Cennette her şey mümkün mü ?

Arkadaşlar cennete gidersem eğer kız olmak istesem olabilir miyim acaba ? Hurilerle beraber olduktan sonra birde kız olup nurilerle beraber olmayı denemek isterdim acıkcası...bu arada gay falan değilim ha , sapına kadar erkeğim :D !

Güncellemeler:
Yav makara yapmayın lütfen , cidden merak ettim ya la
Evet pek mantıklı cevap çıkmayacak sanırım bence cennette herşey mümkün biz ol diyince herşey olur orda ...

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Ben kız olduğumuz halde nurileri bukadar düşünmüyoruz, sana ne oluyor :)

2|2
    0|0
    • Hahahahaha şukunu verdim panpa

• ben erkek halimdem mennunum ama kadınlar bana daha avantajlı geliyor.Hangi ülkede olursa olsun ...

• :) Saygi duyarim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• cennete gidecegn ne malum:D

0|0
    0|0
  • gitmedik ki bilelim :D

0|0
    0|0
  • gitmedim gidince sana mail atcam söz

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • şimdi denesene

0|0
    0|0
    • Cennete gideceğime garanti veriyorsan kafama sıkar giderim !

• Cennete adam olmayanları almıyolar.

2|1
    0|1
    • Gizli verdim artını :)) + 1

• anladım feministsin ve hiçbirşeyden taviz vermiyorsun madem öyle ok kib bb.

• eyv :D bb :(

• makara yapmayın lütfen demişssin ve bu soruda ciddiyim diyosun :)

burda kaç kişi arada bi cennete gidip geliyorr, yada kaç kişi döndüki ebedi seferindenn de sen böle cevabı olamayn bi soruyu merak ediyosunnn ?

neyin kafasını yasıyosunn

0|0
    0|0
    • Lan olm bir sürü sahi hadis ve dini bilgiler var belki bilen biri vardır diye söylendim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Cennette kadına nuri falan verilmiyor. Kadın kim? Eşit meşit değildir. Dünya'da eşini sadakatle bekleyip ödüllenen kadın cennette de sadakatle ama açık büfe zemzem ve hurma yeme farkıyla bekleyecek. Erkek ise sıradan geçirecek. Dünya'da da biliyorsun sıradan geçirmenin türlü açıklıkları var. Misal 4 kadını haftanın günlerine bölüp özel izinle sıradan geçirebilirsin. Savaştaysan şimdi yeni fetva da yayınladılar, istediğin kadar zina ile sıradan geçirebilirmişsin. Kısacası olay tamamen erkek uçkuruna endeksli kuruludur. Bunu hala görmek istemeyenlere de tek lafım, sıradan geçirmeye ve geçirilmeye bütün vicdanınızla, iç erdemlerinizle, yüce kutsiyetinizle, deniz köpükleri kadar temiz ve bol olan sevaplarınızla devam ediniz. Din dediğin illa bir yerde ikilemlere düşecek çünkü hiçbiri iddia edildiği kadar muhteşem ve orijinal değildir. Zorunuza mı gitti? O halde sıradan geçirin ve geçirilin rahatlarsınız kasmayın bu kadar.. ;)

1|0
    0|2
    • +ladım <3

• Neden cinsellik helal olunca sapıklık olarak mı görülüyor anlam veremiyorum...Cinsellik Allah'ın bize verdiği bi nimettir ama helalinden yaşarsan...Biz Müslümanlar Bir iyilik yapınca ya da yardım isteyince "Hurilerle cennette birlikte olabilmek için" tabirini değil "Allah rızası için" tabirini ifade ederiz...Öteki dünyada erkeklerin 70 huriden aldığı zevki kadınlar 1 nuriden alıcak ve böylece adaletli bir mükafat sunulacak...Din hiçbir zaman ikilime düşmez , işine gelmediği için öye diyorsun.

• Çok pardon haksızlık ettim.. :D

• Gidince görürsün :D

0|1
    0|0
  • bu düşünceylemi cenneti hak etcen

1|0
    0|2
  • Orada öyle sapıkılıklar yok. Aklına bile gelmeyecek bu saçmalıklar. Dünyalık düşünmeni anlıyorum

2|1
    0|1
  • cennette nesin dilediği her şey var, ama herşeye karşı istek olmayabilir orda :) cehenneme gitmek yasak mesela! istesen de yok

0|0
    0|0
  • sen bu soruyla tse li mi ml oldugunu kantladın

0|0
    0|2
    • Türkçe dersine Resim hocası mı giriyordu ?

• Nel bilelim gitmedikki hic ama sanirim burda gibi olcaksin

0|0
    0|1
  • Tabi canım hatta oyuncak filan da temin edilir sana tövbe..

Tebrikler aldım seni de listeye.

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;