Cok enteresan bişey oldu fikrinzi almak istedim sizce?

2 ay önce erkek arkadaşımla ilk kez sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina etrafıma menisi değdi yani, penisi girmesede direk temastı herneyse ondan sonra 1 ay adet olmadım hamileyim sandım şimdi 2. ay adet oldum. :D yani adetim 1 ay mola verdi kendine cok enteresan ya, ya da allah bana böyle bir korku yaşatmak istedi. sizce?

0|0
125

En İyi Erkek Görüşü

• Ders alabildiysen iyi. Hamile kalsan ne olacaktı bir bu senaryoya önce bir çalış.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• vajinana bulasam zevk suyuda olsa bile icinde sperm vardır az miktrda hamile kalmana neden olabilir dikkatli ol :) baska bölgeye bosalmasını sagla :)

1|0
    0|0
    • aynen zaten artık boşalırken çıkarıyor dışarı boşalıyor da, dediğine göre boşalma anı gelmeden de temasta risk var yani?

• ben dokunmadım diyorum sen oral yaptın mı diyosun :D zaten tellerim var benım yapmam da o yuzden

• simdi sen özelden yaz desem yazmazsında :D tel olsun nolucakki :)

• ruh hali veya psikolojik sorunlardan dolayı 4 ay kadar adet olmayanı biliyorum

1|0
    0|0
    • doğru gecen sene böyle sürtünme tarzı ilişki bile hiç yaşamamış olmama rağmen 4 ay gecıkmıstı benımde stresten :D ama buseferkinin tuhaf gelme sebebi ilk kez bunu yasadıgım ay olmaman sonrasında olmam yanı

• Bebek vazgeçmiş dogmayacam len demiş :-)

0|1
    0|0
  • bir ay tesis kapanmis

0|0
    0|0
  • psikoojik bir durum yaşamışsın ondan adet düzensizliği yaşamışsın ama dikkatli ol bu hamile olmayacaksın anlamına gelmez ummadık taş baş yarar derler unutma

0|0
    0|0
  • Sürtünme kuvvetinden tiksindim sayenizde

0|0
    0|0
    • bende senin nefretinden tiksindim :D

• kendimi hamile gördüğün için psikolojik olarak bünye adeti kesiyor kız arkadasım 2 ay adet görmediği oldu bu yuzden

0|0
    0|1
  • :D :D içine akıtmasa sorun olmaz

1|0
    0|0
  • bence bir daha yapma

0|0
    0|0
  • bence sen heyecanlandın ondan adetin gecikti.

0|0
    0|0
  • akıllı olun biraz vajina etrafına filan boşalmasın hatta et ete değmesin bile :)

0|0
    0|0
  • Olabilir...

0|0
    0|0
  • bencede öyle.. dikkat et die

0|0
    0|0
  • arada yap adeti geçiktir işte :)

0|0
    0|0
  • :)))) zaten hamile olsaydın şaşardım

0|0
    0|0
  • Yok ya arada bir oluyor bayanlarda kitlenin bazen vucut

0|0
    0|0
  • Bu korku sana kaç ay yeter? :)

0|0
    0|0
  • Test felan yaptınmı peki cok stres yaptıysan ondanda olmustur

0|0
    0|0
  • korkma bisey yok

0|0
    0|0
    • adet olduğuma göre zaten bişey yok, bu bir hamile miyim sorusu değil sadece tuhaf geldi

• doğru tespit

0|0
    0|0
    • allah korku yaşatmak istedi dimi

• tabiki de korktum cunku öyle bir durumda aldırsam bıle onun günahını kaldıramaz heralde vicdanım

• oyleyse... en azindan basina böyle bisey gelirse ne duruma düşeceğinin simillesini yapmis bulunuyosun yaparken daha dikkatli olursun veya yapmazssin

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• o acaba hamılemıyım stresıne girdiğin iiçin adet görmemıssın stresten yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;