Bir sey merak ediyorum?

Arkadaşlar bisey merak ediyorum. daha önce ilişki yasadım bir kac hafta sonra tekrar iliski yasadim ve ertesi gun hapi aldim. Daha once yasadiğım iliskide hamile falan kalmis olabilir miyim bilmiyorum çünku adetim baya gecikti. Hap mı adetimi geciktirmistir yoksa daha sonradan hap aldgim halde önceki iliskimde hamile kalma ihtimalim olabilir mi? Yani önceki iliskimde hamile kaldiysam sonradan aldgim hapın zararı olur mu

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ilişkiden önce alınması gerek miyor mu hapın?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• hamile olabilirsin. ama hapda geciktirmiş olabilir. hamileysen hapın zararı hem sana hem bebeğe olur (düşük yapmazsın ama engelli bir bebeğin olabilir.). bu arada unutmadan ertesi gün hapları uzun vadede kadınlarda kısırlığa sebep olur.

0|0
    0|0
  • hap düzeni bozuyor ama sen öncesinde ilişki yaşadığın için iki ihtimalde söz konusu bence

0|0
    0|0
  • Keşke hamile kalsan. Anlarsın evlenmeden yapmayı !!!

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı alırsan adetinde düzene girer hamile kalma riskinde %0,001 e düşer..

0|0
    0|0
  • hapı yutmuşsun inşallah evlisidir

0|0
    0|0
  • ama bunların hepsi ihtimal canım sen bir testır al ve yap bence kafanda soru işareti kalmasın... çünkü burada kafan daha çok karıştıracaklar

0|0
    0|0
  • Hame kaldiysan ilk. iliskinde hapin zarari olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz bence...

0|0
    0|0
  • İkiside mümkün stresten gecikmeden bekle ve gor

0|0
    0|0
  • Ertesi gun hapinin amaci adinda gizli

0|0
    0|0
  • hıc bısey anlamadım çinçe yazsaydın bundan ıyıydı

0|0
    0|0
  • Aklında deli sorular olduğu kesin ama rahimde bisey var mı bilemeyiz burdan yorum yaparak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;