Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için ne yapmalıyım?

17 yaşında erken menopoza girdim ve çocuğumun olması imkansız. O yüzden cinsel ilişkiye girerken prezervatif kullanmıyorum. Hamile kalmayacağımı biliyorum ama cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için ne yapmalıyım? Prezervatif hariç.

0|0
231

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• çok zor korunman canısı

0|0
    0|0
  • Prezervatif şart.
    Birde seçici olmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Erken başlamışssın b*k mu vardı

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girme.

0|0
    0|0
  • Neden? Genel kadın mısınız?

0|0
    0|0
  • kondom kullanacan yoksa gidersin

0|0
    0|0
  • Yok abi önlem yok malesef preservatiftende geçiyor o hastalıklar sadece ihtimal düşüyor kim söylediyse kandırmış sizi sadece ihtimal düşüyor ama gene bulaşabiliyor preservatif dahi olsa hee hemen bulaşmıyorda fazla haşirneşir olursan bulaşıyor ama preservatiflede bulaşıyor hastalık sadece süreci yavaşlatıyor en iyisi bu agmun devletinden kurtulucan vergilerinden paran olucak kendi hanımların olucak o zaman hem kadın ihtiyacını karşılarsın hemde hastalık kapmazsın bence

0|0
    0|0
  • tek erkekle devam edersen sorun olmaz. ayrıca çocuğun olma ihtimali halen var. hekimim

0|0
    0|0
  • Bir kişiden gerçekten emin olmadan birşey yasamayabilirsin kaldıki o tip hastalığı olanlar herkesten gizler genelde nerden bileceksin? Beğenen de begenmesene o tip hastalıklarda en geçerli yol o başkada pek yok evlilikte herkes çocuk şartı koşmuyor çocuk istemeyen birini bulup onunla sevgili olursan her zaman rahat olabilirsin bence

0|0
    1|0
    • Çocuk, sevgililik ne alaka? Ben bunları sormadım ki. Neyse teşekkürler yine de.

• Direk eksi basacagina yazdığımı dikkatli okuyabilirdin. Sadece çocuğa takımlısın nedense boşver sana yorum yapmam hataydı.

• baska bır şansın yok

0|0
    0|0
    • asla yargılama dusuncem yok olmaz da. gunluk ılıskıler yaşıyor musunuz?

• Bana da öyle geliyor nedense. sevişmeden direk olaya geçmek isterim hep ilginç

• Aslında devam edilir sevişme şart değil ben genelde öyle birilerini buldum hep öpüyor falan karşılık alamayınca e yapalım bari mantgına geçiliyor😄

Kızlar Ne Diyor 2

Benzer Benceler

Yükleniyor...