4 sene bianda silinir mi?

4 seneyı bı anda sildi. 2 gundur atmıyo mesaj,aramıyo. cok degısıktı bızım sevgımız aşkımız. artık cok samımı olmuştuk ablamlarda bıle kaldık cunku ablamlar ona guvendı.hepımızı kandrdı.bekaretımı aldı cektı gıttı.cok kotu durumdayım.annesıne herseyı anlatsam oda benim aıleme anlatr tehdıt eder. ne ypcm kaldm ortada :(

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bunu bilir bunu söylerim.

Seven adam bekler sevdiği kıza öyle evlenmeden önce sahip olmaz!

Seven adam her ayrıntıyı düşünür ve öyle hareket eder hele ki böyle konularda bir değil iki değil üç kez düşünür öyle karar verir ki ne kadar düşünsede konu bekaret almak ise her türlü evlenmeden önce bekaretinin alması yanlış ve büyük günah. birazda hata sende gocunma. sen ona kuyruk sallayıp buna teşvik etmemiş olsaydın bugün bu halde olmazdın. 5-10 saniyelik zevk için kızlığından olmaya değmez. Ah dini açıdan bilmediklerin olabilir çevrende dinden uzaksa yinede hak veririm sana ancak TÜRKİYEDE Nerede olursan ol bunun müslanlıkta günah olduğunu duyarsın ve bilirsin zaten. Ablan Nasıl da güvenmiş hele ki senin bekaretinin almasına nasıl izin vermiş oda ayrı konu tartıışılır. Durumun Kötü Hem Ruhun Azap Çekiyorsundur Hemde Ayrıldığı için beyninde bir ton düşünce var

Düşüncelerin sırasıyla söyle olabilir;

- Acaba geri dönecek mi ?

- Bana sahip oldu ya beni almazsa ben ne yaparım

- Ya birdaha geri dönmezse vsvs..

Bunlar bile kafanı kemirmeye yeter ve artar bile.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ah be kızım.. bas bas bağırıyoruz evlenmeden vermeyin şu bekareti diye, soğukluk girer araya, (erkekler için) evlilik değerini kaybeder diye.. hep ama hep söylüyoruz, neden? kendimiz için mi? sizin için demeyecek olsak herşeyi yapın yatın kalkın tabi ki deriz bizim de işimize gelirdi. en nefret ettigim kız bile karsımda ağladıgında içim ezilir, neden ağlasın ki bir insan? şunu okuyan kızlar azcık ibret alın sevgilinizi gerçekten seviyorsanız tutun kolundan nikah masasına oturtun. ne diyorsam sizler için. geçmiş olsun yapabileceğin hiç ama hiçbirşey yok.

0|0
    0|0
  • Silinir...benim 8 senemi sildiler 4 fazla birsey degil...

kusura bakmayin biraz karamsarim su aralar...yine gidenin arkasindan aglamayacam dedim ama dun gece yine agladim. sabah morelim baya bozuk uyandim. O yuzden bugun bu sitede ne kadar ayrilik varsa hepsinede negativ seyler yazdim. Biktim artik beklemekten...biktim artik bi kucucuk olayda cekip gidenlerden :(

0|0
    0|0
  • bütün uzun ilişkilerde 4 sene sonra bitiyor enteresan valla.

adam sana doymuş bence. canı her istediğinde elde etmiş.

kolay elde edilen bir şey değersiz bir şeydir. sıkılmış senden ona çok ucuz görünmüşsün. çoğu erkek psikolojisi budur

0|0
    0|0
  • gene 4 sene. len anlamadım su 4 sene olayını

0|1
    0|0
  • bizler sinirlendik mi fazla heyacan yapıp karşımızdakini kırabiliriz, önemsiz bir şey yakında herşey yoluna girer fakat başka biri var mı diye de düşün derim.

0|0
    0|0
  • yapıcak birşey kalmamış. uzatmalı ilişkilerin sonu zaten böyle oluyor. Ya mesafe koyucaktın yada evlenicektin. Ayrıca zarını Diktir derim.

0|0
    0|0
  • yapacagın tek şey var belki sacma gelir eline bi silah alacaksın temizle lan yedigin haltı ..nasılmı nikah...

0|0
    0|0
  • sonraki sayfayı çevir

0|0
    0|0
  • işi o boyuta taşıma bence. 4 sene bi anda bitmez

0|0
    0|0
  • Good game.

0|0
    0|0
  • ohh adam ne güzel elini taşın altına koymadan 4 sene tepe tepe kullanmış seni. Ne gerek var evlenmeye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence silinmez belki aklına biri girmiştir.Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • 4 senede ne varya benımde 4 senede bıttı 11 gun oldu:(

0|0
    0|0
  • Gitmesi için bi nedeni varmıy dı?

0|0
    0|0
  • başlıgı okudum direk cevap verdim neden bitti ki açsan detayı ?

0|0
    0|0
  • sana bi bayan hatta kadın olarak b tavsiye ne mesaj at ne ara biraz dinlesin kafasını gelir :)

0|0
    0|0
  • emin ol yalnız değilsin bende aynı durumdayım döner geriye ama çok ayrılıp barışırsınız artık

0|0
    0|0
  • niye sildiki..tartışdınız galiba..ama sebebi olmalı.

0|0
    0|0
    • ılgısız davrandı bnde neden oylesın dedım. benı begenen boyle begensın dedı sogudu bnden. belalar okudu.babam yok.babası olmyndan ne bklersn dedı

• o bunları ayrılık bahanesi etmiş..ama çok ayıp sana bunu nasıl söyler...bence yüzüne bakma bir daha..çok şerefsizmiş..hem senle yattı hemde şimdi böyle yapıyor...kaç arkana bile bakma.

• evet.

0|0
    0|0
  • Sen niye bekaretini veriyonki hata orda, guvenmicen bu zamanda hic kimseye guvenmicen cokmu zor bi kiz olarak beklemek oda beklesin seni seviyoduysa evlenene kadar beklerdi -.- Benimde 3 senelik bi iliskim var istiyo olmaz diyorum.

0|0
    0|0
  • benimde 7 senelik dostluğum bitti insana çok koyuyor be , yediğin içtiğin biriyle bir an da ayrılmak her gün ağlıyorum allah sana sabır versin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;