Ablamı becerirken gördüm 😥😥 nasıl düzelicem?

Sevgilisiyle yapıyordu ablamı o an görünce çok üzüldüm psikolojim bozuldu 😥😥

0|0
619

En İyi Kız Görüşü

• Birde sen becereydin medem gördün

0|1
    6|9
    • Pislik yapma

• @B_U_L_U_TTTT haklıysam ulu ortalıkta insanları yadırgamaktan vazgeçin..

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de, bu soruya "Aman canım doğal bir şey" tarzında sözde modern (!) kafayla işkembeden atan erkek (!) arkadaşların kendi ablalarını veya kız kardeşlerini birisi yatırmışken gördüklerindeki o surat ifadelerini görmek istiyorum. Anladığım kadarıyla bu arkadaşlar "Rahatsız etmeyeyim" deyip kapıyı çekip çıkacaklar. Sorsan hepsi modern. Ablan ne halt yerse yesin. AMA o an senin de bulunduğun bir evde herif bunu yapma rahatlığındaysa orada ciddi sorun vardır. Evli değil bir şey değil. Bu devirde nişanlılar bile şak diye nişan atıveriyorlar son dakikada. Kaldı ki sevgililik gibi tırt bir rütbe. Yani kısacası, tutacaksın adamı kardeşim, sol elinle sabitleyeceksin selfie çubuğu ucundaki telefon gibi, sonra sağ elinle de zevk ala ala yapıştıracaksın ağzına.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yalanını ham yapsınlar

1|3
    0|0
  • Neden üzülüyorsun ki. Sende yapabilirsin aynısını. Bence boşver. Zaten sen boşvermesende zamanla alışırsın.

0|2
    2|0
  • Rüyada mı gerçekte mi

0|0
    0|0
  • ulan ben erkek olcam ablamı sevgilisiyle basıcam katil olurum be ne psikolojim bozulcak

0|1
    0|0
  • Hmmmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• evlimi?

0|0
    0|0
  • Nutkum tutuldu şu an :D

1|0
    0|0
  • Beyefendi siz kavat mısınız?

2|2
    0|0
  • Tabiatin kanuni yapcak bisey yok elbet biri becercekti

0|2
    3|0
  • sende m*l gibi izledinmi onları helal olsun

1|0
    0|0
  • Ohaaa

0|0
    0|0
  • Yzik laaaaa

0|0
    0|0
  • çok basıt dogayı duşun kendını duşun nasıl oldugunu duşun ya da boşver direk ilkisinide oldur nasıl gördun anlamadım benimde piskoloşimi bozdun resmen

0|0
    0|0
  • la senin 7 ceddin rahat

1|0
    0|0
  • Yok bee

0|0
    0|0
  • ölmezsin

0|0
    0|0
  • sacmalama kocası ıse normal seugılışıne verırken sen nasıl gördun be nerde yapıyordu?

0|0
    0|0
  • çok kolay indir pantolonu senide sikksin bir posta o çocuk düzelirsin. be * koduğum elin armutmu topluyordu niye o çocuğun anasınısikmedin

1|0
    0|0
  • Nasıl yani ya ablanı sevgisi becerirken nerede gördün ve nasıl müdahale etmedin

0|0
    0|0
  • Dostum com zor bir durum benimde basima buna benzer bir durum geldi. Once ablanla sonra da aile buyuklerinle konusman lazim durumu. Yoksa ileride cok daha kotu seyler gelebilir basina

0|0
    0|0
  • Nerde gördün?

0|0
    0|0
  • birşey olmaz mutlu ediyor adamı işte daha ne istiyon.

0|0
    0|0
    • Ama ablam yapmaz diyordum

• niye yapmasın. bu dünyada yapmayacak insan yooook. ben kaç yapmaz dediğim kızların filmlerini izledim

• ciddimisin kardeş birşey yapmadınmı

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;