Bekaret olayının hiç olmamasını ister miydiniz?

kızlığını kaybetmek mi kadınlığını kazanmak mı?bir erkek olarak bacaklarımın arasında ıspatlamak zorunda olacağım bir zarla doğmak istemezdim açıkcası.yanlış geliyor bir kadının bir zarla değerlendirilmesi.seks çook yasak , aşk da yasak haliyle .özgürlük hiç yok neredeyse.bunun olmamasını isterdim .siz?

Güncellemeler:
lütfen din ve namustur demeyin.o ayrı bir konu

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Zardan ziyade namustur her seyin bir zamanı vardir

0|0
    0|0
  • Benim için ilkler önemlidir, zar olsun veya olmasın ilk ilişkimi eşimle yapmak isterim o da kendi evimizde.

0|1
    1|0
    • ben özgürlüğünün elinde olmasını savunuyorum

• İnsanlar şu anda da özgür karışan mı var? Bence yok...Yapan yapıyor yine...

Ben bu kararımı alırken de özgür düşüncemi kullanıyorum zaten, özgürlüğüm elimde yani.

• tebrik ederim olması gereken o

• bekaret olayi degilde bu zar denen sey olmasaydi aman sunu yaptim bozuldumu bunu yaptim bozuldumu sorularimzda olmazdi icimiz rahat ederdi ama ben sahsen zar olsun yada olmasin evlenmeden kimsele yatmazdim

0|0
    0|0
    • işte ben de onu kastediyorum zaten

• isterdim tıpkı siz erkekler gibi rahatça içimizden geldiğince yaşayabilirdik.ama allah böyle yaratmış tabi sorgulamak bize düşmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • aslında allah her iki cinsede aynı emri vermiş. evlenince cinsel ilişki kurulmasını istemiş. ayırım yok. zar meselesine gelince bebeklikten genç kızlığa kadar olan dönemde temizlik yapamıyacağından mikrop almasın diye allahın bir sistemidir bekaret zarı. erkekleride uzun sünnet derili yaratmış aynı amaçlı.

Erkekler Ne Diyor 3

• sınırsız özgürlük yoktur. ya değilse başkalarının sınırına girersin. başkaları da senin sınırına girer.

bekareti önemsenmesin diyorsun. peki bakire olmayan kızla avlilik istiyor musun? yani elin bakiresi ile yatmayı isteyip, başkasının yattığıyla evlenir misin?

basit bir eşya alırken bile 1. el kullanılmamış olmasına özen gösterirken, evlenip tüm yaşamını paylaşacağın hayat yoldaşının, yani en değerli varlığın eşin daha önce biri ile yatmış olmasına göz mü yumarsın. bir basit eşya kadar da mı önemi yok.

0|0
    0|0
  • varda ne değişiyr

0|0
    0|0
  • Özgürlükleri-aşkları kısıtlayan sadece "zar" mı sence ?

Şayet öyle olduğunu düşünüyorsan, bekareti olmayan bir çok bayan var. Onlarla aşkı özgürce yaşayabiliyor olman lazım. Ama eğer istediğin gibi yaşayamıyorsan, demek ki başka yasaklar (nedenler) var demektir.

O dediğin olayı, kızkardeşin, karın veya annen için düşün bakalım. Mesela, annenin ne kadar özgür olmasını isterdin. Ya da eveleneceğin kadının senden önce "her türlü aşkı" özgürce yaşamış olmasını ister miydin ?

0|0
    0|0
    • aşk derken gerçekten aşk dedim .sevişmek manasında değil

• Ana-bacı-eş deyince, kelimelerin manası bir anda değişti demek :)

O zaman adama sorarlar: "neden seksten-bekaretten bahsediyorsun ve bu soruyu neden aşk değil de cinsellik kategorisinde soruyorsun" diye...

İlk mesajında "seks çok yasak; aşk da yasak..." diyen sen değil misin. Bekaret ve seks, derken de "gerçekten aşk" anlamında demişsindir kesin.

Biz de yedik... :)

Ya bırak bu işleri... Sen başkasını ayartmya çalışırsın, başkası da seninkileri... (anladın sen onu.)

Yükleniyor... ;