Sizce bu bir geri kafalılık mı yoksa bize yıllarca bu mu öğretildi?

Kız arkadaşınızla ilerde evlenmeyi düşünüyorsunuz tabi herkesin olmuştur böyle masum hayalleri ama gel gör ki bakire olmadığını biliyorsun ama çok da seviyorsun.Peki o zaman ne yaparsın kabul mu edersin yoksa terk mi?Sonuçta evet kıskanıyorsundur bu güzel bi duygu ama sadece bu mu önemli hayatını geçireceğin insanda bir tek bunu mu ararsın?

Güncellemeler:
EDIT:

TeslaB için konuyu açıyorum.

benim alakam yok sadece meraktan soruyorum çünkü son zamanlarda herkesin farklı bi düşüncesi var bu konuda Türk toplumu olarak geleneklere mi yoksa çağdaş düşünceye mi bağlıyız?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• erkek olsam da boyle dusunurdum eminim. Bekareti yuzunun karasi gibi goren bi kizla evlenmezdim, cunku o suc bildigi ve hayatta degerlerine ters gelen birseyi yapmis bi insandir. Kendisine ve yasantisina bu kadar ters biseyi yapabilen bi kadinla hayatimi birlestirmek istermiydim bilmiyorum. Lakin, yaptiginin arkasinda duran, bundan utanmayan, ve kesinlikle bunu yuzunun karasi olarak falan gormeyen, kendinden emin bi kadinla beraber olurdum. Butun olay bakis acisinda bitiyor. He bakire degil, yaptiginin arkasinda duruyor, ama yatmadigi adam da kalmamis gibi bi durum soz konusuysa, o zaman olmaz tabi

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ben erkek olsam kızın iki bacak arasına değil kafasının içine bakardım bakire ama kezban düşüncesiz birile evleneceğime bakire olmayan ama beni seven birile evlenmeyi tercih ederdim

0|2
    0|0
  • Gercekten asiksan zaten nereli olduguna, dinine, bakire olup olmadigina, meslegine, ailesine bakmazsin. Gercek ask odur cunku.

3|1
    0|0
  • bazı kişilerin namus anlayışı farklıdır belden aşağıyi namus zannederler ama kendileri hertürlü namussuzluk yaparlar

1|2
    0|0
  • bakir istiyorum :(

1|0
    0|1
  • Bende bakirelik kafada aranmalı

0|2
    0|0
  • Artık kızlar da bakir erkek arıyorlar, akıllandılar yeminnen.

1|1
    0|0
  • Ne olmuş bakire değilse ya amaaaaannn

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• namus iki bacak arasında değil dostum kızlıgını koruyup anal ilişki yaşasaydı ve senden gızleseydı namuslu mu olacaktı en azından dürüst bır kız ve sana söylemiş bunu sevdıği ınsanı kandırma yoluna gıtmemiş

2|1
    0|0
  • hay amk yaşında baktım daha 19 yaşındasın evlenmeyi düşünüyorum diyosun daha kaç kişiyle tanışcan bi dur hele kaptırmayın kendinizi böyle

üniversiteye git iyi bi bölüm oku askere git iş bul yüksel evini kur

zaten yaş olacak 29

0|1
    0|0
    • ben sorumda evlenmek istiyorum demedim ki be abi :D böyle bi durumla karsılassanız ne yaparsınız diye sordum.

• ha dur o zaman edit yapıyım altına benim alakam yok sadece meraktan soruyorum çünkü son zamanlarda herkesin farklı bi düşüncesi var diye,sağolasın

• tamamdır

• Kız arkadaşımın bakire olmadığını öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm. Kinim geçsin diye kafasında akustik gitarımı kırdım ve takdir edersiniz ki sonra tekmeyi vurdum. Benim gibi bi' aşk adamına böyle yapılmazdı, yapılamazdı...

0|0
    2|2
  • sen bakir misin ? ve kız güvenilir bi karaktere mi sahip

bu soruyu sor kendine ve karar ver

0|0
    0|0
  • ben hıcbır kız arkadasım ıle oyle ılıskı yasmadım cok daraldıgım da ısımı gıttım genelevde gordum.o kadar unıversıteyı bende okudum ama bu kızlar kadar rahat olmadım bu konuda.ben bu konuda katı kurallara sahıbım cogu arkadaslarım da oyle eger bız gerı kafalıysak bızle evlenmesınler kı zaten ben de o tarz ılıskı yasamıs bır kızla evlenmem.kısacası ben almam alana da manı olmam

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;