaştım da o kadar çok kişi başvurmuş ki insanın güveni kalmıyor bence bu iş yasaklanmalı neyse ney olan olmuş biten bitmiş evleneceğin adama yalanlarla kandırmanın ne gereği var

• Bence yasaklanmalı
    A seç
  • Hayır yasaklanmasın
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• dğeil mi inasnın piskolojisi bozluyor bende baktım , ama erkekelrin hiç mu suçu yok , o kzıları öyle ortada bırakan sizin hem cisnelriniz onalar da hemcinselerinizi canını yakıyor , döngü böyle ... etiği tartışılır tabi ahlaki değil

3|2
    0|0
    • erkeklerin suçu yok demiyorum ama kızların diktirerek evlenmesi bunun yanında baya baya suç kalıyor ömrün boyunca kandıracağın kocan olacak. Az utanması olan kız kocasının yüzüne bakamaz

• orasını bilmem evet etik değil ama kandırma hakkı da yok orası da ayrı... Herkes rahat dursa özellikelr erkekler bu sorunlar olmaz !

• erkekler zorla mı yapıyor kızlarında rahat durması gerekmez mi ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • hayır yapmam öylr şey benim zarım istemeden yırtıldı ama evlenicem adama anlatırım anlamassada bırakırım

0|1
    0|1
    • yanlış bence , diktirin kaza sonuçta , aklında şüphe kalır siz öyle derseniz ...

• peki sen nasıl yaptın ki küçükken o işi

• 14 yaşlarındaydım, nasıl olduğunu merak etmiştim, kızlık zarını bilmiyodum..

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmamii düğüm attiran bile var

0|0
    0|0
  • kızlık zarının kazası olmaz diktiren kız tanıyorum,yatmadı erkek kalmadı sonra diktirdi,dikilen zar belli oluyor ama yutan erkekler var aşağıda demişya biri diktirin die akıl verenin başına gelsin diyelim:)

0|0
    0|0
  • overlock cu yanınıza geldi her türlü kızlık zarı dikilir anında teslim edilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;