Ozel bolgenizin islakimsi olmasi dogal mi?

benim ki biraz islak nasil desem elimi degdirdigimde sicaklik geliyor bu normalmi ter oldugunu sanmiyorum igrenc demezseniz sevinirim

0|1
1036

En İyi Erkek Görüşü

• Durup dududken ıslanıyorsa ki buna akıntı denir... doktora git... ama yanındoan geçen birine bakıp... ya da birini hayal edip... ya da seks ile konu konusup... yadafilm seyredip... ya da seks ile ilgili herhangi bir durum söz konusu ise o akıntı normaldir... erkektende gelir bayandanda... bakarsın karsındaki karsı cins ya da kendi cinsinden... hoşuna gider akar... film seyredersin akar... biriyle konusurken seks ten konusursun akar... bir seksi seks konusunda hoşuna giden resim olur akar... çıplak ya da yarı çıplak kişi ya da resim görürsün akar... hiç bir düşünce yokken... hiç bir görsel yokken... hiç bir ses yokken (seksi ses) akıyorsa normal... bu saydıklarım oluyorda akıyorsa gayet normal ve akmaz ise anormal sorun demek... sanırım anlattım... duyduğun.. gördüğün.. işittiğin.. hissettiğin.. dokundugğun sekse dair karşı cinse dair herşey senin orandan su getirebilir... kimisinde bu çok az akıntı olur kimisinde biraz fazla...

0|0
    0|0
Loading...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• suyun kurumasın hiç...

0|0
    0|0
  • benımkı kup kuru arada bir kalkıyor sadece.

0|0
    0|0
  • sıcak havalardan olsa gerek.

0|0
    0|0
  • :D çektiğimde benimki fırın gibi oluyo yumurta koy pişer

0|0
    0|0
  • her gün mü ıslak

0|0
    0|0
    • yani genellikle islakliktan cok sicak ve nemli gibi

• hıımm ilginç.. doktora gidin bir isterseniz ne olur ne olmaz.. sıcak olması normal de neden nemli ki.. her saat mi nemli

Loading...

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...