Türk erkekleri hep aynı mıdır?

ya ben nerde okusam hep aynı konular türk erkeklerinin söyledikleri nerdeyse hep aynı örneğin rus kizlarını överler yok onar böle yok şöyle türk kızları bıyıklı kısa boylu yada balık etli kızlardan hoşlanırım ve ya şimdiki kızlar hep şeyi tavan yapmış kendini beğenmiş bakire ayağı yapiolar ya gerçekten bütün türk erkeklerinin aynı kafada olduklarını düşünmeye başladım sizcede öylemi benmi yanılıyorum

0|0
325

En İyi Erkek Görüşü

• Bu düşünceye nereden vardın bilmiyorum ama "TÜRK ERKEKLERİN " Hep aynı değil beş parmağın beşi bir olmadığı gibi.

Kendimden örnek vermek istiyorum lütfen bunu kimse kendi övüyor, yalan atıyor diye algılamasın bunu en başında söyleyim.

Benim İçin Rus Mus,almanı,ingilizi hikaye, Türk Kızları Hepsine Bin Basar.

Yaşım 20 hayatımda tek bir kıza aşık oldum 4 Sene çıktık ona hep diyorum "ilk ve son" aşkımsın.

Allahın izniyle de öyle olacak.

Bir erkek dediğin hoş görülü, olgun ve güven veren bir yapısı olması lazım.

Sevdiği Bayana her konuda destek olabilmesi lazım ki bunların hepsini yapıyorum.

Evliliğe gelelim evlendikten sonra öyle öyle yan gelip yatmayacaksın arkadaş o bayanı evine hizmetçi olarak almadın ve severek evlendin. Ona Yemek Yaparken Temizlik yaparken onunda fazla yorulmaması açısından yardım etmelisin iş paylaşımı yapılmalı evde dahi. hayat müşterektir düşüncesinin bilincinde olup eşine her zaman yardım etmeli bir erkek.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• yanılıyorsun. o tarafın kızları bizim insanımızın yapısına uygun ve farklı olduğu için ve daha rahat davrandıkları için öyle. eğerki orta doğunun kızları daha rahat davranıyor olsalardı o kızlar daha ikrama geçen kızlar olacaktı. videolara filan bak hatta. daha çok beğenilen videolar farklı memleketlerindir. türk kızlarının bakımsız oldukları malumdur, ama bu eldeki imkanlar durum ve yetişme tarzıyla alakalıdır. boy pos olarakta ruslara göre kısadır ama bizimkilerin güzeli hiç bir şeye değişmez. herkesin kendi tercihi vardır. sen şu beğenilmeyen Türk kız tipini daha bi tarif etsene. bi de kendini :)

0|0
    1|1
    • o tarafin kizlari nesi uygun acaba :D bütün türk kizlari aynimis gibi genelleme yapilio ama hep

• benm ikiside normal yani böle mutluyum :)

• yani 170 civarı ve 60 kilo gibi ve üst alt dengeli diyorsun öylemi :)

• aynı kafadan çok herkes söylüyorsa bir bildiği vardır diye düşünsen mesela aynaya bak ve kendini bir ukraynalıyla karşılaştır haksızlarmı veya bugüne kadarki ilişkilerini reddedişlerini ve nedenlerini düşün o zaman çokta haksız olmadıklarını hepsinin aynı olmasından değilde söylenenlerin doğru olmasından herkesin aynı şeyi söylediğini anlayacaksın gerçi anlayamayacaksın çünkü anlayacak olsan çoktan anlamıştın :D:D:

0|0
    1|0
    • neden karsilastirim ben türküm ve gurur duyuyorum yasadigim ulkede herkes türk kizlarini beğenio hatta bazilari türk kizlari neden bukadar güzel olur die soruo tabi onlar kadar rahat değiliz kolayda değiliz bunuda anlayan ben zoru severim die hala pesimde kosuo :P

• herneyse onlarin irki farkli bizim farkli ama neden illa onlari beğenirsnz mesela amerikan kizlarida güzeldir

• türk kızları ne istediğini bilmez kendini dev aynasında görür çirkindirler kısadırlar vs tabiki çoğunluk için konuşuyoruz bende bunları barındırmayan kızları sevdiğimden lübnan kızlarına hastayım mesela

• tamam, güzel olmasına güzellerdir rus kızları ama türk kızlarından daha karakterli de değillerdir. rus kızları çok anlayışlı bulunurken, aynı davranışı gösteren türk kızı duyarsız olarak nitelenir..çok rahat ve serbest bulunurken rus kızları, böyle davranan türk kızına muhtemelen malum yakıştırma yapilacaktir ben mesela kiz arkadasimin rus kizlari kadar rahat olmasina müsade etmem.bence türk kizlarinin tirnagi olamaz rus kizlari:))Rus kizi diyen hemcinslerime sesleniyorum kiz arkadasiniz tangayi sirtina kadar cekip herkeze gulucukler atip,herkeze yesil isik yakmasi hosunuza gidermi,budurumu hazmedebiliyosaniz eyvallah haklisiniz..

1|0
    0|0
    • bende bunu anlamiyorum iste onlar gibi olmamizida istemiolar ama onlari bizden üstün görüolar :)

• Yerine göre tabi ki:)inan kazanan siz olursunuz basarilar:)

• Sen sus bakim kediiii:)

• diyelim ki haklısın bütün erkekler böyle yaratıldıysa o zaman erkeklerin bir suçu yok, doğası böyle. Yine onları suçlayamazsın. Türk kızları kendine bakmıyor da tüm Türk erkeklerinde "Rus kızları çok güzel" fikri oluşmuşsa o zaman suç yine Türk erkeklerinin değil. Nooolcak şimdi?

0|0
    1|0
  • türk kızlarının italyan aşkına ne diyeceğiz :) evet bazı türk kızları çok ayarsız kötüledigim de olmustur cunku senelerime maloldular. sağı solu belirsiz nolursa olsun anlaşılmayan bir sürü insan tanıdım (tanıyamadım daha doğrusu) siz yine erkekleri bir kere oturup konuşunca tanıyabilirsiniz ama biz ne olacağız dünyada bir tane erkek var mı kadınları anlayabilen :) bunları da düşünmek gerekir.

0|0
    0|0
  • Genelleme ve ön yargı çok kötü bir oluşumdur çekirge... Yanılıyorsun... link

0|0
    0|0
  • niye herkes aynı kafada olsunki ben türk kızlarını beyeniyorum genelde göbekli tipsiz erkekler bu tarzda çamur atıyo.

1|0
    0|1
  • ne vereyim ablama?:DDDDD

0|0
    0|0
  • Vala Ağzı olan konuşuyor modunda .

" Türk Erkeğinin " diyerlerinden daha iyi olan bir özelliğini bulursan söyle...!

Türk ve türkiyeyle ilgili her konu gibi tamamen Gazlama , hemde Türk kadınının gaz vermesi..!

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 2:41 gülistanmi o ya :D

• :D california :)

• Türk erkeklerine karşı negatif propaganda yapıyorlar kanks Onları dinleme sen ama aramızda harbi abaaza olan çok::::) DAha sonra şunu izle kanks link burası sence amerikada neresi hadi bakalım bilebilcen mi:::)

• Insanlar neyi nasil fazla gorurse onun hakkinda bilgileri olur, ulkemizde ticaretimizde rus kadinlari ve orta asyali vede balkanlar cok ama genelleme guzel ve cekik gozlu olmayanlarin hepsi rus deniyor birazda bundan ...

0|0
    0|0
  • geneli aynı haklısın

0|0
    0|0
  • Genellemelerin de, genelleyenlerin de alayı yansın.. Dünyanın sonu bü yüzden gelecek...

0|0
    0|0
  • RusLar bazı KonuLarda iyi Hatta doktorasını Bitirsede

Benim tercihim gene Kıymet biLmeyen Türk kızı

0|0
    0|0
  • türk kızları vefasız ve menfaatçi artık gözümde

.o dediklerine gelince adamdan adama degişir ama genel olarak dedigin dogru.türk kızlarını ruslarla karşılatırırz.

0|0
    1|2
    • ruslar o...u ama. hiç karsilastrmayin bence

• Kanks takma kafana ill ki çıkacakcak karşına... SEn şunu İZLe kendine gel link

• eyw kardeşim :d ama kızlara fazla dokunmuş -3 puan vermişler :D

• hepimiz aynıyız..robotuz...hepimiz terminatörüz..gelecekten geldik john connorı arıyoruz gördün mü?

0|0
    0|0
  • sen yanılıosun

0|0
    0|0
  • Ben aynı değilim :)

0|0
    0|1
  • ben kıllı severşm genelleme yapma bi kere ama kadınlarımızın 2 yüzlülügü gerçekten içler acısı

0|0
    0|0
  • Butun hatunlar ayniysa, butun erkeklerin dusunceleri de aynidir.

Butun hatunlar ayni mi?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• genellemedim genellemedim genellettirdiler uleyyn:) alın size genelleme hepiniz aynısınız.

1|0
    0|1
  • hepsi aynı fabrikadan çıkma arada hatalı üretimleri de var.Onlar ucuz oluyo:)

1|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş.

1|0
    0|1
    • Sende bred pit e bayilmaya devam et olurmu:) hem duyum aldim oda senden hoslaniyomus:)

• Gizli niye gizlisin ki!:))

• Sanane :D

Yükleniyor... ;