Hak tealanın özene bezene yarattığı Rus'u reddet. Olacak şey mi bu!

yazın erkek arkadaşım kendisine seks teklif eden kadını defalarca reddetmiş. rus bir kadın. ama düşünülmüş üzerinde. detayları oluşturulmuş. öyle bir güzel. barda oturuyorlarmış. o kadın ve olayı bana anlatan arkadaşı. kadın önce ingilizce derdini anlatmaya çalışmış. anlamamazlıktan gelmiş. sonra rusça olarak arkadaşına anlatmış. reddetmiş. gece kadın tekrar gelip memesini bara koymuş. bırakmış çıkmış gitmiş erkek arkadaşım. ya i*ne midir nedir, sinirlerim bozuldu. ilişkinin erkek tarafı benim sanki. tensel olarak arzulanabilir kadınlardan uzak duruyor. nerde lezbiyen, biseksüel ama monogam ve kadın sevgilisi olan kadın varsa onlarla muhabbet ediyor. yok sana asıldı da ben de onun sevgilisine kur yapsam nasıl hissederdi de vesaire. i*ne mi ya:(

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel tercihinin farkli olmasi ihtimal dahilinde. Bunun bir caresi yok gibi. Iktidardan muhalefete dusmus olabilir kotu bir durumdur ama caresi vardir. Gelismis yada alternatif tip bunun emrinde. Operasyon gerekebilir. Ruhi de olabilir sorun ve caresi olur bunun destek sabir ister. Yurumeyi unutan bir adama tekrar yurumeyi ogretecek sefkat. Kasiyor olabilir mi falan dusunuyorum olabilir tabi ama bunu mantikla aciklamak mumkun degil benim acimdan. Doymus desen ne kadar doysan da gene acikirsin bu bir dongu.

0|0
    0|0
    • muhalefette değil.sevişmeyi unutmamış dokunuşları var.sadece istemiyor ve erteliyor sanırım.başlangıçta ben,şimdi o.

• sosyolojik çıkarımlar falan,başka bir erkek benim erkil tutumumdan ya da sık sık buluştuğum lezbiyen arkadaşlarımdan şikayet edebilirdi.metalaşmaya ve metalaştırmaya karşı direnç gösteriyor ve bendeki değişimleri de analiz ediyor.dün gece bende bi değişim oldu ve farketti.benim hakkımda bir iki sevişiriz sonra ayrılırım diye düşünüyordun.bugün bu değişti dedi.hakkaten de öyleydi.sinirlerim bozuldu.

• Sendeki ve senle ilgili degisimleri farkedip analiz etmesi sana olan ilgisini gosterir. Erkil misin? Kararli sen mi verirsin? Baskin olan erkek icin sorun olabilir. Lezbiyen arkadaslar cogu erkege ilginc gelir yada bulasmazlar. Sen daha uzun bir birliktelik dusunuyorsun o da bunu farkediyor guzel bir sey.

Imza: kendine hayri olmayan bir iyimser

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• 20gun Ukrayna'da kaldım hiç bir kadınla beraber olmadım ne oldu sindi ıbne mi olduk tövbe tövbe

Bu hafta yine gidiyorum bir hafta kalicam orda ben şimdi yine bi kadınla olmadım diye adım Ibneye e çıksın valla ben sevgilimi asla aldatmam bunun icin şüphesi olanada itinayla randevu verilir ;)

2|0
    0|0
  • isin icine rus girdiyse olayin rengi degisir :D

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasındasın anlamadım ki sevgilini onla bunla paylaşmak mı istiyosun iyi işte reddetmiş sevinmen lazım sen diyosun i*ne mi aldatmadığı için şerefsiz olucaksa en büyük şerefsiz ben olayım

1|0
    0|0
  • i.bne olmuyor ki fantezi sahibi oluyor fantezisi ilişkisi olan ve değişik kadınlar

0|0
    0|0
    • yok ilişkisi olan kadınlara ilgisi yok.çünkü evli bir adam karısının içinde olduğu odanın anahtarını bırakınca reddetti.belki benim için bilemem.

• İradesine hakim diye sevineceği yerde , kezbanıın dediklerine bak.Defalarca kez boynuzlara gelesin , ne diiyim.

0|0
    0|0
  • memesini bara koyup bırakmış ne demek ?

0|0
    0|0
  • o meme hala bardamı :D

1|0
    0|0
  • olabılır ı*bnelik ruhundaysa daha da kotu durum

1|0
    0|0
  • bu olay gerçekse, ve bundan şikayet ediyorsan bakire ölerek cennete girebilirsin

1|0
    0|0
    • bu arada bütün ruslar da Türk erkeklerine çekici gelmez, hatta bazıları miğdemi bile bulandırabilir

• irade varsa herkese vardır, milliyete göre değişmez, ama alttaki yorumu okuyunca aklıma geldi soruya Hakteala yazarak başlayıp cennete inanmamak biraz tuhaf

• canım öyle istedi.

• bence yok yani nasıl anlayacan öyle :-)

0|0
    0|0
  • sevgilin çok şanslıymış :D ama nasıl yakınlaşmamış o kadına hayret :D

0|0
    0|0
  • Moldov! Belerus! RUS! bayıLırım! Hastasıyımmm! takipteyim :)

0|0
    1|0
  • i*ne değil sıradan olanalrı sevmiyor ve tahrik edici bulmuyor onları

0|0
    0|0
  • Yuhh ohaaa çüş diyorum :) bu nasıl hayal gücü yaa sen Rus olsan o kadar pesınde abaza olsa bır erkek ıcın bu kadar çabalarmısın ? resmen sallamış hemde desteksiz en sevdiğim yeride gece kadın tekrar gelio memesini bara koyuyo :)

1|0
    0|0
    • yok benim tarzım değil,ben daha farklı uğraşırım.ama abazanlarla uğraşmam ki öyle hoş ve seksapeli olan bir adam da abazan olamaz.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen gerçek misin arkadaşım? Hak Teala'dan bahsediyorsan ZİNA'dan da haberin olmalı.

ZİNA kadına da erkeğe de eşit derecede haram kılınmıştır, Ne Rus kadını tanır zina ne de İtalyan erkeği. Zinadan uzak durulmalıdır. Eşi/nişanlısı vs zinadan kaçan kız tertemiz bir eşe sahip olacaktır, kıymetini bilsin o temiz erkeğin...

Bu yorumu sırf soruna "Hak Teala" ile başladığın için yazdım.

1|4
    0|0
    • he sağolasın.

Da sevgilim ona yakın senesini başka başka kadınlarla sevişerek geçirmiş.işte nasip.

• kıskanmıyorum.kıskanmıyor.başka erkeklerle flört etmemi kaldıramaz.ama başka kadınlarca arzulanmasına hatta gece için para teklif etmelerie bayılıyorum.

• Beynim algılayamadı ne yazdığını. Uyuyayım ben, rüya görmeye başladım. Hoşçakal.

Yükleniyor... ;