Merak ediyorum... hanımlar bikini bölgenizi kuaföre ağda yaptırıyorsunuz. ne hissediyorsunuz?

yani kuaför ilişkiler dışında bir bagınız olmayan birine özel bölgenizi acmak sizi tedirgin ediyormu... ilk yaptığınızda nasıl bir ruh haline sahiptiniz...(bunun altında safsata şeyler aramayın)

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle yaşlı teyzeler gidiyormuş. Günde konuşurlaken duymuştum... gayet doğal onlar için

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Acmadim acmam da

0|2
    0|0
    • senin fikrin bişi demem ben yaptıranlara sordum yaptıranıda yaptırmayanıda eleştirmem...

• Keremcim valla hiçbirşey hissetmiyorsun. Gidiyorsun yaptırıyorsun ve geliyorsun. İş gibi düşün. Lazere giderken de açmıyorlar mı sanki mantık aynı. Ve devamlı gittiğin kişi aynı zaten. Her defasında farklı farklı kişiler değil. Jinekologlar gibi düşün.

0|1
    0|0
    • ya alışınca öyledirde.. ilkinde ilk seferlerinde...

• Valla benim jinekoloğum erkek ve sıkıntı yaşamıyorum. Hiçte düşünmedim erkek olsa ne olur diye. Kadın jinekolog tercih etmem çünkü gerçekten hain oluyorlar ve kadın kadının derdini ne yazık ki anlamıyor. Erkek doktorlar kadınların derdini daha iyi anlıyor ve dinliyor.

• tıpkı bayan kuaförlerinde erkeklerin daha marifetli oldugu gibi yani...

• neden tedirgin etmesi gerektiğini düşünüyorsunuz bu bir iş onlar için biz bayanlar içinde güzellik herkesin memnun olduğu alışveriş işte

0|1
    0|0
    • ya ne bileyim hani kuaför ilişkisinden öte birşey yok ve orayaı acıyorsunuz yani alışınca belki yadırgamıyorsunuzda ilk zamanlar hiçmi tedirgin stres olmuyorsunuz...

• ben kendim hallediyorum.. kuaföre bu konu için gitmedim..

0|2
    0|0
    • ben gidenlerin ne hissettiğini o anda onu merak etmiştim ruh hallerini...

• Hic yaptirmadim. Yaptirmamda.

0|1
    0|0
  • nefret ediyordum, lazer yaptırıp kurtuldum o işten

0|2
    0|0
  • Sevgilim kizmisti bana bu yuzden nasil acabiliyorsun diye. tamamen tedavi oluyormus gibi isin ustasi var karsinda yani bir doktor muayne ediyor hissi oluyor erkek olursa olmaz zaten.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı şeyin erkekler için yapıldığını hayal ettim de o zman gerçekten komik olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;