Cinsel seçimler ve cinsel kimlik

Kimsenin Cinsel kimliğini yada cinsel seçimlerini sorgulamıyorum.

Her insan Cinsel olarak kendini bir anlamda ifade etmek ister.

Yani erkek se kadına, kadın sa erkeğe ifade etmek ister. ''Tabi Heteroseksüel ise''

''Eşcinsel ise''

gay olan gay a lesbian olanda lesbian olana ifade etme ister.

En nihayetinde, her insan cinselliğini ifade etmek ister, yani sex yapmak ister.

Ama kimse konuşmak istemez, saklar.

Hiç Düşündünüzmü?

İnsanların cinsel seçimlerini yada cisel kimliklerini yani cinsel eğilimlerini belirleyen en önemli faktörler veya nedenler yada sebepler nedir nelerdir?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• --vücuttaki testosteron ve östrojen hormanlarının oranı

--kültürel etkenler

--eğitim

0|1
    0|0
    • vücuttaki testosteron ve östrojen hormanlarının seviyelerini bilmem lakin insan hakkında yapılan bilimsel araştırmalardandan bildiğim bir gerçek varsa beynin cinsiyeti denen bir olgunun olmadığı bilim dünyasınca kanıtlanmış bir gerçektir. Sanırım Sana katılıyorum...

• bahsettiğim hormanlar kedınlık ve erkeklik hormonu. her iki hormon her iki cinstede bulunur. kadındaki erkeklik hormonu az, erkekteki kadınlık oranı azdır. bunlar normalden fazla fazlalık gösterirse cinsel eğilim de farklılaşır. yani erkekte kadınlık hormonu fazla olursa kendini kadınsı hisseder. vücudundada kadınsı görünüm oluşur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bende ayni sen gibi simdi merak ettim bunlari. dogadan, dogustan olarak. buyume tarzi, cevre. hayata bakisi, gorusu. dusunceleri, arkadaslari. bilgiler, kitaplar. ilgini cekenler. kisiden kisye farkli bu secimlerve kisiligi. ister bir gruba katilmakla ya da tek basina. sex herzaman gizli kaldi. neymis ayip vesayre. utanc konu. atalarimizdan ne gorduysek, nesilden nesile de gecti. ama eskisi gibi siki degil. insanlar zaman gectikce cinsel konusundan daha rahat artik konusmuya basladilar. biraz serbestlesti. ama bununda tabi sinirlari var, kurallari. duruma gore konusulur ve ne kadar derin cinsellik sohbeti. ozelige girerse bence herkesle konusulmaz. onunda yeri var. cinsellik konusu hassasdir. herkesle bazi cinsellik konulari paylasilmaz, paylasilmamali da. o kisiye bagli, bagin nasilsa. insanin kisiligle de iliskisi var. cok secenekler var bu cinsel egilimle. secenek cok, sinirsiz ve sonsuz. insana kalmis niye, neden ve nasil diye.

0|1
    0|0
  • Tamamen genetik olduğunu düşünüyorum. Gay ve lezbiyenlerin bu tarz bişeyi kendi istekleriyle seçtiklerine inanmıyorum, onlarda öyle diyor zaten. Yoksa insanlar manyakmı anne babası kabul etmeyeceği, toplumsal baskı, gırla dayak yiyeceği bir seçimi sürdürmek. Bir kaç gay arkadaş tanıyorum anne babası evlatlıktan red etmiş. Ve buna rağmen değişemiyorlarda ve çok üzülüyorlar.

0|1
    0|0
    • iyi diyorsunda tanıdığım bazı zenginlerle bazen muhabbet ediyom, insan çabuk sıkılan varlıktır diyorlar, karşı cinslerle aşırı münasebetlerinden dolayı hem cinslerine kaşı ilgi duymaya başladıklarını söylüyorlar. Ondan sonra kimileri ile sohbet ediyorum onlarda diyorki kimi insanlar karşı cinse karşı ilgi duysada karşı tarafa açılamıyorlar hep hemcinsleri ile bu konuları konuşuyorlar zamanlada karşı cinse duydukları iligiyi kaybediyor diyorlar. Bence genetik olamaz unnulingus33 katılıyorum.

• Şimdi biraz şekillenmeye başladı kafamda teşekkürler...

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;