Hamile olabilir mi sizce?

Kız arkadaşımla ağustosun 4'ünde ilişkiye girdik 29 temmuzda adeti bitmişti sanırım bugün adet olması gerekiyor olmadı sadece sırtı ağırıyor başka hiçbir belirti yok sizce hamilemidir? bilenler yorum yaparsa sevinirim yok çocuk geldi yok hayırlı olsun, ne olabilir ne yapmalıyım bunları söylecek varsa lütfen

Güncellemeler:
Prezervatif yırtıldı çok az miktarda içine boşaldım hiçbir önlem almadık başka hiçbir hamilelik belirtiside yok göğüslerde hassasiyet, bulantı kusma falan

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Sanmiyorum

0|1
    0|0
    • ama şöyle bir durumda var prezervatif yırtıldı içine boşaldım çok az bir miktarda

• Baska belirti yok diyorsun nerden bilelim ki? İcinizin rahatlamasi icin test alin yapsin o zaman belli olur hamile mi degil mi

En İyi Erkek Görüşü

• Tek çaren beklemek. Başıma 3 defa geldi. İyi bilirim şuanki o duyguyu. Ertesi gün hapı içirseydin keşke kıza

0|0
    0|0
    • norlevo'yu biliyordum oda satılmıyormuş öyle kaldık ortada ilişki gecesi dkh içmeye başladı ne etkisi olur bilemem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanmıyorum kardeşim. O boyle bir korku ve kaygı yaşadığı için gecikmiştir.
    Ama en temizi bir test alin bakin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;