Prezervatifi nasıl alırsınız?

hatun tamam ev tamam buluşma günü belli ama ben prezervatif almaya utanıyorum yaaa :( siz prezervatifi nasıl alırsınız?

Güncellemeler:
sizce hangisi daha kaliteli ve mesela önerisi olan var mı ? tırtıklı,aromalı vs gibi

0|0
510

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Marketten 4-5kutu al :D

0|1
    0|0
  • dertlerin varsa sende bizdensin :))

0|0
    0|0
  • marketten al havan olur oğluuumm

0|2
    1|1
    • sence havamm mı olur :) bence herkes bana tip tip bakıyor gibi geliyor :)

• Marketlerde mevcut alip kasaya gidiyon geciiyorlar gencler sonra öde al

0|0
    0|0
    • :) ya işte ben daha önce bir kaç kez almıştım ama milletin o an suratına bakması ve herkes sana bakıyormuş gibi hissediyorsun kendini

• ondan utanmıyorum onda başbaşasın kimse yok :)

• gizli gel butarafa hele :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben özellikle eczaneye gider önce camdan bi göz atarım, seçtiğim dişiye yaklaşır dibine kadar gelir ve " benim dalgaya şapka ver " diye fısıldarım... Az bi sesi titrer ve; " efendim anlamadım" tepkisine ben " prezervatiffffff " diye kükrerim (: siparişimi alırken eline dokunur o gözlerime bakarkenn ben dudaklarından ayırmam gözlerimi... Bu esnada bankacı hatuna verdiğim enerjiyle artan referansların arasına sürekli sekşi eczacılar katılırr (:

0|1
    0|0
  • eczaneye gidip "şundan bir paket verirmisin" demen yeterli. eczane satmaya utanmıyor sen almaya mı utanıyorsun. cinsel ürünler almak utanılacak bir şey değil.

tek utanacağın yaşayacağın bu yasak ilişki

0|1
    1|0
    • :) dostum işte milletin onu düşünerek yüzüne bakması kısmı sıkıntı :):)

• Bim'e Durex gelmiş... :)) Haa almkatan utanıyorum diyorsun ya onunda kolayı her taraf Bim, erkek kasiyer olan birini bulursun umarım...:)

0|0
    0|0
  • o kadar detaya girme kızlar prezervatif yalamayı sevmez :D sızıntı olmasın yeter...aşın artık bu tür şeyleri git al sağlık ürünü o

0|0
    0|0
  • netten sipariş edebilirsin evlat :)))

0|0
    0|0
  • alışveriş yaparken arada onu da geçiriver :)

0|0
    0|0
  • arkadaşım bunda utanacak ne varya rahat olun artık.utanılacak şey olsa orda satılmaz

0|0
    0|0
  • bikaç şey daha alda kamufle et

0|0
    0|0
  • sart mı :)

0|0
    0|0
    • o da istemiyorda benim ilerde başımın ağrımaması için şart :)

• aman dikkatli tak sakınan göze cöp batar yırtık cıkar yırtılır :)

• :) aga zevkin ucuzu olmaz o konuda dikkatli olurum ;)

• et ete değecek aga ;:)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;