Az sonra sizi muayene edeceğini bile bile, jinekoloğunuz siz soyunurken neden odayı terk eder?

Az sonra sizi muayene edeceğini bile bile, jinekoloğunuz siz soyunurken neden odayı terk eder?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç terketmediler :D

0|1
    0|0
  • Rahatca o bolgeyi muayeneye hazir hale getirsin diye soktorun karsisinda cekinir insan yani daha cok cekinir

0|0
    0|0
  • Cunku bu islemi kendi istegimizle yaptırmıyoruz ve bacaklarını ayırdıgın masa zaten dehset verici oraya gecerken bile insan tedirgin oluyor bacaklar bir metre acık daha fazla kasmamak icin cıkar sen hazır oldugunda girer isini halleder cıkar agda salonu degil yani

0|1
    0|0
  • Nerden biliyorsun acaba sen kaç kez jinekoloğa gittin :)

0|0
    0|0
  • biri izlerken soyunmak garip bir duygu çünkü

0|0
    0|0
    • Evlendiginde ne yapcan o zaman

• tamam evlenmiyorum ben çocuk doğurmamak için iyi günler :D

• Haahahaha korkma ya sen nasil oldun leylekler mi getirdi aciyo veren allah cocugunu kucagina aldiginda dunyanin en mutlu annesi olursun

• Sahi neden? Jinekolog varsa cevaplasin lütfen.

0|1
    0|0
  • seni biraz daha rahatlatmak için. kimi hatun alışkanlıkları kapat göözleriiiniii sen bakarkeen soyunamıyorooooom ;)

0|0
    0|0
    • iyi de yattığında daha çok görcek o zaman :D

• o farklı bir psikoloji yattıgında koluna bacağına nasıl bakıyorsa oraya da öyle bakıyo ayrıca başta o hareketi güven verici oluyor gözlerini dikip yiyecek gibi ve ya alaycı gözlerle bakmasından iyidir yani

• Neden alay etsin ki onu anlamadim

Erkekler Ne Diyor 4

• Nezaketten olabilir

0|0
    0|0
  • Sapıkmısın olum sen.

0|0
    0|0
  • Ne o l*n buda bir çeşit fantazi mi

0|0
    0|0
  • Saygı