Bir anlık hatayla hamile kaldım çaresizim?

Sevgilimle ayrıyız bebeğim 2 aylık oldu üstelik yaşım 18 ve çok korkuyorum söyleyip söylememekte kararsızım söylesem aldiralim der ama ben çocuğuma kiymak istemiyorum oylede belki canımdan olucam cok caresizim

0|0
1029

En İyi Erkek Görüşü

• Salaklığın lüzumu yok.. Bir hata yaptın madem 2. sini yapma.. Aldır daha çok vakit geçmeden.

0|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk ilişkiden hemen sonra bir sağlık kuruluşuna gitsem sana gebelik olmaması için ilaç verirlerdi ama artık yapılacak şey su öncelikle git sevgilinle konus anlat duruma gore karar verin tek başına büyütebilir misin düşün sürecinde geçtiğini unutma.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Lisede misin?

0|0
    0|0
  • Evet bir hata yapmışsın ama inşallah bu hatadan ders çıkarmışsındır.
    O çocuğu hayırlı bir şekilde büyütmelisin bu saatten sonra ve seni hamile bırakan o çocukla da evlenmelisin böylesi daha hayırlı. Çocuk sonuçta sevgilinin kanından olan bir birey neden sahip çıkmasın. Ailene durumu anlatacaksın en azından onlar çocukla ilgilenirlerken sen de bir işe girip çalışıp para kazanacaksın.

0|0
    0|0
  • Tövbe est. Ne ara seviştiniz de ne ara çocuğunuz oldu yahu

0|0
    0|0
  • halin kötü belli şimdi sana yapmadan önce aklın nerdeydi desem bir işe yaramaz sen en iyisi ailene söyle işler bu noktaya zaten gelmiş başka macera arama çünkü diğer seçenekler çıkmaz sokak en iyisi ailene durumu açıkla

0|0
    0|0
  • bianlık hata derken?
    çat kısmı olsa neysede bayaa çatır çatır durumda hata neresinde

0|0
    0|0
  • Siz ne hayatlar yaşıyorsunuz ya, şaşırıyorum

0|0
    0|0
  • hata mı ulen zikişiyonuz hata diyonuz sonra cocuk olmasaydı hata olmicaktı trol değilse

0|0
    0|0
  • Bence dogurmalisin, adam ne is yapiyor yasi kac ailen tutucumu

0|0
    0|0
    • O çalışıyor bir sirkette ailem de tutucu bir aile

• Ne anlaticaksin

• Ayni sey bir arkadasimin daha geldi basina

• Hesapsiz yola cikanin yolu yol degildir. Ne deyim cocuga uzuldum Allah islah etsin

0|0
    0|0
  • bazı dini alimlerin "aldırılan çocukların" başka bedenlerde can bulduğunu (reenkarne oldukları.) söylediklerini biliyor muydunuz?

0|0
    0|1
  • bebek 4 aylık olmadan canlanmaz zaten merak etme, çok geç olmadan aldırman lazım

0|0
    2|1
    • Ulan o bebege daha 3 günlük olmadan ruh ufleniyor inancın var mı senin?

• kimi 40 gün kimi 3. 40 gün (120) gün diyor, kaldıki bunların çoğu uydurma ayet bir kesinliği yok , sen de 3. gün diyorsun mesela

• önce annene söyle

0|0
    0|0
  • hayvan gibi şiii yapmadan önce düşünecektin :)

0|0
    0|0
  • yaw kardeşim senin aklın başın yerinde mi git söyle çaresine baksın ayrı sevgilin

0|0
    0|0
  • Gerçek mi bu?

0|0
    0|0
  • Söyle tabiki

0|0
    0|0
  • bir sansin var

0|0
    0|0
  • kesinlikle aldır daha çok gençsin.. çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • iyi halt etmişin

0|0
    0|0
  • Saçmalama aldır..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• yapmadan önce düşünecektin ailene söylersende reddeder. sevgiline söyleen aldır der. En iyisi tatile çıkacağını söyle ailene başka bir şehirde çocuk doğana kadar kal.

0|0
    0|1
    • Eee sonra napicam

• yetimhaneye ver. Ailenden gizli görmeye gidersin. Başka çare yok. Sakın bir aileye verme daha sana göstermezler.

• Yapma ! Bunu kendine yapma
    Ona söyle aldır
    Kuçuksun daha saglkli bir sekilde anne olabilirsin ilerde

0|0
    0|2
    • Kurtaj sonrasinda tekrar ileride hamile kalabilirim yani bir yandan o senin cocugun aldirma diyor bir yandan ailem öldürür sevgilim asla evlenmek istemez aldiralim der of :(

• Sakın dedim bak yapma bunu kendine
      Şmdi kürraj icin guvenilir iyi bid hastene ve para bulman gerekli o pisliğe anlat bunu muhtemelen kaçacak ve kendisinden olmadgni idda edecek yıkılma

• benim anlamadığım tek şey madem aileniz tutucu yani sahip oldukları ahlak terbiyeyi kendilerine mi saklıyor bu ebeveynler? çocukları nelerden muzdarip aileler olanlardan bihaber.. ailenden destek almaktan başka çaren yok aklını başına al

0|0
    0|0
  • yaşın çok küçük.. tek çaren onu aldırmak..

0|0
    0|0
  • Söyle.. lütfen.

0|0
    0|0
  • Haber vermelisin

0|0
    0|1
  • Bu ara sitede ne cok hamile var :/

0|0
    0|1
  • Ailem duyarsa öldürürler diyosun seni öldürmeleri daha mı iyi bebeğinden evet çok günah ayrıca o bebeğin annesisin ama aldırmaktan başka çare yok sen ölüceksin yoksa iyi düşün hemen karar ver bebek büyümeden

0|0
    0|1
  • Bu soruyu yaklasik 7 8 saat once gordum

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;